Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

a ja mam kokardki na udach

Polecane posty

Gość gość
Ja widziałam w tym roku taką nad morzem w Ustroniu Morskim.Uda miała niezbyt szczupłe i nie wyglądało to korzystnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co, taki tatuaz może wyglądać powiedzmy /fajnie/ na długich szczupłych nogach atrakcyjnej nastolatki, u babki z 2 dzieci wyglada to komicznie żałośnie i aż cisnie sie do głowy myśl-czym zajmuje sie w zyciu ta kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatuaż
Oznaczają ostre bzykanie i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatuaż
Tak samo wisienki gwiazdki pajęczyny na piersiach. Więc jak ktoś pogada z takimi osobami co znają się na tatuażach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zamiar zrobic sobie takie kokardki na udach i nie Interesuje mnie to co maja na ten temat do powiedzenia inni moje cialo i ja decyduje co z nim robie mam dziecko i meza ja wiem swoje a inni noech swoje 3 gr wloza sobie do kieszenk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie elegancka sprawa ... ładnie wygląda i nawet jeśli sobie ktoś kojaży z seksem to i tak moim zdaniem plus ... po co komu nudna baba co tylko przy garach siedzi ... sam widziałem kobitki co miały te kokardki a były już po 40 - tce i jakoś mi nie obrzydzało jak niektórym tutaj ... pierwsze co na myśl przychodzi to nie prowadzi nudnego życia i że korzysta z niego ... skojarzenia z prostytutką ... hmm ... a co takiego złego w prostytutce ?? zarabia na chleb , nie kradnie , ma ustabilizowane życie i własny dochód ... zawód jak każdy inny ... sami hejterzy tutaj widzę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie elegancka sprawa ... ładnie wygląda i nawet jeśli sobie ktoś kojaży z seksem to i tak moim zdaniem plus ... po co komu nudna baba co tylko przy garach siedzi ... sam widziałem kobitki co miały te kokardki a były już po 40 - tce i jakoś mi nie obrzydzało jak niektórym tutaj ... pierwsze co na myśl przychodzi to nie prowadzi nudnego życia i że korzysta z niego ... skojarzenia z prostytutką ... hmm ... a co takiego złego w prostytutce ?? zarabia na chleb , nie kradnie , ma ustabilizowane życie i własny dochód ... zawód jak każdy inny ... sami hejterzy tutaj widzę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.12.15 Wiecie co, taki tatuaz może wyglądać powiedzmy /fajnie/ na długich szczupłych nogach atrakcyjnej nastolatki, u babki z 2 dzieci wyglada to komicznie żałośnie i aż cisnie sie do głowy myśl-czym zajmuje sie w zyciu ta kobieta. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Ale ta nastolatka też będzie kiedyś matką i ci wówczas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.12.15 Wiecie co, taki tatuaz może wyglądać powiedzmy /fajnie/ na długich szczupłych nogach atrakcyjnej nastolatki, u babki z 2 dzieci wyglada to komicznie żałośnie i aż cisnie sie do głowy myśl-czym zajmuje sie w zyciu ta kobieta. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Ale ta nastolatka też będzie kiedyś matką i ci wówczas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arkadiusz
Dnia 15.12.2014 o 11:01, Gość gość napisał:

Ale sama przyznaj, ze taki tatuaz w tym miejscu jest jak dla prostytutki...

puknij sie w głowe , bo banały piszesz , stereotypy jakieś , dopisz jeszcze ze jak facet ma tatoo to odrazu kryminalista i wszyscy wszystko juz będą wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×