Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

materac do spania

Polecane posty

Gość gość

wybieracie materace lateksowe czy gąbkowe? kupowaliście je razem z łóżkiem w zwykłym sklepie meblowym czy raczej jakoś specjalnie, zeby były dobrze wyprofilowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zdecydowanie wybieram lateksowe i jeszcze muszą być odpowiednio profilowane. bez tego nie ma szans dobrze się wyspać.. tu mozesz znaleźć odpowiednie mildis.pl/pl/materace-do-spania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten co polecacie dosyć ciekawy, ciekawy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz te tradycyjne materace wyparł materac piankowy albo kokosowy. Dla poprawy komfortu warto dobrać też nakładkę na materac. Jest taka firma która oferuje tez fajna rzecz która jest możliwość zaprojektowania własnego materaca z pomocą doradcy - tu jest więcej na ten temat http://materacnawymiar.pl/pl/c/Zaprojektuj-swoj-materac/21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbeataa
polecam poszperać w sklep.dajar.pl różne rzeczy dla domu sa tam i zazwyczja mają jakieś konkurencyjne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różne materace w dobrej cenie: www.sweethomeshop.pl Może tam znajdziecie coś dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooo

polecam materace od amw nawrot mają na prawdę najróżniejsze. każdy w ich ofercie znajdzie coś dla siebie. osobiście jestem fanem ich materacy piankowych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi

Dobór materaca jest kluczowy, ponieważ wpływa nie tylko na jakość naszego snu, ale również w wielu wypadkach na zdrowie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony http://www.amw.pl/#tab-2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalala

Ja mam materac kupiony w sklepie specjalizujacym sie w materacach amw nawrot. Moim rodzicom taki materac slozy juz dobre 6 lat i praktycznie nie widac roznicy w miekkosci/twardosci. Jedyne co to byl odswiezany w sensie utrzymania czystosci. Polecam materac kieszeniowy. Bardzo dobrze sie na nim spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre, wygodne i w dobrej cenie materace można znaleźć w sypialniaplus.pl. Mają spory wybór, dobre materace i przede wszystkim wygodna realizacja zamówienia. Także moim zdaniem warto tam zaglądnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×