Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

male kino

Polecane posty

Gość gość

witam, zastanawiam się czy otwarcie małego kina w miejscowości gdzie go nei ma ma sens. Jakie są ceny płacone za puszczanie filmów, jak sobie poradzić z rezerwacjami miejsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do cen nie mam pojęcia :D ale rezerwacje możęsz załatwić specjalnymi systemami typu booking please :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na bank przyda Ci się pomoc biura rachunkowego. Wszelkie rozliczenia, statystyki itp to spora odpowiedzialność, zatem samemu możesz sobie nie poradzić ;) W Warszawie bardzo cenione biuro rachunkowe to lawtax com pl - są doświadczeni i w pełni kompetentni. Sam korzystałem z ich pomocy i jestem do dziś zadowolony. Skontaktuj się z nimi w razie potrzeby porady przy kosztach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunsina
Wszystko zależy gdzie. Ostatnio np. znalazłam portal Q-mapa i jak weszłam w kategorie kina to się lekko zdziwiłam - https://wroclaw.q-mapa.pl/eventy/3-kina/ - nie sądziłam, że we Wrocławiu jest aż tyle najróżniejszych kin. Może to się niektórym wyda dziwne, ale osobiście bardziej mi się podobają takie stare kina, gdzie ewentualnie można kupić popcorn + jakąś wodę a nie te molochy w których nie czuć tak tej atmosfery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×