Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamasitta

Officeshoes mega markowe buty, taniej nie znajdziecie

Polecane posty

Gość Mamasitta

Hej, linkuję dlatego, że naprawdę biją na głowę wszystkie inne eskepy z luksusowym obuwiem www.officeshoes.pl. Przykładowe ceny – klasyczne Ugg t clasic – 416 zł, Conversy za kostkę 127 zł, albo kozaki Hilfiger za niecałe 600 zł. Ja jestem w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będę zaglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kupuje juz drugi sezon w sklepie internetowym dostawa do domu a cena tak duzo nizsza niz w sklepie. Ja lubie negocjowac to udało mi się dostac znizkę :D polecam www.stylowybut.na.allegro.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butybutybutybuty
Moje nowe odkrycie! REWELACYJNE CENY!!! Jak są promocje (a teraz trwa!!!!) to szczęka opada!!! Ja poszalałam ostro, ale nie żałuję kompletnie!! Kalosze huntery za niecałe 300 zł Trampeczki Converse z suwaczkami na pięcie za 99 zł!! (jak za darmo!!!) Timberlandy klasyczne za ok 450 zł Po Mikolaju szaleć mogłam, troszkę w kopercie Santa przyniósł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba lepsiejsze są na allinside.pl. Są bardzo dobrze wykonane, ładne, wygodne, a przy tym dużo tańsze niż w tym waszym sklepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwariatkka
allinside to nie sklep z oryginalnymi butami :) Zgadzam sie, ladniejsze, no ale oryginalkow tam nie znajdziesz. nawet nie wiem czy mozna trafic na skorzane buty ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senioritkaa
powiem wam, ze sklep spoko. tak fajnej oferty oryginalnych butow nie widzialam niegdzie indziej a uwierzcie mi, w necie spedzam 25 godzin dziennie :) no i kupuje tylko przez neta. sledze ich bo wyczailam, ze uwielbiaja robic mega akcje rabatowe. 90% rabatu to w zadnym eksklepie nie widzialam. Teraz wlasnie trwa wyprzedaz i kupilam sobie 3 pary butow za 115 zl wyobrazzacie? Blink botki motocyklowe, skechersy adidasy do biegania, ale sa tak lanserskie (czarne z biala podeszwa, ze spokojnie mozna je nosic na co dzien), no i jeszcze dzis zamowilam sobie converse z cekinkami piekne biale za 119 zl. i tak do kolejnej wyprz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez moglem :P, :P, :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sporo jest sklepów z fajnymi markowymi butami w sieci. Wiem, bo sama często buszuję ;) O wiele lepsze ceny niż w stacjonarnych sklepach. Markowe buty damskie mają chociażby w sklepie Royal Point. Same znane marki, a wcale nie kosztują fortuny. Moim zdaniem warto, bo są o wiele bardziej wytrzymałe od tańszych butów z sieciówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×