Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Aquapurit  kup bo warto

Bidetotoaleta Aquapurit Ja już mam a TY ??????????

Polecane posty

Gość Aquapurit  kup bo warto

Zachęcam wszystkich niezdecydowanych do kupienia bidetotoalety firmy https://aquapurit.pl/ . To świetne rozwiązanie dla małych łazienek a korzystanie z tej toalety to sama przyjemność i satysfakcja z posiadania czegoś czego nie ma jeszcze twoja koleżanka . Zamontowanie jest bardzo proste wystarczy zapoznać się z instrukcją montażu. Posiadam też kod rabatowy do 3,5% bo po co przepłacać jest wielokrotnego użytku oto on pk***3,5%rabatu Polecam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Old news. Moja deska myje, podmywa, suszy, ogrzewa i sama się sterylizuje. Mam taką od 15-stu lat. "Nowość" tylko dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaPiaskowska
~gość bidetotoaleta to nie deska myjąca tylko toaleta z wbudowaną w ceramikę dyszą bidetową, mylisz więc produkty. Deska myjąca, o której piszesz to naszpikowany elektroniką i funkcjami gadżet za kilka tysięcy złotych. Z kolei bidetotoaleta to rozwiązanie zupełnie unikalne dzięki swej prostocie i dobrej cenie, która jest porównywalna do montażu bidetu i toalety. Zresztą sprawdź sam czym się różni bidetotoaleta od washleta, który masz i przekonaj się, że to faktycznie innowacyjne rozwiązanie: https://aquapurit.pl/korzysci/porownanie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie polecam firmy Aquapurit.
Kupiłem toaletę z bidetem i zaraz po zamontowaniu okazało się że woda podczas spłukiwania pryska na deskę. Reklamacji mi nie uwzględnili uzasadniając to tym, że mam zły zestaw podtynkowy. Jest ewidentna wada w odlewie i przez nią tak się dzieje, co też pokazywałem na zdjęciach. Po roku deska wolno opadająca już jest szybko opadająca.
Bardzo, bardzo nie polecam tej firmy.
Pozdrawiam Maciej Gądek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.04.2019 o 21:17, gadek80 napisał:

A ja nie polecam firmy Aquapurit.
Kupiłem toaletę z bidetem i zaraz po zamontowaniu okazało się że woda podczas spłukiwania pryska na deskę. Reklamacji mi nie uwzględnili uzasadniając to tym, że mam zły zestaw podtynkowy. Jest ewidentna wada w odlewie i przez nią tak się dzieje, co też pokazywałem na zdjęciach. Po roku deska wolno opadająca już jest szybko opadająca.
Bardzo, bardzo nie polecam tej firmy.
Pozdrawiam Maciej Gądek

Ja również nie polecam firmy Aquapurit. Kupiłam tam dwa najdroższe zestawy wc z bidetem - deski do nich są bardzo źle wykonane i poobijane. Na jedną, mniej uszkodzoną, machnęłam ręką, a druga poprosiłam o wymianę. Niestety - to naprawde niesamowite - nie uwzględniono reklamacji odpisując- że nie są wadą otłuczenia które nie znajdują się w widocznych miejscach. pomimo, że w moim przypadku znajdują się i w miejscach widocznych i "niewidocznych" sic! :)))) - ale - nie uwzględnili. Przestali odpisywać. Sprawa własnie dobiega 1,5 roku trwania, a oni nie odpowiedzieli już na kilka emaili więc nie mam złudzeń. Co więcej - sprawdziłam teraz, i są bardzo sprytni. Nie założyli firmy na google - bo tam ludzie wstawiali by prawdziwe opinie. Właściwie ta firma nie widnieje w żadnym portalu gdzie można dodać o niej opinie. Można się więc domyśleć, że większość lub wszystkie byłyby złe. Ja jednak postanowiłam pokazać towar który oni sprzedają za wcale niemałe pieniądze. niedługo załączę zdjęcia i postaram się dodać im opinie gdzie trzeba. Radze omijać szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×