Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tak się staram ale sprawia mu przyjemności jak mu robię loda

Polecane posty

Gość gość

Naprawdę się staram, słuchałam jego podpowiedzi, ale mam wrażenie że mu się nie podoba. Nie widzę po nim większej ekscytacji czy przyjemności :/ Jakieś wskazówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak podpowiada to pewnie tez mówi ci czy dobrze robisz czy źle po czym oceniasz że jednak źle, długo zajmuje mu dojście do końca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zaczynałam mówił że robię zbyt delikatnie. Ostatnio żebym robiła delikatniej, chociaż nie wydaje mi się żebym coś zmieniała. A tak to leży i czasem coś tam stęknie, ale wydaje mi się że tylko czeka aż się odczepię od niego :/ Raz tylko był blisko i kazał mi przestać bo by skończył. Ogólnie on baaaardzo długo dochodzi i zazwyczaj kończy sam ręką. A ja bym chciała żeby mu było naprawdę dobrze. I chciałabym to widzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudny temat bo widzę pewne zbieżności, tzn mnie też chyba idealny lód czeka jeszcze. Albo może za wiele się spodziewam ;) Chyba kwestia treningu, w ogóle mi bardziej odpowiadają nie takie z przodu, wtedy jakby obijam się o podniebienie, ale np w pozycji 6/9, gdzie wchodzi odwrócony i głębiej. W ogóle rozluźnienie ust jest istotne, chyba ćwiczenia i oglądanie filmów pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie jak próbuję go wziąć głębiej do ust to mówi że go czasem boli. To chyba ta kwestia rozluźnienia i odpowiedniego kąta. Nauczyłam się już żeby skupiać się na główce ale to chyba za mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, to może być coś takiego, pod takim klasycznym kątem, gdy jesteś np przed nim, główka obija się o podniebienie Gdy weźmiesz go do ust z boku, albo "tył na przód", czyli właśnie w 6/9 albo na brzegu łóżka, odchylając głowę do tyłu to wtedy główka oprze się o język, może tak popróbuj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak spróbuję. Ale przecież nie muszę go brać tak głęboko. Czy muszę? Co z samą główką? Jak ją pieścić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×