Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Wśród waszych znajomych, ile jest procent facetów?

Polecane posty

Pytanie tylko do kobiet :) faceci won, bo wiadomo, że macie w większości męskich znajomych. :P Bo ja wole męskie towarzystwo, faceci stanowią 90% osób z którymi sie "kumpluję". Z kobietami zwykle wręcz nie potrafie rozmawiać, i nie mam wspólnych tematów :( jest tu więcej takich jak ja? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś ci nie wierzę.:classic_cool: Gdyby było jak piszesz to już dawno któryś z kolegów by cię zdeflorował, szczególnie, że nie stronisz od alkoholu.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypad z forum nudna pochwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze nie upijam sie, i nigdy nie trace nad sobą kontroli po alkoholu po drugie nie każdy facet jest chamem prostakiem i gwałcicielem, może twoje środowisko takie jest, Barry 🖐️ po trzecie moi znajomi to w dużym stopniu ludzie których poznalam w związku z koncertami metalowymi i wyjazdami na nie, a wśród takich ludzi zawsze jest duża przewaga facetów, bo metal to dośc "męska" muzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w której z tych bzdur mam przyznac ci racje? że większośc metali to kobiety, że zostałam zgwałcona/moge zostac zgwałcona przez zaufanych kolegów(w twoim srodowisku to pewnie norma), czy, że sie upijam do takiego stopnia, że trace kontrole nad sobą? znasz tylko jakieś tepe plastiki z dyskotek, a nie ludzi na poziomie, to potem innych oceniasz tą miarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgwałcona? Podpita kobieta sama pcha się na bolec, skończ już tym gwałtem.:classic_cool: Przyznaj, że koncerty masz dopiero w planach, a twoi jedyni znajomi to ci ze zdjęć które umieszczasz często wraz z pytaniem "jak myślicie, kim są ci ludzie?":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamila lubisz obfite cumshoty na koncertach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha trollujesz, dobra, nie mam tu nic do roboty 🖐️ ciągle sie upierasz przy jakichś bzdurach, a to, że nie ma metali po 30, a to ze nigdy nie byłam na koncercie i nie znam żadnego metala( :D :D :D :D :D ).Masz dziwne podejście do muzyki metalowej i jej fanów, trudno powiedziec czy to trolling, czy jesteś po prostu chory umysłowo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Kasiu, to ty masz dziwne podejście do muzyki metalowej i jej fanów. Nie wiadomo czy j*******a czy trollujesz.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie konrontowac prostaków takich jak ty z tą muzyką i subkultura, poza tym lubie sie kłócić w internecie, to wszystko :) za to ty nigdy żadnego metala nie znałeś, ewentualnie byłes zawsze jednym z tych co wyzywali nas od "brudasów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nas"? Masz jakieś zaburzenia osobowości, rozdwojenie jaźni lub coś gorszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×