Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Boski Barry to gwałciciel i ma kolegów gwałcieli, przyznał się

Polecane posty

Gdy napisałam, że większośc moich znajomych to faceci, to napisał, że gdyby tak było, to już dawno zostałabym przez nich zgwałcona po alkoholu :-o i taka patologia sie na tym durnym forum wypowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamila lubisz obfite cumshoty na koncertach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kliknijcie w mój nick, a sami sprawdzicie co napisałem. Znam życie dziecko, gdybyś miała jakichś znajomych, szczególnie metalowych, nie wyskoczyłabyś z tym gwałtem i pianą na ryju. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez to ty nie masz żadnych znajomych fanów metalu, skoro masz taki ich skrzywiony obraz(że to sami nastolatkowie i nie ma wśród nich osób po 30, ze zachowują sie wszyscy tak samo jak prostaki z dyskotek). Ja byłam na kilkudziesięciu koncertach, większosc moich znajomych to metale i tak jest, nie musze niczego udowadniać, zwłaszcza fanowi techno, który z metalu zna tylko żelazo i stal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym spora częśc metali to nerdy i osoby dośc aspołeczne, więc nie wiem skąd to twoje "szczególnie metali", tak jakby metale myśleli tylko o ******iu w większym stopniu niż twoi techno-znajomi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się składa, że jeden z moich najlepszych kolegów BYŁ (wyrósł z tego, obecnie 27 lat) w młodości metalem, dzięki niemu poznałem innych metali - i żaden z nich nie był aspołeczny i taki monotematyczny jak ty.:) Normalni ludzie, potrafią rozmawiać o wszystkim, często gdy siedzieliśmy u niego musiałem słuchać różnych wyjców:D i naprawdę nie miałem i nie mam z tym problemów. Problem masz ty, ze sobą. Jeśli nie wiedziałaś, to już wiesz.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zgłoście ku/wiego syna na psy, że podejrzenie popełnienia przestepstwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, to już wiem skąd to twoje upieranie sie przy tym, ze nie ma dorosłych metali(bo twój kolega "wyrósł" to WSZYSCY muszą). Wiesz, sama tez znam osoby, które słuchały jakieś pseudometalowe zespoły w gimnazjum, a potem "wyrosły", ale nie uwazam ich nawet za "metali" tylko za pozerów, bo ktoś kto naprawde lubi tą muzyke, rozumie o co w niech chodzi, bedzie ją słuchał, bo nie ma powodu dla którego miałby przestac. Spójrz zresztą na wyniki ankiety jaką przeprowadziłam w temacie "spis powszechny fanów metalu", tylko 3 osoby jakie sie wypowiedziały to ludzie w moim wieku, reszta koło 30 :) Albo po prostu idź na koncert metalowy to zobaczysz średnią wieku(na ogół dużą). Podsumowując - jesteś osobą wyciągająca wnioski na ogół na podstawie jednostki :) mało to inteligentne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×