Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
BlackJackRose

Zejście się z eksiem ;)

Polecane posty

Cześć :) Szukam osób, które po kilku miesiącach, latach zeszły się ze swoimi byłymi facetami czy kobietami - szczególnie takich, których były partner lub partnerka zaraz po rozstaniu na szansę ratowania związku mówiły kategoryczne NIE. A potem im się odwidziało ;) Jestem miesiąc po rozstaniu, które nadal bardzo przeżywam. Na początku mieliśmy świetny kontakt z byłym, choć on nie chce powrotu. Kolegujemy się. Ale od jakiegoś tygodnia ciągle się kłócimy, wylewają się porozstaniowe żale. Dlatego na miesiąc, dwa, trzy postanowiłam się odciąć - opadną emocje, a może on zatęskni. Generalnie zerwaliśmy w sumie przez głupotę, nie było żadnych zdrad czy kłamstw. Parę dni temu widziałam się z jego kolegą, który stał się swojego czasu i moim bardzo dobrym znajomym. Powiedział, że mamy dać sobie spokój na jakiś czas, kompletnie się nie kontaktować. Dodał, że chciałby jeszcze kiedyś zobaczyć nas razem. I dał mi przykład tego, że on do swojej byłej nie wrócił po 2 latach tylko dlatego, że zaczęła wyskakiwać mu z jakimiś dziwnymi i strasznymi akcjami. Tak, jakby chciał mi coś zasugerować. Kocham tego chłopaka, ale mówię sobie, że jeśli mamy być razem, to będziemy - jeśli nie, tzn ze nie byliśmy sobie pisani. I teraz tak: zdarzało Wam się, że po długim czasie, mimo, że on lub ona mówili kategoryczne NIE, że ten rozdział jest zamknięty, że znaleźli sobie kogoś innego - że jednak do siebie wróciliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×