Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość loulou91

język angielski ... sposoby nauki

Polecane posty

Gość loulou91

Hej dziewczyny! W szkole Od zawsze uczyłam się języka niemieckiego, dzisiaj zamierzam zacząć porządnie naukę ang... znam podstawy, ale jakoś nie mogę się wybić ponad to, niestety. Macie jakieś sposoby ? Jaki jest wasz poziom językowy i ile czasu poświęcalyscie na naukę ? Pozdrawiam

Gość pinika
pannakitka - fajna akcja, gdzie to było kręcone?

Gość pannakitka
chyba w łodzi? no w Polsce w każdym razie :D

Mój sposób to oglądanie prostych seriali w języku angielskim - kiedyś poduczałam się w ten sposób na "Gotowych na wszystko".

Gość napewnołódź
"pinika 2014.12.21 pannakitka - fajna akcja, gdzie to było kręcone? " na pewno w Łodzi - obacz na początku jak parkuje rower i potem na koszach ulicznych masz podane że to Łódź

Gość gość
Z doświadczenia wiem, że najlepszym sposobem na naukę jakiegokolwiek języka jest znalezienie dobrej szkoły językowej. Słyszałam świetne opinie o http://www.ce.edu.pl/ , może warto się tam wybrać?

Gość gość
ja angielski miałam w szkole, ale nie bardzo mi z nim po drodze, niestety nie potrafię się uczyć języków :(

A czy ktoś z Was uczestniczył w kursach językowych blended learning w Berlitz? Chodzi mi dokładnie o to - http://www.berlitz.pl/en/blended-learning A pytam, bo chciałabym zacząć uczyć się języka niemieckiego, ale używając w tym celu języka angielskiego. Język angielski mam opanowany w bardzo dobrym stopniu, nie sprawia mi on w ogóle żadnych trudności, a że od dawna przymierzam się do nauczenia niemieckiego - to może właśnie to? Niemieckiego uczyłam się w szkole średniej i mam jakieś tam podstawy, ale wiadomo, że w szkole językowej zawsze to inaczej niż w ogólniaku ;)

Gość gość
zazdroszcze wam wszystkim znajomosci angielskiego, ja sie ucze ucze i nic ;/

Gość termoa
niezawodny sposób na samodzielną naukę - tłumaczenie napisów do kreskówek czy seriali. potrzeba tylko trochę czasu, aby takie 20 minut czy więcej przetłumaczyć, ale można poznać naprawdę dużo przydatnych zwrotów, słówek, z różnych dziedzin :)

Gość krulOsiedla
ze swojej strony mogę polecić dobrą książkę/podręcznik w formie ebook'a http://www.ebooke.pl/ jest to fajna alternatywa do kursów językowych i naukę możemy prowadzić w domu, bez wychodzenia na zewnątrz polecam

Musisz się otaczać językiem który chcesz przyswoić. Słuchać wiadomości, oglądać programy, czytać na głos! i przede wszystkim powtarzać ile się da :) Czyli uczyć się jak małe dziecko :) www.100club.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować