Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tombriderok

Pierwszy raz

Polecane posty

Gość tombriderok

Mam kilka pytań odnośnie 1 razu. Jak rzeczywiście wygląda przebicie błony? Czy bardzo boli i jest dużo krwi? I jak już zostanie przebita i poleci krew to należy przerwać stosunek czy nie? W jakiej pozycji najlepiej robić to na początku? Stosować żel nawilżający czy nie? Kiedy miałyście 1 orgazm? Słyszałam że 3 pierwsze stosunki bardzo bolą, prawda to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na lekcji religii sie zapytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tombriderok
Dzięki bardzo pomogła mi twoja rada, ale niestety jestem za stara na lekcje religii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie panikuj tylko to zrob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozluznij nasmaruj pchizde olejkiem intymnym i niech wchodzi w ciebie ale wolno a pozniej to juz jest okey.Rozloz nogi jak najszerzej ,goracych uczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tombriderok
Ok a jak będzie bolało to przestać? Jaki ten olejek kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma dużo krwi jak to zrobi dobrze i ty nie będziesz spięta.Nie boli gdy zabiera ci z miłości i dobrze Cię roznamietni.Mój minetkę doprowadził do szczytowania i byłam wyluzowana wtedy delikatnie piescił członkiem i wszedł dość stanowaczo nie czułam byli i doszłam do drugiebo orgazmu.Było wspaniale pomimo,że nie miał nigdy stosunku z żadną dziewczyną.Zachował sie profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest już przyschnięta to boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy jest do tego olejek intymny i chlopakowi ku/tasa tez nasmaruj to wpadnie w ciebie luzniej a ty tylko zajeczysz i pozniej to juz bedziesz sama sie nabijala, Ja pierwszy raz to na jezdzca sobie wbilam i tak tez nic bulu nie mialam, bo sie bardzo rozluznilam, a do tego chlopak nie mial grubego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tombrajderok
czyli mówicie, że na jeźdźca najlepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez proponuje na jezdzca bo mozesz panowac nad sytuacja, ja w tej pozycji sie przebilam i polecam na jezdzca bo mozna spokojnie cofnac sie gdy zaboli. Ale w sumie bul jast mniejszy od przyjemnosci i rozkoszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazda pozycja jest dobra oby partner był skuteczny i szedł do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie było krwi, nie było bólu, pozycja misjonarska, pełna wilgoć, bez żadnych żeli. Niech partner czy partnerka porządnie cię podnieci, wyliże, wymasuje, a będzie dobrze :) Seks jest cudowny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozycja na jeźdżca to już dla bardziej świadomych swojego ciała wyjadaczek. Na pierwszy raz nie polecam, tym bardziej że widok twoich nagich piersi tak może na faceta podziałać, że szybciej dojdzie niż ty na niego wsiądziesz. Lepiej pozycja tradycyjna, nogi szeroko, możesz mu oprzeć na ramionach, niech wchodzi w ciebie powoli i słucha tego co mu mówisz. Jeśli za duży opór, użyjcie żelu intymnego (intimel, baikadem), także na jego sprzęt, można je stosować na prezerwatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj drugi raz probowalismy jego sprzet zelem nasmarowalam sobie picie tez wysmarowalam i pol godz. probowal i nie wszedl wemnie az sie spuscil mi na brzuch,jestem zdenerwowana ta sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech cię lepiej wypieści, rozluźni, proponuję też trochę wina wypić, świeczko zapalić, romantyczną muzykę, i nie myśleć, że "musi" wejśc - a wejdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×