Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jago23

zagadkowe zachowanie sie tescia do mnie

Polecane posty

Gość jago23

Jestem jego synowa juz trzeci rok, narazie mieszkamy razem maja duzy dom.Maz czesto wyjezdza na pare dni sluzbowo. Od pewnego czasu zauwarzylam ze jak jestesmy sami, to jest bardzo upszejmy i bardzo pomocny gdy cos robie, Zdarza sie mu ze nawet dotknie mi piersi i przeprasza ze nie chcial, ostatnio mi powiedzial ze moge sie troche luzniej ubierac jak jestesmy sami ze mu to nie przeszkadza i wiele innych slow slysze od niego.Nie wiem co o tym myslec, przystojny to on jest wysportowany, czesto chodzi tylko w boxerkach, zone tez ma laske pomimo ta maja juz prawie po 50lat. Nie wiem co i jak o tym myslec i jak sie zachowywac w takich sytuacjach, Prosze o wasze zdanie ale powaznie. Z gory dziekuje !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z góry ci dziecko za to prowo daję 1/10 i poproś o słownik ortograficzny na Gwiazdkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale masz fantazję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13,08 Czego matole czepiasz sie ortografijjj! Liczy sie sens!!!Mój teść mnie rżnął i naszedł nas mąż.Wystraszyliśmy sie ,a on powiedział teraz będziemy we dwoje ciebie brać.Takiego rżniecia nie przeżyam nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jago23
Ja przepraszam za ortografie ale na kolanie pisalam i nie zastanawialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz nic o tym myśleć, widać on czuje, że może sobie na takie zachowanie pozwolić. Powinnaś unikać takich sytuacji, nie ma gorszej patologii niż ojciec, który chce przelecieć synowi żonę, to obrzydliwe, tak samo jakby Twój mąż zrobił to z Twoja matka, chciałabys tego? Masz rozum, to go używaj, tym różnimy się od zwierząt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×