Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bezimienna_

Gdzie się podziać w Święta?

Polecane posty

Gość Bezimienna_

Pomóżcie, proszę. Mam mało fajną sytuację w domu, dzisiaj niestety muszę ją znieść, ale na pierwszy i drugi dzień świąt planowałam się stąd wyrwać i tu się zaczyna mój problem - wszystkie miejsca, gdzie mogłabym pójść są zamknięte. Wszystkie biblioteki, galerie handlowe itp., a chcę gdzieś spędzić cały dzień i w miarę możliwości bez wydawania pieniędzy, dlatego restauracji nie brałam pod uwagę, bo po pierwsze nie mogę tam siedzieć cały dzień, a po drugie - w święta pewnie będzie drogo. Do znajomych nie mogę iść, bo wszyscy wyjechali na święta, nie mam gdzie się podziać... Błagam, poradźcie coś. Nie wytrzymam, jeśli będę musiała siedzieć w tym bagnie przez kolejne 2 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz na spacer dłuuuugi,albo do parku posiedzieć chociaż nie wiem czy samemu tak przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna_
Dziękuję, chyba tak zrobię. Myślałam bardziej o jakimś miejscu, żeby deszcz nie padał na głowę, ale o niestety o to w święta dość trudno... Na szczęście zawsze zostają własne nogi i przejście miasta wzdłuż i wszerz. Dobrze, że w ogóle jest taka opcja. Dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezprizornyj
naprawde musisz myslec o sobie w kategoriach balastu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna_
Nie myślę o sobie w kategoriach balastu, raczej chcę uniknąć atmosfery fałszu, zawiści, chwalenia się własnymi sukcesami i mieszania mnie z błotem tylko dlatego, że coś robię inaczej albo że w jakiejś kwestii mam odmienne zdanie. I ten tryumf na ich twarzach, kiedy coś mi się w życiu nie powiedzie. Co roku jest to samo, co roku to znosiłam, teraz już nie chcę. Wolę gdzieś się zaszyć na te 2 dni, niech się sami obrzucają obelgami, ja tego nie muszę słuchać. Wkurza mnie to wszystko po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniowa brunetka
ma prawo... chodz schowamy sie, mam fajny domek na drzewie... wisniowym zreszta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×