Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Norwegia

Polecane posty

Gość gość

Szukam zdecydowanej koleżanki do wspólnego znalezienia i wyjazdu do pracy w Norwegii.W dwójkę zawsze rażniej i bezpieczniej,chętne dziewczyny zapraszam do kontaktu ,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka praca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wyjechałam i nie żałuje pracę znalazłam dzięki pracaidealna.pl na razie nie planuje powrotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też już dzwoniłam do pracaidealna i tez chce wyjechać tu nie mam pracy i pewnie mieć nie będę czekam tylko na jakąś ofertę z serwisu i się pakuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę ze wszyscy teraz chcą wyjechać widziałam stronę pracaidealna chyba mają duży ******iekawe tylko ile osób znajdzie pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja koleżanka właśnie dostała ofertę z pracaidealna.pl ma za kilka dni wyjechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina80
to chyba jakiś nowy portal jakiś czas temu szukałam pracy w norwegii niestety nieskutecznie moze dzięki pracaidealna coś wreszcie znajde bo mam dość pracy za najniższą krajawą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w jaki sposób rekrutują na pracaidealna ? na co zwracają uwagę i jaką pracę można dostać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracapracaxxx
trzeba zadzwonić do konsultanta pracaidealna podać wszystkie dane potrzebne do cv potem cv jest tłumaczone i umieszczane na norweskim portalu dla pracodawców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam ofertę z pracaidealna praca w hotelu w przyszłym tygodniu wyjezd pozdrawiam wszystkich szukających pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same reklamy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca idealna jest bes sęsu. Smierdzisz łososiem cały tydzień a po pracy musisz oblizywać kupę babci narit bjergen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika123xv
postanowiłam zaryzykować i zadzwonić do pracaidealna wychodzę z założenia ze każda praca jest lepsza od siedzenia na bezrobociu i zarzekania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też zadzwoniłam do pracaidealna kilka minut rozmowy mam cv w j. norweskim i jest już ono na tamtejszym portalu dla pracodawców na pewno są większe szanse na pracę niż wyjechać w ciemno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ciemno absolutnie odradzam lepiej mieć jakąś pracę przynajmniej na początek moze byc przez agencje czy taki serwis jak pracaidealna a potem na miejscu już łatwiej zmienić na coś lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez jadę przez portal pracaidealna mam pracować w jakimś supermarkecie cieszę się ze udało mi się znaleźć pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kilka lat temu ludzie wyjezdzali do Anglii teraz widzę ze Norwegia cieszy się popularnością a portal pracaidealna ma dobre opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również od dziś jestem klientką pracaidealna.pl mam nadzieję ze coś dla mnie znajdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracaidealna.pl wszystkim pracy nie znajdzie niektórzy muszą zostać i szukać na miejscu a to łatwe nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×