Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

To mój ideał kobiecej urody

Polecane posty

Gość gość

www.kindgirls.com/video/melena/261/ Jeśli jest tutaj jakimś cudem podobna do niej dziewczyna to niech napiszę, a zapewniam że zrobię dla niej bardzo dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alle20
Wyglądam inaczej, ale co byłbyś w stanie zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli wyglądasz inaczej, to sobie nie porozmawiamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha :D pięknie ją zgasiłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Ty jesteś tak naiwny, że myślisz, że jakaś dziewczyna, w dodatku tak wyglądająca, sama Ci się poda na tacy i się zgłosi jak Ty łaskawie założyłaś tutaj temat i sobie czekasz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładne ciało,bardzo kobiece ,podoba mi się,ale buziak za dziecinny jak na mój gust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciało-7,5 na 10 twarz 5na 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nastepny wstawiajacy srednie ciala z twarzami pieciolatek przedzkole jest otwarte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno wiele pań z dużo lepszą urodą przegląda to forum, jednak małe szanse, że się któraś zgłosi. Zasada jest taka, że jeżeli chcesz otrzymac zgłoszenia, musisz złożyc ofertę. A oferta to konkretne wyłożenie kawy na ławę - po co niby ta śliczna dziewczyna ma tu się deklarowac, jeżeli nie wiadomo co za to otrzyma ? Jeżeli jest jakiś konkretny powód, dla którego mają się tu panienki logowac, napisz, co masz do zaoferowania ( bo wymogi już znamy :) P.S. Ja poszukuję mojego ideału także: http://www.animalpictures123.org/wp-content/uploads/2014/11/Gorilla-Ape-550x384.jpeg Zrobię dużo: codziennie banany i ciepłe posłanie w garażu. Są tu tacy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buzia faktycznie nieco dziecinna, choć śliczna. Ale te biodra.... Nie powiem szarpią za serce. Tym bardziej tak zaskakująco pozbawione okrycia. Można się tym zdjęciem zachwycić. Jedak, jak mówił tu ktoś wyżej, taka kobieta zna swoją wartość. Nie poleci na tak głupawy anons na takim forum. Zresztą sam byś jej nie szanował, gdyby to zrobiła. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ha ha ha kotek sra
TAKA GRUBA CI SIĘ PODOBA???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atak__klonow
spox poczekaj sklonuje moja d**e :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(nie jestem autorem) "Czy Ty jesteś tak naiwny, że myślisz, że jakaś dziewczyna, w dodatku tak wyglądająca, sama Ci się poda na tacy i się zgłosi jak Ty łaskawie założyłaś tutaj temat i sobie czekasz?" a dlaczego nie? proste pytanie, prosta odpowiedz. tylko ludzie uwielbiaja sobie wszystko utrudniac. I "TAKA GRUBA CI SIĘ PODOBA???" gruba? :O jakis miłosnik/przedstawicielka oswiecimia zapewne :D I biorac pod uwagę, ze modelkę dano pseudonim "Masha", to kolejny powód zeby wyjechac - i to wcale nie na zachód, he he. to na wschodzie są pieknoty... i niektore bardzo chętnie się zapoznaja z kims z "zachodu", wiec pole do dzialania otwarte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×