Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

na ile przed porodem skadalyscie lozeczko

Polecane posty

Gość gość
Maz 2 dni po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co?pilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 35 tyg. Dwa dni później mszlam do szpitala, urodzilam w 38 tyg i jak wrocilam do domu to wszystko bylo zrobione tak jak pokazalam mężowi. Lozeczko skladalismy wcześniej bo kot musial sie przyzwyczaić ze jest i nie wolno mu wchodzic i potrzeba bylo 2 pary rak bo w sypialni mamy ciasno wiec podawalam śruby i przytrzymywalam. Chcialam tez przy tym byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieś 2 miesiące....dostaliśmy łóżeczko od kuzynki męża, wielkie i wstrętne ale teściowej się podobało a ja wtedy mieszkałam z mężem i teściową i ona rządziła, złożyliśmy tego grzmota bo nie było go gdzie przechować, córka niestety spała w nim ponad rok zanim zmądrzałam i wyprowadziłam się w cholerę od tej starej zołzy. Pierwsze co zrobiłam to kupiłam dziecku nowe łóżeczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja złożyłam jak tylko test pokazał II kreski, wiem, to głupie, ale zawsze marzyłam o tym by mieć urządzony w domu kącik dla malucha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś tydzień wcześniej. Ale to dlatego, że ogólnie robiliśmy remont mieszkania i wszędzie były nowe meble. Nie ma co się spieszyć, zawsze mąż może złożyć jak będziesz z maleństwem w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas też mąż składał jak już urodziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzieś dwa miesiące przed spodziewaną data porodu, a to dlatego, że sama szyłam pościel, ochraniacze. Dobrze, że się pospieszyłam, bo syn też niecierpliwy, urodził się miesiąc wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopierwszego dziecka skladalam chyba na tydz przed terminem. Mialam wtedy 19 lat praktycznie wszystkim gospodarowala moja mama. Wtedy tez rozlozylismy juz cale lizeczko posciel materac baldachim. Tym razem skrecamy z mezem lozeczko w sylwestra ale reszte zrobie przed wyjazdem do szpitala. Bede miala cc planowane na poczatku lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My planujemy po nowym roku bo bedziemy przemalowywać i przemeblowywać pokój i przy okazji od razu urządzimy kącik dla maluszka ..a bedzie to półtorej mies. przed planowanym porodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×