Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Mamaa24h

Pomysł na ferie zimowe z dzieckiem

Polecane posty

Gość sylewka
my jedziemy do Szklarskiej Poręby, mamy już zarezerwowany apartament na bookaparcie :) i mam nadzieję, że będzie naprawdę fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy pamiętam to razem z moimi dzieciakami jeździmy do Białki Tatrzańskiej, a dokładnie do domu wypoczynkowego www.usorosa.pl . Świetnie i miło spędza nam się tam czas i to za bardzo atrakcyjne pieniądze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozalka88
Dla mnie morze zawsze jest na pierwszy miejscu - czy zima czy lato - nie ma znaczenia. Po prostu morze i jeszcze raz morze. Nad bałtykiem jest zawsze najpiękniej, poza tym kocham Ustkę, kocham tamtejszy Grand Lubicz (i spa, z którego też kocham korzystać :)) Kocham, kocham, kocham!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena_K
Ja zawsze wybieram takie miejsce na ferie, by dzieci mogły się czymś zająć, a ja również odpocząć. Tym razem wybór padł na Hotel Klimek w Muszynie - wykupiliśmy pakiet Rodzinne ferie zimowe 2019. Jest dużo atrakcji, opieka niani hotelowej, możliwość nauki pływania etc. Ja na pewno skorzystam ze SPA. Może nawet odświeżę sobie jazdę na nartach, bo w bliskiej odległości od hotelu znajdują się stoki narciarskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja co roku wybieram Hotel Dosłońce SPA. Zawsze ciepła i rodzinna atmosfera. Co roku mają animacje dla dzieci co daje mi trochę czasu tylko dla siebie. Z daleka od hałasu i tłumów. Jak dla mnie to lepsze niż pchanie się w góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

W ostatnie ferie posłaliśmy córkę na narty z przedszkolem Dimbo. Maja ma 5 lat, jest bardzo samodzielna i rezolutna ale na nartach nigdy nie jeździła więc początkowo miałam obawy, jak sobie poradzi. I tu niespodzianka -  już drugiego dnia samodzielnie zjechała! Teraz szykujemy się na powtórkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosia

My pojechaliśmy pod Kraków do hotelu Best Western Premier. Spędziliśmy tam bardzo rodzinnie czas i wszyscy jesteśmy zadowoleni z pobytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoosia

A My pojechaliśmy pod Kraków do hotelu Hotel pod Kamykiem. Spędziliśmy tam bardzo rodzinnie czas i wszyscy jesteśmy zadowoleni z pobytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym babci nie wyręczała. Niech dziecko wspomina czas z babcią jak z babcią. Ja mimo iż moja babcia nie stawała na głowę aby mnie zabawić pamiętam czas z nią jako wyjątkowy a głównie chodziła ze mną na dlugie spacery grała w karty i piekła ciastka. Cudowny czas...

Dzieci nie muszą mieć każdej minuty zaplanowanej i wymyślnych rozrywek. 

Jeśli natomiast szukacie ciekawych miesjc dla dzieci w Warszawie, polecam Airo:

https://terazwarszawa.pl/jak-spedzic-ferie-w-warszawie/

Jak i inne miejsca, które są opisane w tym artykule. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×