Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

33 TC

Polecane posty

Gość gość

Witajcie. Jestem w 2 ciąży w 33 tc. W poprzedniej tego nie miałam, mianowicie od 2 tygodni strasznie boli mnie lewa noga od pośladka, a nawet od pleców aż po udo/kolano. Ból jest nie do zniesienia z 10 razy silniejszy niż zwykły skurcz. Na początku myślałam, że się przeciążyłam bo był mały remont w łazience u nas i non stop wycierałam i odkurzałam pył, do tego zajmowałam się 2 latką i robiłam potrawy świąteczne. Czy któraś tak miała i to przeszło?? Czy było to coś poważniejszego? Od wczoraj boli mnie prawe biodro, a skurcze jak łapały tak łapią choć staram się odpoczywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak bo na problemy to wy nie odpowiadacie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być może dziecko zeszło niżej główką i uciska jakiś nerw (ja tak miałam tylko trochę później w 37tc). Jeżeli Cię to niepokoi idź do lekarza, trudno gdybac na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam iść 2 stycznia do lekarza, ale przełożyli mi wizytę na 9 dopiero. Tobie może ojoj, ale ja muszę zająć się jeszcze 2 latką i jak nogi mi odbiera to raczej jest ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to rwa kulszowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jest ta rwa kulszowa to boli zazwyczaj tylko w jednym miejscu ? Takimi napadami jak skurcze i przechodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A masz taki bol, ktory pozniej rozchodzi sie od posladka w dol nogi, promieniuje az do stopy? Bo jak tak to najprawdopodobniej to rwa kulszowa. Mecze sie z tym juz 2 raz w ciazy, niestety w ciazy nie mozna brac na to lekow, musisz przeczekac, samo przejdzie, jak mozesz to sie oszczedzaj. Ja tez mam w domu 2 latka, jestem w 27 tygodniu ciazy, do tej pory dopadło mnie na szczescie tylko raz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może nie aż do stopy ale do uda i to przy ruchu tylko. Jak zmienie pozycję to już tak nie boli. Najgorzej jest wieczorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kregoslupa. Mialam to samo. Nic ci na to nie poradza w ciazy, bo nawet silniejszych lekow nie mozna brac. Odpoczynek poleca i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz normalnie do lekarza pierwszego kontaktu, może nie są ginekologami ale ciężarne też do nich chodzą w razie "w".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem w 32 tygodniu i też mam podobnie czasami..tyle że u mnie po prawej stronie..jak mnie cos takiego złapie to ni to boli ni to kłuje prawy bok i plecy dołem a to aż mi promieniuje na prawą nogę właśnie udo aż do kolana..czasem myślałam że sie skoncze z bólu..i w moim przypadku mała mi uciskała jakiś nerw i stad te okropne boleści i kłucia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z jednej strony cieszę się, że to zdaje się nic poważnego, ale z drugiej drażni mnie ten ból bo nie oszukujmy się teraz na końcówce to mi tak czy siak niechętnie jakiekolwiek leki by przypisali. Spróbuję z plastrami rozgrzewającymi może to coś da. Wczoraj całe szczęście nie bolało. Może faktycznie maluch mi naciska jakiś nerw, a do tego się trochę naskaczę w ciągu dnia bo wiadomo obiad, sprzątanie i jeszcze dziecko w domu to raczej siedzieć się nie da. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×