Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jestsobiefacet

Pragnę przeżyć przygodę z dojrzałą Kobietą Śląsk

Polecane posty

Witam. Nie będę owijał w bawełnę, poznam kobietę dojrzałą w sensie taką, która wie czego chce, jest o czym z nią pogadać a nie przygłupawą lolitkę. Preferowany wiek to 30-45, ja mam 26 lat. Wygląd fizyczny? Średniego wzrostu, kolor włosów nie jest krytycznym punktem, średnia budowa ciała... Jestem w związku, ale chciałbym przeżyć przygodę z doświadczoną kobietą, która potrzebuje trochę czułości. Powiem wprost: seks bez zobowiązań. Najlepiej z Gliwic lub okolic, zapraszam na początek na wymianę wiadomości mailowych: jestsobiefacet@gazeta .pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sexie bez zobowiązań obowiązują pełne kieszenie a nie takie jak twoje, nazbieraj na dmuchaną lalkę jak ci zona pozwoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała ale nie głupia
dobre:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie ma 30-45 letnich dmuchanych lalek. Kozy też tak długo nie żyją. Musisz poczekać aż ci sie prawa ręka zestarzeje, to sie z nią pobawisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestsobiefacet 2014.12.29 a więc, drogie koboety, czytamy nastepująco: wie czego chce - zgodzi się na wszystko, bo nie znajdzie młodszego kobietę dojrzałą - bo stać ją na sponsorowanie mnie Jestem w związku, ale chciałbym przeżyć przygodę z doświadczoną kobietą - jestem obrzydliwym skur/w/ synem bez honoru i chcę darmowego seksu i niech nie liczy, że mnie uwiedzie na ewentualną ciążę , bo się nie dam wrobić potrzebuje trochę czułości. Powiem wprost: seks bez zobowiązań.- troche czulości i seks bez zobowiązań - facet nie kojarzy, jaka sprzecznosc tu napisał, ,chyba sie naćpał i to zdrowo DEBILIZM taaaak, wiem, że 90 procent zdobywców nagrody Darwina to faceci. To o czyms świadczy i nie jest dla płci męskiej pochlebne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie wymagania to tylko w AGENCJI TOWARZYSKIEJ, koleś fffu, miec takiego gnoja za meża, pffff, oblesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×