Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zdradaaa

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś z was złapał na zdradzie swoją drugą połówke? Jaka była wasza reakcja? No i czy da się to wybaczyć czy nie bardzo? Można wogóle się po czymś takim pozbierać i odbudować związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha pozbierać po zdradzie... ja byłam z facetem prawie 2lata i na imprezie u kolegi nakrylam go jak jakąś pannę prawie pukal to ją złapałam za włosy i w samej bluzce i majtkach wywalilam za drzwi resztę ubrań za okno.Mój facet dostał w pysk i po love story...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja złapałem moja eks na zdradzie to tego samego dnia wyleciała z mojego domu i chociaż skomlała że to jeden raz chciała zobaczyć jak to jest z innym, ale jakos nie umiałem tego za akceptować i dobrze zrobilembo później słyszałem że się puszcza a teraz jest samotna matką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy zdradę kontrolowaną i żyjemy z nią wspaniale.Najpierw był trójkat z obcym facetem,który mnie kochał z mężem na przemian.A potem były tylko wymiany partnerów z inną parą jest jeszcze wspanialej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To masz piz/dę nie faceta, prawdziwy samiec nie da tknąć swojej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie ... ja sobie tego nie wyobrażam, można mieć takie fantazje ale co innego je realizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po co miec fantazje, ktorych sie nie da/nie mozna zrealizowac? samooszukiwanie sie. :D szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×