Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotny chlopak

poznam na poważnie dziewczynę 18do26 cel satły związek

Polecane posty

Gość samotny chlopak

MATEUSZEKSAMOCIUSZEK dziś [18:06] hej poważne kobiety wiem że to kiepski pomysł na podryw bez komentarzy proszę mam nadzieję że poważnie myślące osoby to będą czytać bo nie zamierzam zwracać uwagi na beznadziejne chore posty tak jak to polacy potrafią z nudów napisać. ja kawaler 21 lat samotny szukam miłości drugiej połówki wiem że internet to nie najlepsze miejsce ale cóż kto nie próbuje ten nie ma mam wiele pod czaszką jestem miły uczony mądry nie jestem narcyzem ani żąkilem przyznam że jestem przystojny ale bez przesady sam fakt że jestem sam już mówi za siebie ale się nie ocenia książki po okładce i dnia przed zachodem słońca śmiało poznajcie mnie ja nie gryzę co minutę dodają tu posty mam nadzieję że jakąś zainteresowałem mam stałą pracę i stałe lokum znam angielski na 8 z 10 czyli dosyć przyzwoicie mam 178cm wzrosty 63 kg wagi ciemny blondyn krutkie włosy zielone oczy mam maniery dobre żadko przeklinam brak nałogów i uzależnień cóż taki fajny mateusz szukam od 18 do 25 lat może być ze wsi bez przesady i bez durnych ofert i propozycji to moje ogłoszenie jest matrymonialne a nie sponsoring lub sex układ to nie ja sory usmiech.gif abcde19993@gmail.com to mój e-mail bez wygłupów i wydurniania się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie przeklinasz często, ale jesteś wtórnym analfabetą... a to dyskwalifikacja juz na starcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, że robi błędy to nie dyskwalifikuje od razu, dużo ludzi robi błędy, nieoszukujmy się, że nie tylko dla obcokrajowcow jest to trudny język

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usprawiedliwiasz go bo sam/a walisz byki. Nie ma na to usprawiedliwienia. Nasz język nie jest trudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koze sobie kup ty pedofilu bedziesz mogl ja wykorzystywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Język Polski jest jednym z najtrudniejszych, ale podstawy wypadałoby znać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak ktoś ma dyslekcje lub dysgrafie to nie jego wina :P A jak człowiek pisze to nie zwraca za bardzo uwagi na błędy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,tak...teraz każdy ma dyslekcje i dysgrafie...Jakie to wygodne. Ja zwracam uwagę na błędy, inaczej nie potrafię. Zastanwiam się jakim cudem pokończyliście szkoły,studia nie umiejąc pisać poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×