Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

trup 1994

Dlaczego wciąż mnie obrazacie i nie doceniacie mojego intelektu oraz wiedzy?

Polecane posty

Należę do jednej z najinteligentniejszych osób na tym nędznym forum. Ostatnio robiłam profesjonalny test IQ na jakiejś black metalowej stronie i wyszło mi 190 :) I co? Teraz wam łyso? Wszyscy zachwycali się intelektem Wentworth'a Miller'a, którego iloraz inteligencji wynosi 180, a ja jestem inteligentniejsza :) Posiadam dużą wiedzę ogólną, interesuję się wieloma rzeczami, zwłaszcza historią, muzyką metalową, rodzimowierstwem itd. o których zwykły prymitywny prostak na tym forum nie ma pojęcia. Chyba jedynie z zazdrości tak mnie obrażacie, bo w żaden inny racjonalny sposób nie da się tego wytłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cierpisz na przerost ego, gimbazo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I do tego masz bujna wyobraznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 240 IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trup 1994 Dobry temat z tym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu upośledzeni idioci odpisują podszywaczowi z spacją w nicku, tak jakbym to była ja 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz koniec tego gadania, nadziałabym się na jakiegoś zarośniętego buszem bolca, metalicznego pana po 40 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To by tłumaczyło twój niedorozwój emocjonalny i seksualny. Uważaj żeby ci czacha nie wybuchła od tego myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"cierpisz na przerost ego, gimbazo " Cierpisz na naiwność uposledzony pajacu, skoro wierzysz podszywaczowi, że jest mną 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo nie intelekt i wiedza sie w zyciu liczy ale zgrabna doopa ile razy mam ci powtarzac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo nie intelekt i wiedza sie w zyciu liczy ale zgrabna doopa ile razy mam ci powtarzac " cynicfm który założył ten temat podszywając sie pode mnie nie ma ani jednego, ani drugiego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy mój temat jest dobry, tylko za dużo tu skrajnie upośledzonych umysłowo jednostek, dlatego nikt moich topów nie docenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podszywacz bez spacji niech lepiej skończy odpierdzielać ten swój marny cyrk, bo nikogo to nie bawi, a tym bardziej mnie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"profesjonalny test IQ na jakiejś black metalowej stronie" x hahahahahaha! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cynic, jesteś naprawde bardzo dziecinny. dziwie sie, że podałes swoje zdjęcie na stronie, na której zachowujesz sie niczym opóźniony intelektualnie, nie wstyd ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może to ty się Kacha po prostu przeceniasz? Dawaj namiar na tą stronę, też sobie zmierzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo morkuć
ale to jest IQ blackmetalowe, tutaj ono nie ma zastosowania :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A może to ty się Kacha po prostu przeceniasz? Dawaj namiar na tą stronę, też sobie zmierzę " dlaczego nazywasz podszywającego sie cynica Kachą, mimo iz ma na imie Filip? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My nie wierzymy, że podszywacz jest tobą! My to wiemy! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katarzyna zawsze masz pretensje o to, że ktoś nie odpowiada na temat. No to się odniosłam do tematu. Napiszę jeszcze raz, żebyś zrozumiała. Pytanie w temacie: Dlaczego wciąż mnie obrazacie i nie doceniacie mojego intelektu oraz wiedzy? Odpowiedź do pytania w temacie: A może to ty się Kacha po prostu przeceniasz? Dawaj namiar na tą stronę, też sobie zmierzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na tej black metalowej stronie to pewnie i cynic miałby ze 150 IQ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A faktycznie. Wiesz co? Tyle razy pisałaś jaka jesteś inteligentna, że dałam się złapać. Poza tym założyłaś kilkaset tematów, to się nie dziw. Kurczeee, no szkoda, że to jednak Kacha nie ty, bo bardzo mnie zainteresował ten test na IQ :P Może by mi wyszło więcej niż zwykle. Podbudowałabym się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaśka zjedz snickersa bo zaczynasz gwiazdorzyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nie ma czego doceniać 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×