Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ćwiczenia na wystającą pupę :)

Polecane posty

Gość gość

Hej :) Czy ktoś z Was wie, jakie ćwiczenia wykonywać, żeby mieć jędrny, wystający tyłek ? Nie chcę zrzucać kilogramów, tylko rzeźbić. jestem szczupła i nie cierpię na "płaskod***e", ale chciałabym, żeby moja pupa wystawała do tyłu bardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, wie. Poczytaj tutaj, są obrazki na dole: www.t-nation.com/training/dispelling-the-glute-myth A na youtube masz gotowy domowy trening, na początek wystarczy, po jakimś miesiącu trzeba dołożyć obciążenia na siłowni do niektórych ćwiczeń: www.youtube.com/watch?v=bK7zIUBH6Z0 W ogóle szukaj planów i opracowań Breta Contrerasa, to specjalista od treningu tej części ciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trening Mel B na pośladki, trwa 10 minut. Nie znam lepszych ćwiczeń na tę partię, poczytaj sobie o nich opinie. Ćwiczenia te pięknie podnoszą, uwypuklają, ujędrniają. Do tego przysiady, wykroki (najlepiej z obciążeniem) i pupa jak marzenie, gwarantuję :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przysiady i wykroki rozwijają mięśnie czworogłowe ud głównie, pośladki są zaangażowane w stopniu minimalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to dziwne, że tak są polecane. Zresztą, wystarczy popatrzeć na zdjęcia. Ja sama robię dużo przysiadów i efekty są imponujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetny sposob na podniesienie pośladkow to zabieg z falami radiowymi. Już po pierwszy, zabiegu jest bardzo dobrze naoięta i ujędrniona skóra. Polecam: www.beautypremium.pl/aktualna-oferta-i-cennik/fale-radiowe-z-laserem-biostymulujacym/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A weź sobie zrób te przysiady z porządnym obciążeniem a na drugi dzień zobacz, gdzie masz zakwasy... Na pewno nie w tyłku. Już martwy ciąg poprawnie wykonany bardziej pośladki angażuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×