Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Boreda

Opinie o sklepie: fashionland

Polecane posty

Witam, czy któraś z Was, drogie forumowiczki, zamawiała coś z fashionland? (http://fashion-land.pl/) Jeśli tak proszę o opinię- czy produkt wygląda jak na zdjęciach, jakość, czas wysyłki Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytaj to: 1. street-fashion-palabra. blogspot. com /2014/12/118. html Ze swojego doświadczenia wiem, że przesyłka długo idzie i jest problem ze zwrotem, nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przesyłka idzie bardzo długo. Nie wiem z czego to wynika ale niestety czekałam chyba dwa tygodnie albo dwa tygodnie z kawałkiem. Poza tym produkt starannie wykonany ale niestety pognieciony. Żadnych instrukcji jak prać prasować itp. Daję 6/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie spieszą się z wysyłka,stosunkowo poprawny kontakt z klientem do momentu gdy kupuje,natomiast gdy pojawia się problem(zwrot)zaczynaja sie schody.pieniądze odzyskalam po 19 dniach od otrzymania przez fashionland przesyłki zwrotnej ,i tylko dlatego że to ja wykonałam tel i upomnialam się o natychmiastowy przelew,w przeciwnym razie zagrozilam że poczynie inne kroki prawne.NIE POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekam już 5 tydzień na swoje zamówienie i ciągle sklep przekłada datę jego wysyłki. Nie polecam tego sklepu gdyż po prostu kontakt z klientem jest słaby a o wysyłce szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MAAAAAAASAKRA! Nie polecam! Czeka się mega długo i na uprzejme pytanie o datę wysyłki otrzymuje się chamski odpowiedzi typu: wszystko w regulaminie, wyślemy jak uszyjemy - korespondujący nie używa takich słów jak: proszę, przepraszam, czy nawet witam:( Naprawdę nie polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czeka się w najlepszym wypadku 2 tyg. Chamskie maile w odpowiedzi na uprzejme pytanie, kiedy zamówienie zostanie wysłane, żadnych informacji ze strony sklepu. Aż strach pomyśleć, co będzie jak nie daj Boże dojdzie do zwrotu... Kto nie wierzy niech sam poszuka opinii o tym szumnie zwanym "sklepie" - w rybnym jest o wiele lepsza obsługa... Ostrzegam, nie kupujcie - ja na pewno już tego nigdy nie zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam u nich kiedyś sukienkę, czekałam dość długo ponad tydzień na przesyłkę. Jak dla mnie to zbyt długi czas. Nie polecam. Ostatnio chodząc po google znalazłam sklep internetowy LEJDI. Wysyłka błyskawiczna, sukienkę miałam na drugi dzień. polecam ten sklep jeśli chodzi o szybkość realizacji zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiałam od nich kilka produktów i za każdym razem byłam bardzo zadowolona. Czas realizacji ok. tygodnia, czasem trochę dłużej, ale piszą że są producentem, więc wszystko jasne. Radzę zamawiać z wyprzedzeniem i nie będzie problemu. Do obsługi również nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemgościem
Ciuchy - rewelacja! Czas oczekiwania - masakra! Jeśli komuś się nie śpieszy z odebraniem ciuszków - nie ma problemu. Jak dla mnie opłacało się czepiać. Kupiłam rewelacyjną sukienkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja otrzymałam jedną sukienkę w innym rozmiarze niż zamówiłam i do tego miała zacerowaną dziurę, tak, że dopiero jak założyłam i poszłam w niej na imprezę zobaczyłam - cerowanie dobre, ale jak ktoś się przyjrzy widać. No i oczywiście zapłaciłam jak za nową... NIE POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AHA2569
Sklep KATASTROFA!!! Nikt nie raczy odpisać na maila,nie informują o planowanej dostawie. Mam wrażenie, że jedna osoba pracuje w tym całym sklepie, bo jak to możliwe, że czas oczekiwania jest długi skoro wszystkie rzeczy są dostępne. Jeżeli jest taki popyt to zatrudnia się ludzi!! Nie polecam, bo nie ma co polecać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciuchy rewelacja, czas oczekiwania w moim przypadku kilka dni. Polecam jeśli masz cierpliwość czekać, ja uważam że warto, tym bardziej że produkt polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29 grudnia zaksiegowali wpłatę sukienki jak nie było tak nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porażka! Kontakt mega słaby ciągle przekładana data wysyłki sukienki. Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiam u nich od dobrych kilku lat i nigdy się nie zawiodłam :) Ciuszki super, raz zdarzyło się, że dostałam inny rozmiar niż zamawiałam, ale bez problemu wymienili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłam sukienkę i faktycznie czekałam około tygodnia. Jednak było warto bo sukienka bardzo ładnie uszyta chociaż ciut wieksza niż rozmiar jaki zamówiłam. Jeśli komuś sie nie spieszy jak najbardziej polecam. Nie wiem jak z obsługa. Nie miałam problemów jak na razie bo w sumie żadnego zwrotu bądź potrzeby innego kontaktu nie było. Aczkolwiek ich strona internetowa działa mi na nerwy bardzo... Zacina sie, nie otwiera i tak w kółko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×