Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Senor_Toledo

Życzenia noworoczne

Polecane posty

Paniom, panom, dziewicom, d******* homofilom, homofobom, analfabetom, impotentom, buhajom, tym z wyobraźnią i tym bez, małym, dużym, wysokim, szczupłym, niskim, grubym, rudym, blondynkom, brunetkom, z dużymi cyckami, małymi, z zarośniętymi cipkami i łysymi, tym z PO i tym z PiS, i tym z innych partii politycznych, nimfomankom i dewotkom, tym z ładnymi nogami i krzywymi, z botoksem i bez, z kurzajkami i bez, żonom, konkubinom, w ciąży, poza ciążą, majętnym i biednym, smutnym i wesołym, kulturalnym i chamskim, eleganckim i w workach po ziemniakach, nawet tych z wąsami, bo są też takie, tym bez wąsów, żeby nie czuły się pokrzywdzone też, z grubymi tyłkami i chudymi, adorowanymi i samotnymi, zdrowym, chorym, dzieciatym, bezdzietnym, pracującym, bezrobotnym, połykającym i nie, sikającym na stojąco, jeśli takie są, z miast i wsi, z Polski i za granicy, tym z maturą i tym bez i tym których nie wymieniłem... ... wszystkiego dobrego w Nowym Roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tobie również! Oby Ci sie chcialo! Jak najdłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miło widzieć stare towarzystwo :) Dziękuję za życzenia i odwzajemniam. Oby następny był dużo lepszy od poprzedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani eL
Najlepszego! Oby się nigdy nie przestało chcieć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toledo ty zawsze masz racje . :-). lece zanim znow zostane tu za dlugo... nie upijta sie dzis dzieci kochane:-P ups zapomniałam to ja jestem naj.... mniejsza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załapałam się ;) Tobie też Seniorku życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :) 👄 ;) W Styczniu radości, w Lutym miłości, w Marcu pogody, a w Kwietniu swobody, Maj niech zakwita, Czerwiec niech bryka, Lipiec przypali, Sierpień rozpali, we Wrześniu - szczęścia bez liku, tak samo w Październiku, niech Listopad zauroczy, a Grudzień miło zaskoczy, roku tego Nowego życzę szalonego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria szkolna
Toledo wszystkiego dobrego :-) zdrowia i tobie PSU (Bsg) gorącej kobiety w realu, rusz zada bo czas na ciebie Bsg Prymitywny samcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toledo widze życzenia dla nimfomanki, dostałam smsa z czatu 7218 i gość pyta się czy jestem nimfomanką? To chyba stary singel i zero wie o sexsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerojedynka _
Toledo aby ten nadchodzący Nowy Rok był lepszy od mijającego 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bsg
Też się dołączę do tych wszystkich pięknych życzeń Żeby wam się zawsze chciało W nocy stało w dzień wisiało (albo odwrotnie:) ) Nigdy nie mówcie NIE! I bądźcie zawsze na TAK! Do Siego Roku! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Senorku, dołączam się, wszystkiego noworocznego ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senior, jako nalezaca go grupy wielo wymienionej ;).. dziekuje za zyczenia i wzajemnie. wszystkiego dobrego.. szczegolnie zwiekszonych obrotow w firmie.. a tak nawiasem mowiac, co z moim orgazmem 😴 kupilam ciemniejsza szminke i nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×