Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

La Mania sklep ktory szczerze odradzam.

Polecane posty

Gość gość

Witam, Pragnę rozpocząć wątek dotyczący zakupów w wyżej wymienionym sklepie. Wpadłam by zakupić szałowy dodatek (bolerko) do kreacji sylwestrowej. Niestety, po powrocie do domu okazało się, że nie szczególnie pasuje do sukienki. Wróciłam po niespełna godzinie i chciałam wymienić towar...i się zaczęły schody. Towar nie podlega jakiejkolwiek wymianie, zwrotowi ani reklamacji o czym szanowna i uprzejma ekspedientka oczywiście nie informuje. Nie ma na ten temat żadnej informacji przy kasie, a ceny jak wiadomo, do niskich nie należą. CZUJĘ SIĘ OSZUKANA I ODRADZAM KAŻDEMU ZAKUPY W TYM SKLEPIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojnie, wroc tam i niech ci wymienia albo oddaja pieniadze, a mowic to sobie moga......a jak nie to do rzecznika praw konsumenta,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma obowiazku zwrotu czy wymiany. Sprzedawca sam ustala czy chce to uznawac. Wyjatek jak kupuje sie przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to klienci ich ocenią a nie rzecznik praw konsumenta. ;) czarny pPR to jest to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny - zapraszamy na promocję naszej nowej marki - w odróżnieniu od marki La Mania wymieniamy towar, na terenie Polski darmowa dostawa :) - to jest świeżutka kolekcja, ale specjalnie dla Was przeceniamy ją o 20 % - wystarczy po zamówieniu i realizacji przelewu wysłać do nas maila z Waszym numerem konta oraz podać hasło "Kafeteria styczniowe zakupy" a my odeślemy Wam aż 20% wpłaconej kwoty. Mail do nas: info@moscofashion.com Drugim sposobem jest złożenie zamówienia mailowo z linkiem do produktu i wyborem rozmiaru, a my odeślemy Wam maila z odpowiednią kwotą przelewu do realizacji. NASZ SKLEP:www.moscofashion.com/store/index.php?route=co mmon/home KAMPANIA:www.moscofashion.com FB:www.facebook.com/moscostore ART SETS FREE! LET'S WEAR IT! ZAPRASZAMY! MOSCO FASHION TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
la mania - kombinezony copycat, wycieczki z Polski pojada kupowac do Harrodsa, po tym jak kupia w Reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też odradzam, szajsowo wielkie, tak ja łowiliśmy na la manie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 567

Też odradzam dostałam prezent nie trafiony poszłam wymienić nie ma na co 5 rzeczy na krzyż kobiety kupujcie tylko on-line 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×