Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 letni niejadek

Polecane posty

Gość gość

Więc tak, mały rano wstaje tak 7-8. Soku sie napije,jeść nie chce. Zaworze go do żłobka,tam śniadania też nie zje,siedzi i patrzy na inne dzieci. Obiadek jest o 12,więc specjalnie czekam do jakiejś 13żeby spokojnie zjadł,to podłubie w talerzu,coś tam skubnie i tyle.ja nie wiem,czy mu nie smakuje tam jedzenie? Dostajemy raz w tygodniu liste i wybieram z małym co chce na ten obiad,pytam,czy to i to mu pasuje,to mały,że tak,zje to itd a przychodzi co do czego to dziobie w tym talerzu a inne dzieci jedzą normalnie. Wrocimy do domu,to skubnie truskawke albo gryza banana i sok. Cały dzień prawie nie je. Dopiero koło 17-18 dostaje apetytu i je co mu pod ręke wpadnie i tak w kółko codziennie. Czy to jest normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto to slyszal zeby pytac tego smarkacza na co ma ochote-zwarjowalas?niech nie je jak nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kto? W żłobku wszyscy rodzice dostają liste i z niej wybierają co ma dziecko na obiad dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieś głupoty piszesz, nudzisz się znowu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego głupoty?? Mam wątplíwości co do tego jak je,wiec pytam na forum. Może ktoś miał/ma podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ta pusta dziewucha znowu się nudzi! Myślisz ze tu jesteś anonimowa? Grubo się mylisz! Poczekaj aż wrócisz do szkoły! Będzie z ciebie pośmiewisko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz mnie z kimś chyba. Dziewczyny,to jak było u was z 3 latkami? Ta co tu teraz mnie komentuje,to chyba jej sie pomyliło coś i śmieci w temacie. Wasze dzieci mają apetyt czy też problemy jak u mnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe w którym żłobku każde dziecko ma co innego na obiad???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ma. A sorry,ja nie wiem jak to jest w Polsce. U mnie w UK tak akurat jest i to jest w większości żłobków ,że wybiera sie jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu tak nie ma i spadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co masz problem? O to,że w UK sie wybiera dzieciom jedzenie a w polsce nie? No poważna Ty jestes kobieto? Mam problem a Ty do mnie spadaj. Nie,to jest forum dla każdego i każdy tu może sie wypowiedzieć. Więc jak masz problem to Ty sobie spadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź się zapytaj dietetyka w UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalej Ty? Co sie tego UK tak uczepiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wychowalas tak masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytaj na forum w UK w PL żlobek to nie restauracja. dzieci jedzą wszystko nie wydziwiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
litości. Jest SYLWESTER, jakbyś nie zauważyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.09 To nie wydziwianie,ale tak tu jest. Pacjent w szpitalu jak leży również dostaje liste i wybiera co na śniadanie,obiad i kolacje chce zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrosze Ci! W Polsce tak dobrze nie ma :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna ma racje, w Irlandii jest tak samo z jadlospisem. Mozna wybrac na co akurat ma sie ochote. Oczywiscie na dany dzien sa 2 daia obiadowe do wyboru - nie wybiera sie z 10. Autorko troche to dziwne, ze dziecko nie je caly dzien a wieczorami pochlania pokarmy. Moze przeglodz go wieczorem, zeby nastepnego dnia wczesniej poczul glod i zjadl juz cos na sniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie był nauczony od małego, że rano wstaje się i je śniadanie. Nie dałabym rano soku, tylko np. Rooibosa i kromkę chleba lub placuszek z owocem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro nażera się wieczorem, to potem długo nie jest głodny. Przestaw go. Wieczorem nie pozwalaj mu na żarcie do oporu, tylko coś lekkiego daj, żeby potem zgłodniał przez noc i rano zjadł śniadanie. A potem normalnie pozostałe posiłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi
Dnia 31.12.2014 o 20:21, Gość gość napisał:

To ta pusta dziewucha znowu się nudzi! Myślisz ze tu jesteś anonimowa? Grubo się mylisz! Poczekaj aż wrócisz do szkoły! Będzie z ciebie pośmiewisko!

A może dziewczynko ktoś z Ciebie zrobi pośmiewisko? Chciałabyś być na każdym kroku wyśmiewany, wyzywana itp. Może przemyśl to troszkę. I chyba tobie się fora pomyliły pustaczku bo w tym momencie wskazuje na to że nin jesteś komentując mało dojrzale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×