Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutnywezyr

Czy z tą rozwódką coś będzie? czy ją odpuścić?

Polecane posty

Gość smutnywezyr

Słuchajcie, jakiś czas temu poznałem bardzo ładną kobietę, inteligentną, wykształconą- klasa! Spotkaliśmy się kilka razy, był gorący flirt, pocałunki ale na nic więcej nie pozwoliła ( mamy po 36 lat oboje po rozwodzie). Jednak od jakiegoś czasu mam wrażenie, ze ona się mna zaczęła bawić. Gdy proponuję spotkanie- ona odpowiada " może w innym terminie" albo " czuję się zaskoczona" no to ja aby nie stracić twarzy - mówię jej, że tak tylko pytam niezobowiązująco. Na fb się w ogóle do mnie nie odzywa, głównie ja piszę, ona odpisuje, że " nie chce jej się klikać" woli pogadać w cztery oczy lub przez telefon. Gdy zadzwoniłem telefon byl wyłączony, potem napisałem że dzwoniłem odpowiedziała " że nie wiedziała, że dzwoniłem" niedawno wkleiła swoje naprawdę piekne zdjęcie- dostała ponad 50 lajków i masę komplementów, podlajkowałem , napisałem miłe słowa- zero reakcji, zero odzewu, zero podziękowania. Takie jakieś to dziwne wszystko, może mi doradzicie co z tym zrobić? Czy ja w ogóle mam jakieś szanse u niej, bo zapowiadało się bardzo gorąco a teraz już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za bardzo jej nadskakujesz, niewykluczone, że nadskakują jej też inni (a prowokuje ich do tego ładnymi zdjęciami), i może ktoś inny ma u niej większe szanse, jako kobieta (też ładna, b. inteligentna, wykształcona, ale zajęta) radzę Ci zerwać kontakt, będzie chciała, to wie gdzie Cię szukać, a jeśli zechce nie leć na pierwsze ani nawet drugie zawołanie, bo będzie powtórka z rozrywki (w sensie złego traktowania Cię), poza tym pytanie z jakiego powodu jest po rozwodzie jest ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz,że po za tobą ma innych adoratorów i sposób w jaki traktuje ciebie ,a były pocałunki, znaczy jedno! jest ktoś lepszy od ciebie i może jesteś tylko rezerwowy a i to niekoniecznie, być może kultura nie pozwala jej powiedzieć ci wprost-wal się, taka prawda niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnywezyr
Dlaczego się rozwiodła-nie chce mówić, powiedziała ze o byłym mężu nie będzie rozmawiała, a teraz do mnie znienacka napisała- gdzie bawiłem się na sylwka i czy może moglibysmy się jakos spotkać- więc już zupełnie nie rozumiem o co jej chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już Ci pisałam chcesz dobrej rady, to jej odmów, powiedz, że zapomniałeś, ale masz już inne plany, nie bądź na każde jej skinienie; podejrzana sprawa co do przyczyn rozwodu (może była niewierna np.), bo od fajnych, atrakcyjnych i naprawdę z klasą kobiet mężczyźni rzadko odchodzą, w Sylwestra też najwyraźniej miała lepsze towarzystwo niż Twoje, i albo coś nie wypaliło, albo nadal chce mieć Cię w rezerwie, lampka ostrzegawcza powinna Ci się zapalić, bo ta kobieta najwyraźniej nie jest Tobą zainteresowana w równym stopniu, co Ty nią, imo nic dobrego z tej znajomości nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnywezyr
Znajomy mi mówił teraz, ze mąż ją zdradzał i bił i kobieta gehennę z nim przeszła. A teraz mi napisała, że pomyliła okienka czatu i ta wiadomość była dla kogoś innego, ale mimo tego zyczy wszystkiego dobrego w Nowym Roku, więc chyba jednak ma mnie w d..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam widzisz, po prostu wybrała kogoś innego, jej prawo, Wasza znajomość nie była zobowiązująca, a dla Ciebie może i lepiej, bo kobieta po takich przejściach jak piszesz może (nie musi, ale może) być trudna w relacji, powodzenia z kimś innym, kto szuka ten znajdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogła wcale nie pomylić okienek . Kobiety często niejako testują facetów same o tym nie wiedząc,ot taki ich urok. Dobrze radzą tutaj,odpuść ,bądż na dystans,zainteresuje się, to wie gdzie jesteś,ale nie bądż młody pelikan i nie łykaj wszystkiego,co podrzuci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*bądź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnywezyr
w weekend z nią rozmawiałem przez tel bo zmarł nasz wspólny kolega, oboje byliśmy przybici tym trochę- bardzo miła była, nawet sama zaproponowała aby się spotkać- to ja odpowiedziałem " tak, odezwe się". Tymczasem dziś do niej napisałem przez fb- odpisała trochę zdawkowo i lekko oficjalnie, potem poprosiłem ją o namiary na sprzątającą u niej ukrainkę- to w ogóle nie odpowiedziała na tego maila. Z moich informacji i z tego co o sobie napomykała, to jest to kobieta po bardzo dużych i silnych przejściach. Pisaliście, abym odpuscił- jak odpuszczam, to ona milczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to pusta dziunia jest. Wyczuła łosia i se robi beke. Takie to lubią jak ją wziąć za grzywe, rżnąć na wyro i zerżnąć we wszystkie otwory naraz. Ale to trzeba być mężczyzną i mieć kolegów. A ona ma :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×