Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

tak jestem niska, malo waze, i jestem deska

Polecane posty

Gość autorkaniunka26
wiecie co juz dzisiaj uciekam, zajrze tutaj jutro ;)) bylo milo, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xgość
Widzę, że każdy w głowie coś tam ma nie poukładane. Ja akurat przy alkoholu nie potrafię się bawić ... znajomi się chociaż cieszą bo mają kierowcę. A wypić też wypije, ale to w sobotę na fajrant w warsztacie 0.7 na głowę i dobranoc he he :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaniunka26
Czesc jest ktos ;)? Jak samopoczucie, ja sie tak dzisiaj nude, wyszlabym gdzies, ale nikt za chiny nie napisze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gzie bys wyszła i jak sie ubrała?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łysiejącemaprzesrane - facet który lysieje tez jest przystojny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaniunka26
a to zalezy od okazji :) i sytuacji i pogody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the soul of truth is back
hej kruszyno, nie miej żadnych kompleksów, bo takie małe cuda są piekne. Poza tym, facet nie zakochuje sie w piersiach tylko w tobie jako osobie, - a jeśli zależy mu tylko na piersiach, to lepiej jak nawet nie zdążycie się poznać. No i najważniejsze - małe piersi też są sexi, co sam na swoje oczy widziałęm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaniunka26
wiesz nie kazdy lubie takie dziewczece cialka i drobne laski :) ale no wydaje mi sie ze kazdy na kogos zasluguje czy biedny czy chory czy plaska laska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovechkin
ja po alkoholu rzucam żartami jak z rękawa do tego zawsze jak poznam jakąś dziewczynę w klubie to mówi mi że jeste fajnym zabawnym facetem a na trzeźwo malo się odzywam w szczególności do kobiet. Nim coś powiem muszę to 3 razy przemyśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaniunka26
oo wlasniee i to jest mylne bo... poznaje sie fajnego pogadanego faceta i powiedzmy umawiamy sie ;) iii na spotkaniu duzo milczenia laska sie zastanawia ze to pewno jej wina ze sie nie podoba itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro jesteś taka niska to czemu wymagasz od faceta zeby miał ponad 180 cm? Przecież to zabawnie wygląda, a i facet chce przy boku kogoś porównywalnego. A co jeśli poznasz fajnego facet majacego np 168 cm? skreslisz go przez wzrost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd jesteś? 26 to twój wiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ilu miałaś chłopaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaniunka26
przy takim wyzszym lepiej sie czuje, czesto chodze w szpilkach, no jakos tak mam po prostu nie lubie jak facet jest mojego wzrostu, tak samo jak nie wszyscy lubia male cycki :) a raczej dwie poziomki, oj tam nie wazne skad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poziomki mogą być słodkie :D oczekujesz wysokiego, pewnie zbduowanego faceta, lubiącego małe piersi ... trochę dużo oczekujesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przynajmniej nie musisz chodzić w staniku,a to jest sexi :D Zdaża Ci się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaniunka26
hmm nie szukam modela, ale lubie takich facetow bezpiecznie sie przy nich czujee :) i to wcale tak zle nie wyglada jak wszyscy tutaj pisza, pozdrawiam i mykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żle nie, ale smiesznie :D Dawid i Goliat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaniunka26
he he zdarza ale wieczorami po kapieli ;) nie zakladam nigdy nie to nie jest slodkie odstaja tylko dwa male guziczki :) pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovechkin
to chyba normalne że chcesz być z kimś kto ci się podoba fizycznie. Pewnie ta druga osoba też nie czułaby się za dobrze wiedząc że nie pociąga fizycznie partnera a jest z nią ze względu na charakter. Mi podobają się duże piersi i raczej tego nie da się zmienić bo mam taki gust. Dla przykładu poznajesz dziewczynę nie taką jakbyś chciał z wyglądu lecz jest sympatyczna i inteligentna. Jesteście parą i masz dwie możliwości: - okłamywać ją i mówić że jest dla ciebie najpiękniejsza i że wszystko w niej ci się podoba by podnosić jej morale - powiedzieć prawdę że jest super dziewczyną fajną ale nie podoba ci się fizycznie co raczej jej nie uszczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 18 również pisała że ma małe i brzydkie piersi a jak wstawiła zdjęcie to okazało się że są naprawdę wyjątkowo śliczne i całkiem spore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grecka_gwiazda_rapu
Chciałabym być twojego wzrostu , a mam 1,86 cm 75 kg i duzy biust. Więc się różnimy i to bardzo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×