Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Mikropigmentacja włosów

Polecane posty

Gość gość

Szukam gabinetu gdzie wykonują mikropigmentację skóry głowy. Był ktoś, słyszał? Najbardziej interesuje mnie Kraków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też szukam. Mikropigmentację głowy wykonują w Krakowie na Krzyża w gabinecie M. Garlacz. Ktos słyszał cos o nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie odradzam panią Garlacz. Miała do mnie oddzwonić w sprawie mikropigmentacji głowy, a minęły już 2 miesiące i owa pani o mnie po prostu bezczelnie zapomniała. Zwykłe olewanie klienta...tylko po co oferuje tę usługę w swoim gabinecie? Jeszcze jedna pseudo- specjalistka....Żenada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za kontakt do pani M. Rogalskiej z Warszawy. Ta strona, która została podana nie zawsze się otwiera, ale ta pani ma jeszcze jedną stronę, taką ogólną o zabiegach mikropigmentacji : http://mikropigmentacja.vgh.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać właśnie prawik jak odszedłeś z kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam klinikę Pixel Hair. Pan który wykonuje zabieg jest świetnym specjalistą. Obecnie jestem po jednej pigmentacji i już widzę różnice. Przerzedzenia się zmniejszyły, jestem bardzo zadowolona . Komfort psychiczny wrócił. Sam zabieg oceniam na trochę bolesny ale efekty jakie tworzy sa warte tej ceny. Super ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaa1000
Polecam Klinikę Mikro Hair. Profesjonalne podejście i miła atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o Kraków, to jestem świeżo po zabiegu w klinice skalpmen na ul Stradom 7. Efekt niesamowity, bardzo sympatyczna obsługa,gorąco polecam. Można nawet do mnie zadzwonić, tel.724 507 177

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś orientuje się gdzie warto wykonać zabieg we Wrocławiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie w krakowie ale w Poznaniu robią super robote i to jest salon MIKROHAAR polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobilem sobie zabieg mikropigmentacji w microhaair w niemczech przedtem mialem ogromny kompleks z moimi placami na skorze glowy a teraz czuje sie jak nowo narodzony polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny! Szukacie dla siebie na zagęszczenie włosów czy dla faceta? Ja sie zajmuje Mikropigmentacja i prowadze blog na ten temat. Czasami lepiej troche wiecej sie dowiedzieć o procedurach żeby dobrze wybrać miejsce, a przynajmniej nie dac sie omotać i wiedziec na co możesz liczyć w temacie. Mikropigmentacjastasiowska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój maż też miał wykonywaną mikropigmentację skóry głowy. Z tego co pamiętam wybrał www.scalpmann.com. Efekt jest bardzo naturalny i moim zdaniem nowy wygląd odmłodził go o kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy mocno bolał zabieg bo z mężem zastanawiamy się czy warto? Sprawdzaliśmy klinikę https://klinikasmp.pl/, ponieważ mamy do niej najbliżej. Proszę o informację czy ktoś był już u nich na zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliassss
Ja osobiście polecam klinikę w Gdyni, zabieg faktycznie boli, ale dla efektu warto, plusem gabinetu P.Uli jest taki ,że jest gwarancja 10-letnia. Wiadomo, że ten preparat schodzi po jakimś czasie, nie jest to raz na zawsze, a jednak kosztuje, tak to mam pewność że jak juz zacznie się ścierać barwnik, mogę skorzystać z usługi ponownie, i już bezpłatnie. Polecam P. Ulę, gabinet HEALTHY HAIR CLUB. https://gabinet-kosmetologii-i-trychologii-la.business.site/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja polecam pana Krzysztofa Reczyńskiego z Kliniki Scalpmann jest on najlepszym specjalista w dziedzinie mikropigmentacji skóry głowy w Polsce.Jestem bardzo zadowolony z efektu zabiegu.Wiekszość moich znajomych myśli,że włosy zaczęły mi odrastać 😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXD

Z całej Polski do tej pani z Warszawy przyjeżdżają, bo u niej można zrobić sobie głowę za połowę ceny, jaką proponują kliniki. Ja długo się zastanawiałem, o wszystko wypytałem , aż podjąłem decyzję. Jechałem na zabeg z Gdyni. Warto było - jest super.  Kontakt macie na stronie; mikropigmentacja.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek

Jeśli chodzi o zabieg mikropigmentacji najlepiej zgłosić się do Krzysztofa Reczyńskiego. Uratował moją głowę po nie udanym zabiegu który robiła kosmetyczka. Zwracajcie uwagę na to czy ktoś ma duże portfolio i może się pochwalić licznymi zabiegami,bo nie każda dobra kosmetyczka która robi świetnie permanentne brwi zrobi tak samo dobrze głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcel

W sprawach mikropigmentacji polecam pana Marcina Gałkę z hair-point ze Starachowic. Według mnie jest najlepszym specjalistą w tej dziedzinie i można mu zaufać. Wykonywałem zabieg ok 6 miesięcy temu i "włosy" nadal wyglądają dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz

To prawda Hair-Point Clinic ze Starachowic oferuje mikropigmentacje skóry głowy w najlepszej cenie i świetnej jakości! Pan Marcin gwarantuje wysoką jakość usługi... mam i bardzo sobie chwalę mikropigmentację! Większość ludzi uważa że włosy są tylko zgolone! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLMED

Zapraszamy na zabiegi mikropigmentacji skóry głowy : Centrum  PLMED u.Św. Krzyża 19/14 Kraków

Modeli na praktyki z mikropigmentacji ogolonej skóry głowy poszukujemy. Wymagana chęć golenia głowy "do zera". Zainteresowanych Panów prosimy o zgłoszenia telefoniczne 669 797 079 lub mailowo: biuro@garlacz.com.
Ze zgłoszeniem mailowym prosimy o przesłanie aktualnych zdjęć: widok z przodu, z tyłu, z góry i z boków głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLMED
Dnia 2.01.2015 o 23:52, Gość gość napisał:

Szukam gabinetu gdzie wykonują mikropigmentację skóry głowy. Był ktoś, słyszał? Najbardziej interesuje mnie Kraków.

Zapraszamy na zabiegi mikropigmentacji skóry głowy : Centrum  PLMED u.Św. Krzyża 19/14 Kraków

Modeli na praktyki z mikropigmentacji ogolonej skóry głowy poszukujemy. Wymagana chęć golenia głowy "do zera". Zainteresowanych Panów prosimy o zgłoszenia telefoniczne 669 797 079 lub mailowo: biuro@garlacz.com.
Ze zgłoszeniem mailowym prosimy o przesłanie aktualnych zdjęć: widok z przodu, z tyłu, z góry i z boków głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Smart Studio w Gdańsku. Trafiłem tam, ponieważ miałem zrobioną nieudaną mikropigmentację skóry głowy i Alan miał specjalny laser do usuwania mikropigmentacji. Po 4 sesjach usuwania wykonanełem nową mikropogmentację i jestem bardzo zadowolony. Podobało mi się doinformowanie o wszystkich szczegółach i otwartość Alana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×