Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madulla95

Dieta ćwiczenia IDEALNA FIGURKA! :)

Polecane posty

2 dni temu wskoczył nam 2015 rok ! :) No to jak się domyślacie drogie Panny czas na jakieś zmiany ? Czy tylko ja tak uważam ?:) Wiele z nas ino obiecuje sobie , że w końcu zabierze się za siebie a i tak nic z tym nie robi , tylko odkłada na następny dzień a potem znowu to samo :) Przyznam się , że jeszcze parę dni temu robiłam dokładnie to samo , ale powiedziałam sobie dość i stwierdziłam , że w końcu coś z sobą zrobię , bo jak patrzę w lustro to aż odechciewa mi się wszystkiego :P No ale cóż :D Może zacznę od tego , że nie jestem szczupłą osóbką i nie mam idealnego brzuszka i nóżek , bo mam 170 wz i waga też jest spora a dokładnie to 83kg. A pomyśleć , że rok temu mogłam jeszcze spokojnie wyjść w bikini na plażę , a teraz ? Maasakra :P No ale przejdźmy do rzeczy . Trzy dni temu postanowiłam zaopatrzyć się w rowerek stacjonarny , nie jest to jakiś najnowszy model bo wytargałam go z garażu , no ale lepsze to niż nic :) Wstawałam zazwyczaj o 9 .. na śniadanie jadałam 2 kanapki chlebka razowego z jajkiem na twardo a do tego woda mineralna niegazowana . Drugiego śniadania nie jadam bo niestety potem brak na to czasu , bo a to sprzątanie , gotowanie dla innych no i inne nasze obowiązki . O godzince 13 wsiadałam na rowerek a w tv oczywiście ( Trudne sprawy ) :D I tak mijała minutka za minutką aż dochodziło do 50-60 min , aż sama jestem w szoku , że jak na pierwszy raz bez problemu udało mi się aż tyle wytrzymać mimo to , że nie byłam wcześniej aktywna fizycznie. Jeździłam oczywiście na pierwszym biegu bo z tego co słyszałam i czytałam to właśnie na nim powinno się jeździć by zrzucać tłuszczyk . Obiadek jadałam o godzinie 15 a zazwyczaj był to kurczak na parze z małą ilością soli , a do tego kasza i warzywka takie jak ( brokuł , marchew i kalafior ) no i do popicia woda niegazowana z wyciskanym sokiem z cytryny . Na podwieczorek owocek . Kolacyjkę jadłam o 17:40 .. no i tak to się wszystko kończyło . Po 3 dniach takiego babrania się w tym wszystkim zgubiłam aż dziwne 2kg .. ale wydaje mi się , że to tylko oczyszczenie organizmu nic więcej ; ) . Dzisiaj jest 3eci .. a ja mam zamiar do lipca zrzucić jakieś 15-20kg i aż ciekawi mnie czy jest to możliwe :D Może któraś z was jeździła jakiś czas i widziała jakieś efekty po dłuższym czasie ? Ogólnie to zakładam ten temat nie patrząc na to czy jest już jakiś podobny no ale trudno . <<< Szukam kogoś kto podejmie się zemną takiego wyzwania .. Potrzebuję motywacji i sama chcę ją dawać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osóbka, brzuszek, nóżki, kolacyjka, owocek... :o LITOŚCI! Pisz jak dorosły człowiek do dorosłych ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zabroniona, tylko idiotyczna. Ale jak chcesz uchodzić za kogoś na poziomie czterolatka, to pisz tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" To, co jest w Gosi osobliwe, co ją wyróżnia z innych Goś, to jej słóweczka pieszczotliwe na wszystko - czy to ktoś, czy coś: Mama - "maminka", tato - "tatusik" słoń w Zoo to u Gosi "słonik" autobus to jest "autobusik" krowa to "krówka", koń to "konik" Nie wiem, czy to jest jakaś mania, czy może ktoś jej tak doradza, że Gosia prawie wszystko zdrabnia, zdrabnia, spieszcza i przesładza? Gosia ma „płaszczyk” z „pęteleczkami”, I „frędzeleczki” przy „szaliczku”, W „rączce” „teczuszkę” z „książeczkami” I „loczek” z „włosków” na policzku. Ze "szkółki" idzie na "spacerek", "Pomponik" śliczny ma nad głową, Słodka, różowa jak cukierek, Więc niebo też jest na różowo" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivix
Ja od miesiaca chodze na fintess i biorę acetomale http://acetomale.pl/, bo w nowy rok juz chcialam wejsc jako fitka ;d i 5 kg juz za mna ;d oby tak dalej. zamawiam nastepne opakowanie. Zaden suplement jeszcze tak nie wplynal na moj metabolizm, oczywiscie pozytywnie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G30
ja od 12.12 walcze z waga ważyłam 77kg , dzis 72 staram sie jesc regularnie iwiecej, bo do tej pory jadłam tylko 2 razy dziennie sniadanie 2 kanapki z wedlina i sałata, pieczywo chrupkie lub pełnoziarniste przekaska koktajl/ jakis owoc obiad kurczak, indyk lub ryba na parze z duza iloscia warzyw, które uwielbiam zamiast ziemniakow jadam kalafiora na parze przekaska garsc migdałów/ lub kalarepa czy inne warzywko kolacja: serek wiejski z ogorkiem czy rzodkiewka i kromka pieczywa pije wyłacznie herbate czerwona, wode niegazowana lub zielona, yerba mate czasem tez ziółka oczyszczające od tygodnia jezdze na orbitreku stopniowo od 15 min dzis przejechalam 42min do tego szybki marsz dzisiaj 5,8km tyle mam nadzieje, ze do wakacji uda sie fajnie schudnąć plan mam 10 kg w 10 tygodni, ale zobaczymy cel 55kg przy 160cm mysle, ze realny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×