Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Renata34

Licytacje tanich aukcji :)

Polecane posty

Gość Renata34

Hej, może kogoś to zainteresuję :) Ostatnio natrafiłam na nową stronę z licytacjami sprzętu elektronicznego, zarejestrowałam się, wykupiłam ’kredyty’ które są potrzebne do licytowania aukcji, czyli do przebijania, wiadomo, że czym więcej mamy tych kredytów tym lepiej, bo łatwiej wygrać licytacje. Ja osobiście wykupiłam 500 kredytów i wygrałam licytację telewizora i słuchawek bezprzewodowych wartych ponad 400zł. Płaci się tylko za wykupienie kredytów i nic więcej ,żadnych ukrytych kosztów, za cene wylicytowanego przedmiotu też sie już nie płaci ani za przesyłke , tylko za wykupienie tych kredytów którymi licytujemy..Strona jest nowa, dlatego mało osób licytuję. Po dwóch dniach od zakończenia licytacji był u mnie kurier. Warto czasami wydać te 50 czy nawet 200zl aby wygrać np. laptopa czy telewizor :) Powodzenia i trzymam kciuki, żeby wam też się udało :) PS: Aaaaa , zapomniałam o stronie :P http://tanieaukcje.com/p/d247fb71634d11e4a1740025907bb422

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareczko pereperczko
Jest sporo takich stron o jakich piszesz. Ja na przykład trafilem na sknerus.pl. Tu zdaje sie od 0 zł się licytuje. Dla mnie spoczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała Mi maruda
Aż z ciekawości weszłam na tego sknerusa. Rzeczywiście fajny portal. Widzę że ktoś parowar wylicytował za 1,75 zł a ktoś inny TV 55 cali za 78 zł. Też tak chcę. Chyba się zarejestruje z ciekawości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest sporo takich serwisów ale o wielu sie mówi jako o oszustach. Z tego co słyszałem i z własnych obserwacji mogę powiedzieć że najlepiej wypada sknerus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję na allinside, nie trzeba nic licytować a wychodzi taniutko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam konto na podobnym serwisie sknerus.pl Powiem szczeże nie spodziewałem sie ze cokolwiek uda mi sie wygrać. Zakładałem z góry ze to totalna ściema ale chciałem spróbować na własnej skórze i i udało mi sie wylicytować telewizor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też grywam na sknerusie od czasu do czasu i jest w porządku. Fajna rozrywka. Jak ktoś tak jak ja lubi dreszczyk emocji to wręcz idealna bo daje "kopa" i można coś wygrać. Wiadomo im większa stawka tym większy fun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja gierki kupuje na partnershop.pl - też nie trzeba licytować, bo klienci wstawiają towar (patrz:gierki) taniutko, sam też kilka gierek tam sprzedałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dougga
Sknerus to dobry przyklad takiego portalu. Latwo, szybko i na temat a do tego na uczciwych zasadach. Swietne okazje mozna zlapac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co najczęściej wygrywacie na sknerus.pl bo mi nie udało się jeszcze nic dużego zdobyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anels
Zawsze myslalam ze to jest niemozliwe by wylicytowac cos za bezcen ... a tu po wpisach widze ze moze faktycznie warto..:) www.sklep-biustonosze.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×