Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kmkm

zespół weselny woj. łódzkie

Polecane posty

Gość kmkm

Hej, jaki zespół muzyczny możecie polecić na dwudniowe wesele w woj. łódzkim? Zależy mi też na utworach współczesnych, także anglojęzycznych. Dzięki za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnnkaWwa
Polecam bardzo zespół Bajlandoo z Opoczna, bardzo fajnie chłopaki grają i super weselicha grają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał1983
Polecam zespół Izba Przyjęć http://izbaprzyjęć.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zespół na wesele Lublin - Zespół Voiceband Zespół weselny Lublin - Zespół Voiceband Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z ofertą naszego zespołu: www.voice-band.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zespół Damy Radę gra w województwie łódzkim, wokalistka świetnie śpiewa, potrafią zabawić gości. Pełen profesjonalizm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil876
Dobry zespół widziałem ostatnio na weselu w Warszawie w maju, chociaż podobno są z Lublina. Zespół się nazywa Flower i naprawdę warto wziąć ich pod uwagę. Nie wiem jak cenowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z ręką na sercu polecam duo future. Grali u nas i nas nie zawiedli, a wręcz przeciwnie - zachwycili swoją muzyką nas i wszystkich gości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duo Furure faktycznie niezastapiony! A wokal Pana Wiktora to miód dla uszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Duo Future z Wiktorem Trojanowskim! Są po prostu najlepsi! Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof

polecam duo future, bardzo pozytywna para, potrafią zarazić uśmiechem wszystkich dookoła, a wokal Pana Wiktora jest bardzo profesjonalny, na dużą odległość można wyczuć miłość do muzyki. wesele z nimi to strzał w dziesiątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edek

Szybko się kontaktujcie z Mid Max i módlcie się by mieli termin, bo są rewelacyjni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lara

Ja polecam zespół Modex, naprawdę fajnie i oryginalnie grają, aż szkoda siedzieć przy stole, skoro można się bawić przy tak ciekawej muzyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nora

Tak, Modex to jeden z najlepszych zespołów z którymi miałam przyjemnosć się bawić, tańcowałam prawie całą noc, a nogi bolały mnie przez prawie cały następny tydzień hahah. Chętnie jeszcze sie bowawie kiedyś w trakcie ich wystepu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gomesz81
11 minut temu, Gość Nora napisał:

Tak, Modex to jeden z najlepszych zespołów z którymi miałam przyjemnosć się bawić, tańcowałam prawie całą noc, a nogi bolały mnie przez prawie cały następny tydzień hahah. Chętnie jeszcze sie bowawie kiedyś w trakcie ich wystepu 🙂

Powiedzialem ci wypad.Nie bede z zadna z tego miasta.Zrozumiano czy nadal nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roman

Chwilę trwało nim przekonałęm się do zespołu Modex, jednak gdy usłyszałem ich grę wiedziałem, że to jest to czego potrzebuje na moim Weselu, jednak nie żałuje decyzji gdyż bawiliśmy się z nimi aż do samego rana przy samych najlepszych kawałkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lejdi

Również polecam zespół Modex, są naprawdę świetni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mojler

Zgodzę się z moim przedmówcą, miałem okazję bawić się z nimi już parę razy i nigdy nie było nawet przez chwilę nudno 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max

Faktycznie Modex to zespół który świetnie trafia w gusta wszystkich gości na imprezie,  zabawy przy ich muzyce długo nie zapomnę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luice

Modex, Modex i jeszcze raz Modex, mają naprawdę super repertuar i są bardzo rozsądni cenowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maksi

Jak chcesz mieć naprawdę udane wesele to faktycznie tylko zespół Modex może ci to zapewnić, szalona zabawa do białego rana gwarantowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gora

Tylko MODEX Żaden inny zespół nie będzie lepszy wiem co mówię gdyż grali u mnie na weselu. Nie zawiodłam się chociaż na początku nie byłam przekonana do wyboru mojego męża . Jak zagrali na żywo poraz pierwszy odeszły wszystkie wątpliwości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Polecam agencje muzyczną lena jest to świetna agencja ich dj wymiata a mają jeszcze bardzo szeroki wybór ofert które wykonują na bardzo wysokim poziomie i są godni polecenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena

Modex bogaty repertuar muzyczny szalona zabawa do białego rana gwarantowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia

U nas zagrała Fiesta z Lublina, gdyż akurat bardzo spodobali nam się na weselu znajomych pod Warszawą stąd taki wybór, myślę, że warto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zdecydowanie amlight super oprawa muzyczna są świetni w tym co robią i nie maja sobie równych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia  M

Ja mogę Polecić Madox naprawdę warto z nimi podjąć współprace, szeroki repertuar i dużo kreatywności co sprawia ,że nudy nie ma.Pod każdym względem rewelacja  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokoro

Ja również polecam amlight, to co robią to prawdziwy sztos 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka

Faktycznie Amlight ciężko jest przebić czymkolwiek, nie dość ,że rozkręcają szybko zabawę dzięki niebanalnej muzyce, to jeszcze potrafią stworzyć niesamowite efekty świetlne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×