Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kmkm

zespół weselny woj. łódzkie

Polecane posty

Gość kmkm

Hej, jaki zespół muzyczny możecie polecić na dwudniowe wesele w woj. łódzkim? Zależy mi też na utworach współczesnych, także anglojęzycznych. Dzięki za pomoc!

Gość AnnnkaWwa
Polecam bardzo zespół Bajlandoo z Opoczna, bardzo fajnie chłopaki grają i super weselicha grają!

Zespół na wesele Lublin - Zespół Voiceband Zespół weselny Lublin - Zespół Voiceband Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z ofertą naszego zespołu: www.voice-band.pl

Gość Kamil876
Dobry zespół widziałem ostatnio na weselu w Warszawie w maju, chociaż podobno są z Lublina. Zespół się nazywa Flower i naprawdę warto wziąć ich pod uwagę. Nie wiem jak cenowo.

Gość gość
z ręką na sercu polecam duo future. Grali u nas i nas nie zawiedli, a wręcz przeciwnie - zachwycili swoją muzyką nas i wszystkich gości!

Gość gość
Polecam Duo Future z Wiktorem Trojanowskim! Są po prostu najlepsi! Pozdrawiam:)

Gość Krzysztof

polecam duo future, bardzo pozytywna para, potrafią zarazić uśmiechem wszystkich dookoła, a wokal Pana Wiktora jest bardzo profesjonalny, na dużą odległość można wyczuć miłość do muzyki. wesele z nimi to strzał w dziesiątkę.

Gość edek

Szybko się kontaktujcie z Mid Max i módlcie się by mieli termin, bo są rewelacyjni!

Gość Lara

Ja polecam zespół Modex, naprawdę fajnie i oryginalnie grają, aż szkoda siedzieć przy stole, skoro można się bawić przy tak ciekawej muzyce.

Gość Nora

Tak, Modex to jeden z najlepszych zespołów z którymi miałam przyjemnosć się bawić, tańcowałam prawie całą noc, a nogi bolały mnie przez prawie cały następny tydzień hahah. Chętnie jeszcze sie bowawie kiedyś w trakcie ich wystepu 🙂

Gość Gomesz81
11 minut temu, Gość Nora napisał:

Tak, Modex to jeden z najlepszych zespołów z którymi miałam przyjemnosć się bawić, tańcowałam prawie całą noc, a nogi bolały mnie przez prawie cały następny tydzień hahah. Chętnie jeszcze sie bowawie kiedyś w trakcie ich wystepu 🙂

Powiedzialem ci wypad.Nie bede z zadna z tego miasta.Zrozumiano czy nadal nie?

Gość Roman

Chwilę trwało nim przekonałęm się do zespołu Modex, jednak gdy usłyszałem ich grę wiedziałem, że to jest to czego potrzebuje na moim Weselu, jednak nie żałuje decyzji gdyż bawiliśmy się z nimi aż do samego rana przy samych najlepszych kawałkach.

Gość Lejdi

Również polecam zespół Modex, są naprawdę świetni!

Gość Mojler

Zgodzę się z moim przedmówcą, miałem okazję bawić się z nimi już parę razy i nigdy nie było nawet przez chwilę nudno 😄

Gość Max

Faktycznie Modex to zespół który świetnie trafia w gusta wszystkich gości na imprezie,  zabawy przy ich muzyce długo nie zapomnę 🙂

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować