Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama wraca do pracy

Na co w CV zwracają szczególną uwagę headhunterzy i hrowcy?

Polecane posty

Gość Mama wraca do pracy

Witam, Jestem mamą przebywającą na urlopie wychowawczym, jednak chciałabym wrócić na rynek pracy. Ponieważ jestem na etapie uaktualniania CV i przygotowywania się do ewentualnych rozmów kwalifikacyjnych, poszukuję informacji, na temat rzeczy, które szczególnie zwracają uwagę firmy specjaliści ds. rekrutacji. Pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hedhanter
Na duży cyc. Inaczej nie wychodź z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja głównie patrzę na estetykę CV i ilość włożonej w pracy w jego napisanie. Ładnie wszystko oddzielone. Podane aktualne dane. I przede wszystkim - NORMALNE ZDJĘCIE. Napisać w jakich firmach się pracowało i krótko o tym, co się tam robiło (najlepiej wypisać od myślników). Pomocne mogą być kreatory CV. Jednak często jak się takie wydrukuje to na dole strony jest napisane np. "cvkreator.pl" a to już nieciekawie wygląda. A więc najlepiej zrobić taki, wydrukować i sprawdzić czy taka informacja widnieje. Jak tak to poszukać inny kreator :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o k****a ale porady heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta tez uwazam ze estetya jest najwazniejsza... rekrutujesz na kierunki typu kaligrafia? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberał
Znalazłam bardzo fajną sronę do pomocy w pisaniu cv :) prpoonuje zajrzeć. napewno duzo pomoże i cv bedzie napisana w sposob prawidłowy co napeno ułatwi znaleźć prace :) https://www.recrutizer.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ortoplasta
Mój chłopak długo szukał pracy, był już na skraju załamania, choć starałam się go wspierać jak tylko mogłam. Jego głównym problemem było to, że nie umiał się odpowiednio „sprzedać” już w pierwszym etapie a więc w CV i liście motywacyjnym. Wysyłał tego bardzo dużo i odzew był marny. Godzinami siedzieliśmy nad jego dokumentami aplikacyjnymi i myśleliśmy co by w nich poprawić, ulepszyć, żeby nikt nie odrzucił ich już na samym początku. Znaleźliśmy jednak inny sposób, a tak naprawdę wszystko dzięki chłopakowi mojej koleżanki, który dał nam namiary na taką stronę www.mycv.pl z darmowymi kreatorami cv i listów motywacyjnych. A poleciła mu ją jakaś znajoma która siedzi w HR w jakiejś firmie, więc chyba się zna na tym. No i okazało się genialnym rozwiązaniem, bo w kilkanaście minut udało się tam zrobić ładne, dobrze zedytowane CV zawierające wszystko to co niezbędne. Niepotrzebnie wcześniej tyle się męczyliśmy bo na tej stronie właśnie wybiera się tylko wzór na jakim chcemy mieć swoje CV i uzupełnia odpowiednimi danymi. Podobnie jest z listem motywacyjnym. Wystarczy tylko się zalogować i nie trzeba za nic płacić. No i szczerze mówiąc mój Marcin zaczął być chyba lepiej postrzegany przy rekrutacjach, bo częściej otrzymywał telefony w sprawie pracy. Dzisiaj już pracuje na okresie próbnym i jesteśmy dobrej myśli, że przedłużą mu umowę. Ja jak będę szukała pracy też na pewno skorzystam z tego kreatora. Przy dzisiejszym wyścigu szczurów bardzo ważne jest by mieć dopieszczone CV i list motywacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tchórzo fretka

na to, zeby zlapac desperata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×