Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

fakturowanie w excelu w małej firmie

Polecane posty

Gość gość

czy myślicie ze fakturowanie w małej fiemie na podstawie excela da rade? czy to zbyt uproszczone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fenton
jeżeli chodzi o wystawianie faktur - to najlepiej ściągnąć program np Fakturka - ja korzystam prawie od roku z Megafakturki i jestem zadowolona. Nie wiem czy nie chodzi o KPiR to najlepiej korzystać z programów - są niedrogie w okolicach 150 zł - program Ala - też go polecam. Nie znam się za bardzo na księgowości a poradziłam sobie z nim. Bo przy prowadzeniu działalności niestety wydruki muszą zawierać wszystkie informacje i wtedy najlepiej korzystać z programów księgowych, bo nawet jak czegoś Ci zabraknie to szybko możesz wydrukować raport - z exela musiałbyś/łabyś tworzyć taki raport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystam z BizIna i też jestem zadowolona. A to program w wersji bezpłatnej tez bardzo dobrze zrobiony, więc dla małej firmy werjsa bezpłatna w zupełności wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sentymentalna1985
Moim zdaniem średni pomysł. Excel mam mimo wszystko ograniczoną funkcjonalność. Nie wszystko da się w nim zrobić. Poza tym z czasem firma najprawdopodobniej się rozrośnie i i tak trzeba będzie myśleć o porządnym oprogramowaniu. Zresztą, te programy wcale nie są bardzo drogie. Zerknij sobie chociażby na ofertę tej firmy: http://www.tradiss.pl/ . Myślę, że warto to przynajmniej przemyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×