Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Dzień dobry wszystkim U mnie pełne słońce zapowiada się gorący dzień. Dziś 2 czerwca, o świętowaniu dzieci czas zapomnieć, teraz trzeba być już dorosłym, choć nie koniecznie poważnym dorosłym :D Brawo Daa za wklejenie fajnych żartów, miałam co dziś czytać i uśmiałam się nieźle :D Od rana humor więc dobry, czas rozpocząć dzień kawą , by był jeszcze lepszy:D http://www.dla-diabetykow.pl/wp-content/uploads/2014/10/kawa.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imieniny obchodzą: Erazm, Eugeniusz, Marianna oraz Blandyna, Domna, Efrem, Florianna, Fotyn, Jaczemir, Marcelin , Maria, Materna , Mikołaj, Mszczuja, Nicefor, Piotr, Racisław, Sadok, Trofima Przysłowie: „Święty Eugenii pogodę w czerwcu odmieni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś też Dzień Bez Krawata , więc panowie, dajcie na luz...dziś można w koszulce polo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszę jeszcze o wczorajszym dniu...niestety ogólnie nie był to zbyt dobry dzień. Mojemu synowi jadącemu z pracy (dojeżdża 75km w jedną stronę) auto odmówiło posłuszeństwa, dobrze że tylko 30 km od domu. Musiał czekać na lawetę by go odtransportowała do mechanika. Jego zepsute auto skutkuje tym, że ja dziś auta nie posiadam :O a miałam mamę do lekarza zawieźć, no i będzie problem. Calinessa, pisała że jej synio awansuje i dobrze mu się powodzi a mojemu jakby wszystko na złość :( W zeszłym roku okradziono mu mieszkanie, ciągle ma kłopoty ze zdrowiem, jak nie angina, to zapalenie płuc, oskrzeli, jeszcze wykrytą też poważniejszą chorobę...i tak by można mnożyć jego nie powodzenia..:( Dobrze chociaż że pracuje i nawet dobrze zarabia, tyle że te dojazdy są bardzo męczące. Mam nadzieję, że kiedyś to się wszystko przewali i pech przestanie go prześladować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj jednak nie zaglądnęłam na półkę z farbami, piankami , ale mam nadzieję że dziś to nadrobię. Powinnam co prawda wziąć się za sprzątanie, bo przez prace ogródkowe, trochę zaniedbałam dom, no ale dziś jeszcze mam załatwienie na mieście a już od jutra będę chuchać i dmuchać na domek:D Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie. Szczególne pozdrowienia dla cierpiącej Mirabell👄 Życzę wszystkim pięknego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba jedyna cześć męskiego ubioru która do niczego nie służy. Ani nie grzeje, ani nie wentyluje ani nawet niczego nie zakrywa ani nie maskuje. Nawet kobiety się do niego zbytnio nie przekonały chociaż podebraly już wszystko z meskiej szafy, Nie przyniesie więc żadnych strat dzień bez jego udziału. l dzień dobry ! :) l cześć Ferdzi 🌻 dziękuję za poranny poczęstunek i za wprawienie filtrowni w ruch posuwisty. l Zwisu męskiego ozdobnego używam od wielkiego swięta. Ale musze się zastanowić nad zwielokrotnieniem bo z tego co wiem to panie przychylniejszym okiem patrzą na facetów w krawatach l udanego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broszka i krawat l Pani z panem w hotelowej restauracji smaczną kolacyjkę jedli Zaś uwieszeni u ich ubrań broszka i krawat dyskurs z sobą wiedli. Srebrna broszka perorowała o zachwycie pani dla jej piękności Jedwabny krawat grzmiał basem jak to pan cieszy się z jego przydatności. Mówi broszka: ja na piersi swojej pani lśnię, urody jej dodając Krawat na to: zwieszam się u pana szyi szyku mu zadając. Puszą się i przygadują kto gra większą rolę Lecz nie wiedzą, jaką będą za chwilę mieć dolę. Bo pan z panią po kolacji patrząc sobie w oczy Idą spiesznie do sypialni spędzić resztę nocy. Tu jej zniecierpliwiona rączka krawat szybko zdjęła. Suknia z broszką srebrną także na fotel sfrunęła. On nie myśli o krawacie, chociaż go przed randką mozolnie dobierał Wzrok utkwiony ma w dziewczynie, którą przed chwilą rozbierał. Jej nie w głowie jakaś broszka, nawet jeśli srebrna Kiedy Amor grę swą zaczął, jest już niepotrzebna. Zamilkł krawat, broszka także, już się nie sprzeczają Zmięci leżą na fotelu; minki smutne mają. Tak prysł urok krawata i czar srebrnej broszeczki Kiedy ich właściciele znaleźli inne maskoteczki. Z tej przypowiastki morał taki: Nie przechwalaj swej piękności Póki nie znasz jej wartości. l wiersz przyniesiony z serwisu: wiersze.kobieta.pl l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Ferdzi ,to przykre co spotyka Twojego syna ,ale moze te chorobska sie wychoruja i go opuszcza :-) Ja po poludniu tez podjade do Rossmana ,jednak kusi mnie aby jeszcze raz polozyc farbe ,bo patrzac w lustro nie widze Daa :-) Moze cos z pachnidel sobie upatrze choc niby mam ale przydaloby sie cos zmienic .Pamietam z mlodosci taka zwykla wode toaletowa 'zielony wiatr ',jak ten zapach mi pasowal ,chcialabym taki lekki ,rzeski Wczoraj przez caly dzien bylo mi zimno i myslalam ,ze tez jakies dziadostwo sie przyplacze . Trzeba zrobic cos na obiad ,juz nie mam pomyslow ,szczegolnie gdy jestesmy we dwoje tzn .Zonkil i ja :-) Od wczoraj cos tam jeszcze zostalo ,ale ni w piec ni w dziesiec i teraz pomyslalam o watrobce drobiowej ,juz sie odmraza :-) Nie uwierzycie ,ale pisze to juz prawie od godziny z przerwami ,bo gdy cos mi sie przypomni ,musze natychmast to zrobic lub zapisac na kartce :-( Dobrego Dnia Wszystkim Zycze 🌻-Frezja ,a nawet ogromny bukiet dla tych ,ktorzy kochaja frezje ,tak jak ja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze cos dla wywolania usmiechu :-)Co prawda nie o krawatach ,ale moze w ciagu dnia postaram sie i o takie :-) - Spotykaja sie dwaj kumple ; - czesc ,co slychac ? - Ano ,wiesz ,roznie bywa . - Slyszalem ,ze sie ozeniles ? - Zgadza sie . - Ladna ta Twoja zona ? -Wszyscy mowia ,ze jest podobna do Matki Boskiej .Pokaze ci zdjecie . - O Matko Boska !!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o Ech, może dopiszę do końca ten post bo poprzedni, zaraz po Ferdzi mi przepadł:-o a opisywałam swój sen z dzisiejszej nocy trochę jakby proroczy....widocznie lepiej gdy nikt oprócz mnie nie będzie go znał;)trochę po nim zmarkotniałam, przyznam :( Co do krawatów to muszę się przyznac, że gdy dzieci były malutkie trafiło mi się chałupnictwo i szyłam jedwabne krawaty. Bardzo ekskluzywne, zabawne z nadrukami okolicznosciowymi, pięknymi motywami kwiatów, ptaków itp. a nawet roznegliżowanych ludzików obojga płci :D Najgorsze było opanowanie sztuki składania materiału według schematu...oj było troche grzebaniny by powstał prawidłowy zwis :D wszystko co do milimetra. o Ferdzi :) nie ma nic gorszego dla matki i ojca gdy dziecku się krzywda dzieje :(, jesteśmy rodzicami to wiemy. Ja bardzo martwiłam się o swoje dzieci nawet gdy wychodziły do szkoły. Ale żeby odgonić wizje wszystkich złych rzeczy które mogłyby ich spotkać ,,wysyłałam,, za nimi pozytywną energię coś w rodzaju modlitwy słowno-obrazowej. Odpukać działało i działa nadal. o Daa :) rozbawiłaś się widze od wczoraj kawałami i fajnie :D nawet goście się przyłączyli :D dzięki za frezje, pięknie pachnie... o Saam :) z tym noszeniem krawata i lubieniem tego przez kobiety to zależy jak leży ;) uwaga! krawat może spełniać rolę smyczy :D o fajnego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafe nie chce mi przepuścić obrazka, który jest dowodem, że kobietom przydaje się krawat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Byłam na wybiegach :D ale nie doszłam ani do Rossmana ani do Kauflandu. Ledwo pozałatwiałam swoje ważne sprawy a okazało się że nad głową zbierają się czarne chmury. Musiałam w szybkim tempie zasuwać na przystanek i wracać do domu, bo zostawiłam pościel na balkonie i na oknie. Kiedy otwierałam drzwi domu, gr***ało mi już nad głową, więc biegusiem pościągałam wszystko ...i ...kropla deszczu nie spadła :O chociaż wciąż gr**** od czasu do czasu. Saam, nie wszystkie kobiety lubią panów z krawatem, no chyba że to jakaś większa gala, to i owszem. Na co dzień, to tylko panowie którzy z racji wykonywanego zawodu, muszą być na baczność, więc krawat obowiązkowy. W innych sytuacjach, lepszy luz i swobodny ubiór. Calinessa, też miewam takie traumatyczne sny i wiem jak ciężko się z nich później wydobyć :( Nie tak dawno opisywałam Wam swój sen, który do tej pory we mnie siedzi:O Mam nadzieję. że Twój nie był aż tak ciężki i szybciej o nim zapomnisz. Damski krawat bardzo gustowny i w tym akurat miejscu noszony jest w sam raz :D:P Daa, bardzo, ale to bardzo cieszę się że Ci humor dopisuje, przynajmniej tak wnioskuję, skoro kawały wklejasz i to bardzo zabawne👄 Pora obiadowa, więc może pizza ? http://www.wolnymbyc.pl/wp-content/uploads/2014/03/obiad_4.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam jeszcze zrobić -wróć - i przeczytać dokładnie przypowiastkę Saama. Ciekawa jestem autora tejże przypowiastki. Pytam, ponieważ moja bardzo dobra koleżanka też tam publikuje swoje wiersze, być może to jej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ferdzi 🖐️ No szkoda ,ze aura pogodowa nie pozwolila Ci na zakupy drogeryjne :-(.Moze pochwlilabys sie jakims ciekawym kosmetykiem :-).U mnie pogoda poki co ok. Wiesz ,ja nawet gdy nie mam za bardzo humoru ,to potrafie zartowac .Jesli chodzi o dowc**y ,to przy mojej wybujalej wyobrazni ,widze daną sytuacje i smieje sie niekiedy do łez :-).Mysle ,ze jesli ktos nie ma wyobrazni ,nie widzi nic smiesznego w dowc****h ,a jak to glupio dowcipkujacemu ,gdy ktos nie rozumie danego zartu . To moze jeszcze jeden :-) -Malzenstwo siedzi przy obiedzie ,zona mowi do meza ; -Wiesz Stasiu ,kiedy pomysle ,ze nasze malzenstwo trwa juz 25 lat ,to cieplo mi sie przy sercu robi . -Daj spokoj Hela ,po prostu cycek wpadl ci do zupy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Ferdzi ,jaka miesista pizza ,a ja jestem bardzo glodna 😭 Zaraz nastawie ziemniaki ,tylko nie wiem ile ,bo Zonkil moze do watrobki nie bedzie chcial ,zje z chlebem .Tak wiec musze jeszcze troche poczekac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hop, hop Danusiu. ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoop hooop chłoop! :classic_cool: l witam popoludniowo, zwłaszcza niewitanych dzisiaj l cześć Celinko 🌻 l hej Danusiu 🌻 l Kiepski ten Dzień bez Krawata. Roboty było po uszy. No może przesadzam ale po krawat z pewnością. , Musiałem długo zostać w pracy. Ale już jestem wolny. Zjadłem oczami wszystko co pojawiło się na topiki. Ale dalej jestem głodny więc szybko do domu. Nawet nie wiem CO będzie czekać na mnie na stole. W sumie to jednak pomimo głodu wolalbym móc się zastanawiać KTO ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop ,hop Saam :-) Wybylam z domu na zakupy ,nic ciekawego ,spozywka . Ferdzi ,choc planowalam podjechac do Rossmanna ,nie bylam ,bo juz bylo za pozno .Wczesniej nagle zlapaly mnie bolesci i sie skrecalam z bolu 😭.Moze wewszcie jutro ,bo to juz ostatni dzwonek ,uda mi sie zakupic te nieszczesna farbe na ten moj łepek :-). 'wewszcie' :-) - wreszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich wczesną, wieczorową porą. :) I Hoop, hoop i... zamiast Danusi jest chłop i to nie byle jaki, Gospodarz we własnej osobie. :D Cześć Marek, :) współczuję nadgodzin i pustego żołądka, ale jak tak będziesz częściej chodził głodny to nam zasłabniesz i co wtedy? Może, jakaś sanitariuszka się tu znajdzie a może nie znajdzie? Oby nie była potrzebna. :D I Ferdżi, bardzo współczuję Twojemu synowi i Tobie, każda matka, chciałaby widzieć swoje dziecko szczęśliwe, znam ten ból. :( Musisz wierzyć, że to co złe minie inaczej sama się rozchorujesz. Dbaj proszę o siebie :) i dziękuję za ciepłe słowa. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest moja dzielna, kochana Daa. :D Dziekuję, że jesteś, że jesteś taka jaka jesteś. :D Danusiu, zdradź mi co Wy dziewczyny tak o tych farbkach do włosów? Pogubiłam się, która, co robiła, zrobi. :( Też chętnie zmieniłabym kolor włosów ale nie mam pomysła. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×