Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Witaj Meri :) widzę, że uparcie wolisz być gościem ;) , dziękuję,impreza pewnie, że miła była :) fajnie tak pobyć wśród młodzieży ale oni mają większe możliwości konsumpcyjne więc ulotniłam się w pewnym momencie:D komarów jeszcze nie ma:) co do terminu o którym piszesz to może na maila bo tu nie będę publikowała mojego grafiku pracy :P, masz jeszcze swoją pocztę i dostęp do niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ten na sari27, masz ten adres? Jeśli nie będę w szpitalu to się spotkamy. Wizytę u Lek. specjalisty mam 10tego ale niewiadomo czy od razu trafię na oddział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ! :) l cześć Danusiu 🌻 l hej Celinko 🌻 l witaj Marii 🌻 l Krótka przerwa, prawie tak saamo jak bym był w pracy. Śniadanie trzeba zjeść i dalej do sufitu i do ścian. Mam nadzieję że do wieczora nie zabraknie mi ani sił ani materiałów. Pogoda dopisuje, jest znakomita. Ale pomieszczenie które robie jest zimne, od północy. Dlatego słabo schną grubsze warstwy gipsu, komplikuje mi to pracę. l Dzisiaj jest Światowy Dzień Środowiska. Moje środowisko w tym dniu to kawalek podwórka na które co chwilę wychodzę. Wiosna sprawila że nawet tu jest na co popatrzeć i zachwycić się przyrodą. W tym roku zupełnie brakuje czasu i energii na wycieczki w bardziej odległe środowiska. l Udanego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Marek :) czy te prace, które teraz wykonujesz to już końcowe czy jeszcze coś będzie po ich wykonaniu? Nie jestem tak biegła w tych sprawach jak Ferdżi a i nie śledziłam tak dokładnie kolejności prac. Wiem tylko, że to się trochę już ciągnie no ale efekt będzie z pewnością wspaniały, życzę Ci tego. Tak pomyślałam czy mógłbyś włączyć na trochę jakiś grzejnik, wiem prąd pójdzie ale może warto przemyśleć taką ewentualność, dzięki temu prace będą szybciej postępować. :) Może zanim wrócę ze szpitala będziesz miał prac? Mam nadzieje, że tak będzie. Na teraz życzę dużo sił do pracy, cierpliwości i rozwagi w działaniu. :) I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...będziesz miał finał prac. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz ,nie chcialo m sie chodzic po sklepach ,tak mnie nogi dokuczaja . Meri ,bardzo dziekuje za zyczenia ,Tobie tez zycze aby wreszcie leczenie przynioslo pozytywne skutki . Cal ,nie nabiegalam sie za spodniami ,kupilam tam gdzie zawsze kupuje sobie i mezowi .Kupilam ,ale mam dylemat ,bo to sa prawie rurki tzn od kolan troche poszerzane ale od gory bardzo dopasowane .Na ten czas fajnie w nich wygladam ,bo jestem szczupla ,ale sie zastanawiam czy nie wymienic . Maz nie chcial ze mna isc do sklepu ,a chcialam tez jemu kupic nowe spodnie ot tak .Potem jednak przyszedl i wzial 2 pary :-) Pamietasz zapewne jaki jest szczuply ,teraz ja moge nosic jego portki ,ten sam numer :-) Moze po poludniu jeszce raz gdzies podjedziemy . W Twojej firmie kupilam alkohol niedrogi ,bo to nie o to chodzi ,podobala mi sie butelka .Jest to Nalewka Babuni wisniowa i tam tez przy alkoholach kupilam ladna torebke do niej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już na wcześniejszym obrazku pokazałam w jakim środowisku najchętniej bym się znalazła :) póki co to też mam środowisko podwórkowe ale zaniedługo zmienię na pracowe . Zawsze wydawało mi się, że gips twardnieje niezależnie od temperatury ale to pewnie chodzi jeszcze o całkowite wyschnięcie. Zostaje tylko chuchać by przyspieszyć :D Saam :) albo stare lustro ustaw tak na zewnątrz by Ci słońca dostarczyło w tym zimnym pomieszczeniu ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadmienie jeszcze ,ze wczoraj trzeci raz farbowalam wlosy i bez efektu 😭.Ot se narobilam ,na samo wesele 😭.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ot, chciało by sie powiedzieć ,,do wesela się zagoi,, ale pewnie będziesz musiała Daa pogodzić się z tym kolorem :) pewnie nawet nikt nie zauważy zmiany bo to tylko nam się tak wydaje, że jest coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz nic nie bede robic z nimi ,farba sie z czasem wyplucze ,ale mi nie pasi Ide trzeci raz przymierzyc portki ,bo sie zastanawiam co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popołudniowe hej ! l cześć Agnieszko 🌻 odpozdrawiamy :) l Gips oczywiście twardnieje nawet jeśli jest mokry. Ale to że nie chce szybko wyschnąć to moja wina bo nałożylem zbyt grubą warstwę na łączeniu sciany z sufitem. Podgrzewać raczej nie można bo w innych miejscach zbyt szybko woda odparuje co nie jest dobre dla wiązania gipsu. Czyli i tak źle i tak niedobrze :D ale front robót szeroki więc mam co robić na innych odcinkach. l Marii :) do końca jeszcze daleko, chyba nawet na półmetku jeszcze nie jestem. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos musi przywitac wieczor ,a ze nikt tego nie czyni ,wiec bede to ja :-) Dobry Wieczor 🖐️ Jejku ,jak jestem zmeczona i gdybym byla spiochem ,poszlabym juz spac ,ale ,ze mam problem ze snem bede dalej sie meczyc . Czesciowo jestesmy spakowani na jutrzejszy wyjazd ,najwazniejsza rzecz - kasa dla mlodych tez spakowana :-) Ta nalewka dla mlodych tak apetycznie wyglada ,ze chetnie bym sobie popila i moze wowczas spalabym jak niemowle :-) Co za zycie ,nic lub prawie nic mi nie wolno na P😠.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ,ze nasza kolezanka Ferdzi sie nie pokazala .Zniknela bez ostrzezenia ,to sie nie godzi Droga Ferdzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej z wieczorkiem właśnie przybyłam z pracy i mam chęć na zalewaną zupkę makaronową z amino. Warzywna się nazywa :D Daa:) ja już się pogubiłam😭 to już jutro na te wesele czy tłuczenie szkła? Saam się zagipsował na amen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,bylam pewna ,ze jeszcze jestes w pracy :-) Tak jutro jest wesele 😭,tluczenie bylo w srode .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ,rurki fajne ,ale za bardzo jednak rurkowate i jutro jeszcze podjade wymienic na inne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,juz nie mialysmy sobie dogadywac ,ale dlaczego jesz te zupy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A możesz dogadywać, ja się nie pogniewam:D jak mam na coś ochotę to co mi szkodzi zjeść taką zupke raz na pół roku. Cały czas się ,,oczyszczam,, moimi miksturami :D więc mogę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ,nie mam zamiaru dogadywac bo to nie ma sensu .Jedzmy to co nam smakuje .Ja zuje pol batonika z lidla ,wiesz tego z orzechami ,robie to celowo ,aby troche sie 'zapchac',wczesniej zjadlam 3 kostki czekolady z orzechami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed 17 ;00 jeszcze pojechalismy do sklepow ,musialam kupic (teraz ja )jakies zabawki dla corki mojej bratanicy ,tej ze Slaska i jeszcze rozejrzalam sie za butami ,eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcem ale muszem umyć głowe i wziąć prysznic :) znowu te kudły mi odrosły a dopiero ścinałam😭 na słodko zjem gruszkę bo już zmiękły, konferencyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×