Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

hej Celinko 🌻 fajnie że miałaś udany wycieczkowy dzień. Będzie co wspominać przez długi czas. Dzięki za wiadomość od Danusi. A ja się martwiłem czy aby nie podpiera ścian :p l U mnie susza więc sporo czasu trzeba poświęcać na podlewanie. Jak pada niedobrze i jak nie pada też źle. l Mykam do łóżka, może da się coś poswiętować ;) :p l dobrej nocy :) l kolorowych gorących ..... l do jutra l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po czterech dniach naprawdę się nie chciało. Zwłaszcza wstać tak wcześnie. Ale jak już wskoczy się w kierat to byle do przodu, byłe do piętnastej ..... uupsss , dzisiaj do osiemnastej 😭 l dzień dobry ! :) l Pogoda miała się popsuć ale póki co zbytnio popsucia nie widać. Może nieco więcej chmur jest i nie jest gorąco. l Mam przeszkadzaczy więc mykam życząc udanego dnia :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Agnieszko 🌻 pozdrawiamy Ciebie i Twojego kotka również. Ciebie ściskamy a kota głaskamy. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kalendarzach znalazłem że dzisiaj Dzień Oceanów i Dzień Informatyka. Natomiast życzenia imieninowe przyjmują Maksymilian, Ada i Seweryn. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Informatyk to osoba wykształcona lub saamonauczona do zaawansowanego porozumienia się z komputerami. Podczas gdy zwykły człowiek nie wie co szwankuje on potrafi znaleźć problem, usunąć go ..... i oczywiście skasować aż zaboli. Ale wiedza kosztuje a wszyscy przecież nie mogą być informatykami. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
Komputerowiec podrywa dziewczynę: - Chcesz herbaty? - Nie. - Kawy? - Nie! - Hm, może wódki? - NIE!!! - Dziwne, standardowe sterowniki nie pasują... :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o U mnie popadało dość mocno od 6 rano do południa i idę wysadzić to co mi zostało do wsadzenia. Informatyk to by mi się teraz przydał, miałabym dla niego fuchę przy moim laptopie. o miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. I Przepraszam za moją nieobecność, kiepsko ze mną, coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że ten szpital to konieczność, jestem zmęczona tą ciągłą walką. I Cieszy mnie to, że Daa klawo się bawiła a Liness miała miłe wrażenia z wycieczki do mini ZOO, no i, że Ty Marek trochę lepiej wypocząłeś. Współczuję Ferdżi, mam nadzieję, że wkrótce poczuje się lepiej. 😘 dla Was. I Pozdrawiam. Spokojnego popołudnia. 🖐️ I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Jest tu kto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co nie można wziąć urlopu ? Chwilowo jak w oceanie-odpływ weny pisarsko-topikowej :P Dobrej nocy wszystkim zainteresowanym pisaniem jak i tylko czytającym po kryjomu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l Ja miałem i nadał mam bardzo poważny problem. Mianowicie posialem okulary, to znaczy chyba zostawiłem w pracy. W pożyczonych widzę co druga literkę ale widzę :p l pozdrowienia dla obecnych dzisiaj na topiku: l Marii 🌻 l Zuziu 🌻 l Celinko 🌻 l A po pracy postanowiłem chociaż na trochę podłączyć się do remontu aby cokolwuek posunąć do przodu. I posunąłem na tyle że jutró trzeba dokupić gładzi. Pieniądze idą jak woda bo ciągle trzeba coś dokupować 😭 l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pozdrawiam Was wszystkich Przyjaciele i chyba tylko na tyle mnie dzisiaj stac :-) Wrocilismy przed godzina i jestem tak zmeczona ,ze chyba zaraz pojde spac . Saam Przyjacielu ,ja nie podpieram scian na weselach ,nie ma takiej opcji .Choc nozki slabowite ,ale gdy graja nie potrafie usiedziec :-) Gdybym mogla pokazalabym Wam jak fajne bylo weselisko ,no i poprawiny .A wczoraj ,juz w wezszym gronie ,byly poprawiny poprawin ,nie moglismy sie rozstac :-) Sciskam Was i caluje ,a co :-) 👄 ,do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Danusiu 🌻 starałem się jak mogłem abyś nie podpierala ścian :p Fajnie że wróciłaś zadowolona i że cały zachód się opłacił Niektórzy twierdzą żewesele powinno trwać tydzień ale kfo w tych czasach ma na to zdrowie i wolne od pracy. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Kolorowych wszystkim filtrujacym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocy wszystkim :) l kolorowych zerojedynkowych ..... l do jutra l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grupa Wirtualna Polska oświadcza, iż wszystkie posty, pliki, komentarze oraz inne treści umieszczane w serwisie Kafeteria.pl są rejestrowane przez Grupa Wirtualna Polska, podobnie jak adresy IP, z jakich umieszczenie nastąpiło. Grupa Wirtualna Polska oświadcza, iż każdorazowo gdy zwracają się o to do Grupa Wirtualna Polska odpowiednie, uprawnione organy państwowe powołane do wykrywania, zapobiegania lub ścigania przestępstw, Grupa Wirtualna Polska udostępnia takim organom odpowiednie dane związane z funkcjonowaniem serwisu Kafeteria.pl, w tym dane dotyczące IP użytkownika, który umieścił daną treść lub w inny sposób korzystał z serwisu Kafeteria.pl, przy czym Grupa Wirtualna Polska działa w tym zakresie wyłącznie zgodnie z właściwymi przepisami prawa zobowiązującymi Grupa Wirtualna Polska do przekazania takich danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry. I Udanego wtorku. I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda często posuwam się do molestowania topikowych koleżanek ale myślę że one saame w razie przebrania miarki będę dobrze wiedziały którą rękę i jak mocno rozpędzić w celu saamoobrony. Straszenie organami ludzi jest zupełnie nie na miejscu :p nie ma tutaj małoletnich l dzień dobry ! :) l cześć Gość l l Miłego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
🖐️ Marek, :) nie zwracaj uwagi na posty zaczepki, nie mają racji bytu. Prośba, czy do swojego 🖐️ możesz dołączyć piwonię jeśli takową masz w ogródku. :) Kawa i coś do kawy dla Ciebie. :) http://kameralna.com.pl/wp-content/uploads/2014/05/kawa.jpg http://s1300.photobucket.com/user/cucinadellafelicita/media/DSC_1833NEF_zpsf8cc2dbc.jpg.html. Smacznego i dużo sił w pracy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to kafeteria należy do wirtualnej polski? a mnie się wydawało że do o2. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
całe życie się człowiek czegoś uczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Marii 🌻 oczywiście piwonia w moim ogródku rośnie. Co prawda jeszcze w pąkach jest ale jedną wychuchałem Dzięki za poczęstunek :) l cześć Olivier l Kafeteria kiedyś z pewnością była częścią o2. Od dłuższego już czasu należy do wp. Zauważyłem to przy okazji skasowania poprzedniego topiku. l l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łał, specjalnie dla mnie wychuchana. ;) :D Dziękuję za śliczną piwonię, zabiorę ją jutro do Wrocławia. :) I Cześć Oli, :) śniło mi się, że doszło do spotkania we Wrocławiu w trójkę a Ty pewnie wolałbyś we dwójkę . ;) A i tak było bardzo, bardzo sympatycznie. :) Dzięki za muze. :) I Pogodnego dnia wszystkim odwiedzającym naszą filtrownię. ;) I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×