Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Niektórzy to mają dobrze, trójkąty same im się tworzą. Ja nawet duetu nie umiem sklecić 😭 może na emeryturze będzie jakaś poprawa gdy zacznę się wysypiać aż do znudzenia. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Maribell :) 🌼 Fajny sen miałaś...;) no oczywiście, że wolałbym spotkanie w TRÓJKĘ, co Ty też mówisz :) a sny sie spełniają to może i ten sie spełni ...;) ja obecnie w Płocku, ale chyba jeszcze w tym tygodniu pojadę do mojego ulubionego Wrocławia ...:) Trzymaj sie tam dzielnie w tej swojej niemocy i z uśmiechem( jesli to tylko możliwe), a muza była z myślą i Tobie ...:) Szczęśliwego dnia Wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisząc o spotkaniu we dwójkę Oli miałam oczywiście na myśli, Liness i Ciebie. :D I Marek, trójkąty, które masz na myśli tylko z pozoru mogą być łał. Bynajmniej takie jest moje zdanie, nie mam podzielności uwagi. ;) I Fedżi, gdzie jesteś Przyjaciółko? Dla Ciebie muza: "To co dobre, to co lepsze" Andrzej Piaseczny :) I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Oli za serdeczności. :) Kto wie, może sen się spełni? ;) Jeszcze raz dziękuję za muzę, później ją odsłucham, teraz przygotowania do podróży, muszę przemyśleć co zabrać. :o Kafe niestety nie zabiorę. :( Wszystkiego dobrego gdziekolwiek zawitasz. :D I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj Danusia a dzisiaj Marii przypomniały mi że dzisiaj Dzień Przyjaciela. Z tej okazji głebokie ukłony dla moich topikowych przyjaciół :classic_cool: Przyjaciółki pozwolę sobie nawet wysciskać mocno :) zarówno te obecne dzisiaj a także te które przyjść nie mogą. Fajnie że jesteście zawsze gdzieś blisko, prawie obok i że mam dla kogo przynosić kwiaty 🌻 Przyjaciela to oczywiście na piwo trzeba zaprosić. A przyjaciółki ? Mam nadzieję że nie będzie nietaktem jeżeli w takim dniu zaproszę na lody ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje i ja, Maribell :) Spokojnej podróży i dobrego pobytu we Wrocławiu ...;) ja to swoją torbę podróżną zawsze mam spakowaną i w gotowości ...jak też samochód ..;) Prawdopodobnie się tym razem jednak rozminiemy...bo ze wstępnych planów wynika, że przemknę jutro A4 jadąc dalej (do kurortu na Dolnym/dolnym Śląsku, moim ulubionym) machając Wam (Tobie i Liness) z uśmiechem ... Szkoda, że kafe nie zabierasz...;) ale wiem, że w myślach, tak! fajnie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co robie jesli Przyjaciel zaprasza mnie na lody ? Oczywiscie ide z nim :-) A potem kino ,kawiarnia i spacer w ksiezycowa letnia noc i bedziemy szczesliwi weseli ,az przyjdzie polnoc i nas rozdzieli ...... Dzien Dobry 🖐️ Od rana przyjmowalam gosci ,a dzis dopiero tak naprawde odczuwam zmeczenie i moje nożeta ledwie dychaja :-) To mi sie nie zdarza ale siadlam w fotelu i kimnelam ok 15 minut ,chyba sie starzeje 😭 Musze obrac kierunek ..kuchnia i znow wpasc w stary rytm codziennosci :-) Wszystkiego Dobrego Wam Zycze na popoludnie 🌻-piwonia ,ulubione kwiaty mojej mamy śp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry deszczowy :) o Daa :) a gdzie weselna dla przyjaciół ? :D mnie też dzisiaj bolą nogi bo miałam stojąco-chodzącą pracę od 6 rano do 14😭 ale już siedzę a nawet może się położę bo tak sennie jakoś😭 o Meri :) ale Ty swatasz mnie:D a w końcu to ja Ciebie wyswatam z Olivierem:P Ty wolna a ja przecież mężata i mi nie przystoją żadne spotkania we dwoje:P grupowo-przyjacielskie pogawędki na topiku to co innego :) a śniadanie dla Saama u mnie się nie otwiera, dobrze, że chociaż na kawe się załapał ;) o Saam :) ja bardzo dziękuję za lody, lubię ale teraz mam lekką chrypkę i nie będę ryzykować ;) o Olivier :) daj cynk gdy będziesz przejeżdżał i machał :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,he,he ,weselną mamy ,a jakze :-).Tych weselnych mamy sporo ,od pierwszego wesela najstarszej bratanicy po ostatnia ,a bratanic mam 7 plus 2 bratanice ze strony meza :-).Z niektorych wesel mamy wiecej anizeli jedna butelke i prosze sobie wyobrazic ,ze one sa nie ruszane ,tak chlopaki zarzadzili :-) Kiedys cichaczem ulalam troche do ciasta :-p Cal ,to ,ze jestes mezata nie powinno byc przeszkoda aby umowic sie z Olivierem na lody :-) ,przeciez to nic zdroznego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz skocze i ide rozprostowac sprochniale kosci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinessa1
Ech Daa to te flaszki są rodzajem pamiątek rodzinnych ? fajnie :) ja mam jedynie zaproszenia i miejscówki przy stole jako pamiątki z wesel. Alkohol by się nie uchował gdy w domu smakosz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popołudniowe hej 🌻 l cześć Danusiu 🌻 l witaj Celinko 🌻 l Nowe worki gipsu zakupione więc mogę przystąpić bez zbednych ceregieli do gipsowania co by zdążyć pokryć kolejną ścianę. Jeżeli któraś z filtrowniczek pęka to mogę ją również w ramach czynu zagipsować. Oczywiście wpierwej ubranko trzeba zdjąć ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Zuziu 🌻 kawa i coś do kawy w mojej sytuacji bardzo wskazane. Dziękuję :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
O jak pieknie. Uwielbiam lody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ,czy wszyscy poszli w moje slady i wybyli z domu na cale popoludnie ? Jest zimno i bardzo zmarzlam ,ogrzewam sie goraca herbatka z cytryna . Co sie dzieje z nasza Ferdzi ,kolezanko daj jakis znak ,please :( Meri ,zycze szybkiej pomocy medycznej i wracaj do nas 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ,jestes Cal :-) ,pisalysmy prawie rownoczesnie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjaciele l Nie masz teraz prawdziwej przyjaźni na świecie; Ostatni znam jej przykład w oszmiańskim powiecie. Tam żył Mieszek, kum Leszka, i kum Mieszka Leszek. Z tych, co to: gdzie ty, tam ja, - co moje, to twoje. Mówiono o nich. że gdy znaleźli orzeszek, Ziarnko dzielili na dwoje; Słowem, tacy przyjaciele, Jakich i wtenczas liczono niewiele. Rzekłbyś; dwójduch w jednym ciele. O tej swojej przyjazni raz w cieniu dąbrowy Kiedy gadali, łącząc swojo czułe mowy Do kukań zozul i krakań gawronich, Alić ryknęło raptem coś koło nich. Leszek na dąb; nuż po pniu skakać jak dzięciołek. Mieszek tej sztuki nie umie, Tylko wyciąga z dołu ręce: "Kumie!" Kum już wylazł na wierzchołek. Ledwie Mieszkowi był czas zmrużyć oczy, Zbladnąć, paść na twarz: a już niedźwiedź kroczy. Trafia na ciało, maca: jak trup leży; Wącha: a z tego zapachu, Który mógł być skutkiem strachu. Wnosi, że to nieboszczyk i że już nieświeży. Więc mruknąwszy ze wzgardą odwraca się w knieję, Bo niedźwiedź Litwin miąs nieświeżych nie je. Dopieroż Mieszek odżył... "Było z tobą krucho! - Woła kum, - szczęście, Mieszku, że cię nie zadrapał! Ale co on tak długo tam nad tobą sapał. Jak gdyby coś miał powiadać na ucho?" "Powiedział mi - rzekł Mieszek - przysłowie niedźwiedzie: Że prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie". Autor: Adam Mickiewicz l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D 'A co on nad toba tak dlugo tam sapal :-p To chyba dobrze ,ze tak dlugo :-) Dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
Przyjaciół poznaje sie w bogactwie! Nawet wsza o tym wie...hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszedł sobie bo sprawdził że to też ON :p l dobranoc :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Dzis obchodzimy Miedzynarodowy Dzien Elektryka 'Elektryka prad nie tyka ,a jak juz tykie ,to elektryk fiknie ' :-) Chyba wsrod nas jest elektryk :-) ,zyczymy mu wszystkiego najlepszego 🌻 Dobrego Dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o niedźwiedź już uciekł i pewnie mocno śpi albo szuka ONEJ :D o Heh...chyba mi się uda otworzyć dzisiaj filtrownię choć prawdę mówiąc czekałam , że być może Ferdzi jak zazwyczaj to uczyni. Meteorolodzy zapowiadają ciepło w całym kraju a nad morzem nawet upały. Z tym, że woda Bałtyku ma tylko 11 stopni :-O o Dziś Międzynarodowy Dzień Elektryka. No i wiadomo komu w pierwszej kolejności życzyć wszystkiego najlepszego :), łagodnych prądów, mało spięć ;) ale częstych zaiskrzeń:P :D Olivier, to dla Ciebie życzenia jak i wszystkich w Twoim fachu :) o miłego dnia wszystkim filtrującym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Cal A to musimy omowic ,czy 'te 'sprawy tez zalatwiamy o tym saamym czasie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×