Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Yes, yes, yes!!!!! stawiam lody dla wszystkich kto może lizać ;) http://i1.luxlux.pl/3656bb812e4e22773ca0cf455ae4b2ba48689e2c a łyżeczkowych mogę poczęstować moim mrożonym sorbetem z czarnej porzeczki, który właśnie wytargałam z zamrażarki. A powodem radości jest raz, że gorąco i trzeba się schłodzić a dwa, że nareszcie zostałam dopuszczona do egzaminu!!!! ...wewnętrznego. Mimo upału poszło dzisiaj w miarę dobrze i p.Jacenty stwierdził, że już jest szansa, że się uda zdać egzamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,gratuluje :-) Ja znow wedrowalam tu i tam ,jest tak goraco juz ,a ma byc jeszcze bardziej ,to nie dla mnie . Poszlismy przejsc sie po promenadzie ,sa tam od kilku dni rozne imprezy ,ale moje nozki sa slabowite i daleko nie zajda 😭 Cal ,widze ,ze od rana masz radosny dzien i tak trzymaj :-) Chetke na slodycze zaspokoilam jednym gryzem chalwy i to wystarczy . W piatek musze piec podwojnego murzynka z wisniami i powidlami bo jedziemy do Gdanska do dwoch domow i lubie cos zabierac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa :) zazdroszcze Ci tego Gdańska, chociaż Ty i tak nie chlupniesz sobie do morza ale może stopki jednak zamoczysz? Gdy przyjechałam tramwajem i podeszłam do mojego zaparkowanego roweru w specjalnej wiacie okazało się, że jakiś spryciarz odszyfrował moje zamykanie rowerowe, zdjął je i albo sobie zabrał albo wyrzucił i rower stał niezabezpieczony. W sumie wolę stracić zamykanie niż rower :D Całe zdarzenie niby pechowe ale w sumie szczęśliwe bo rower jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D to masz szczescie ,ale znow masz wydatek :-).A to durak . Tak ,nozki pewnie zamocze ,ale nie wiecej bo woda w morzu pewnie jeszcze chlodna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani Machnę tylko łapką, żeby dać znać, że już wróciłam i jestem cała i zdrowa, choć z lekka rozmiękczona, rozleniwiona i strasznie zmęczona. Niestety, zaczęły się wakacje a co za tym idzie, nawał pracy w domu. Żonkil zawsze nadrabia całoroczne zaległości i planowane i nieplanowane a ktoś przecież musi mu pomagać :D Nie mam za bardzo na to siły i chęci, ale co zrobić, ktoś musi. Piszę o tym, by się usprawiedliwić, że w okresie wakacyjnym jednak moja obecność będzie raczej symboliczna, choć naprawdę postaram się bywać jak najczęściej. Do Daa, dwa słowa...moja wnusia jest teraz nad morzem i wczoraj kąpała się cała w morzu, więc myślę że ty nóżki też będziesz mogła zamoczyć 👄 Calinessa, gratki za pomyślne wieści, mam nadzieję że niedługo będziesz już posiadaczką upragnionego prawka👄 Saam, pracusiu, pamiętaj że czekam na fotki i liczę że mnie nie zawiedziesz 👄 Trzymajcie się chłodniutko, dobrej nocy Wam życzę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, muszę kupić nowe, tymczasem pożyczyłam zamykanie od brata. A może ktoś spłoszył złodzieja bo to końcowy przystanek tramwajowy i trochę ludzi się kręci, nie zdążył odjechać rowerem tylko uciekł tramwajem :D co by nie było dobrze, że rower się ostał:classic_cool: bo samochodu jeszcze nie mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Ferdzi przemknęła !!!! Witaj Ferdzi:) parę dni kwarantanny i wskoczysz na obroty czego Ci życzę :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamma Mia Lucasone ,jestes wreszcie Ferdzi ,daj mordki na powitanie 👄 Jeszcze pewnie sie nie rozpakowalas ,a juz chcesz ostro zabierac sie do pracy ,miej litosc dla siebie :-) Wiesz ,ze z moim opatrunkiem poki co nie moge sie za bardzo moczyc ,w domu to co innego . Gdy Cie zobaczylam ,ucieszylam sie tak jakbym otrzymala ogromny bukiet ,a moze i cala łake frezji :-) Odpoczywaj juz dzis ,dobrej nocy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa :) coś się stało, czy już śpiąca jesteś ? bo ja się już kieruję do łóżka, może coś pooglądam by uspokoić dzisiejsze emocje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l hej Danusiu 🌻 l cześć Zuziu 🌻 l witaj Ferdzi 🌻 l Ja chyba rzeczywiście kiedyś padnę. Dopiero wróciłem do domu bo po dłuugiej pracy byłem w dodatkowej pracy :classic_cool: Ale dzisiaj obiad muszę zjeść bo w końcu się przeterminuje :D Jeżeli niespodziewanie nie zasnę to jeszcze zajrzę. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,nie ,jeszcze nie ide spac .Ogladam bluzy w bonprix ,moze znow sobie zamowie . Wczorajszego smsa slyszalam ,ale bylam juz w lozku i nie chcialo mi sie wstawac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brak mi słów na tego Saama😭 ide do łazienki...ja to mam telefon w zasięgu ręki nawet jak śpię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam telefon obok lozka ,gdy ide spac ,ale wczoraj zostawilam przy laptopie w drugim pokoju . Ide tez sie myc ,a potem bym chciala obejrzec film ,a raczej powtorke serialu na 2 ,tylko nie bardzo mi sie chce jeszcze siedziec .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezalogowany gospodarz
tak się zastanawiam czy tez nie zadzwonić rano do swojej 'kopalni' :D l https://youtu.be/d-jNwqx5Ofk l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezalogowany gospodarz
lato się rozkręca wiec może na jutro gorący numer pełen słońca, wody i .... zresztą zobaczcie saami l R.I.O. Feat. U-Jean - Summer Jam l https://youtu.be/P6OQ6EQxMuA l l dobranoc :) l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim jestem tak wcześnie, bo nie wiem dlaczego obudziłam się już około 4 :O i nie mogę zasnąć. Poczytałam Was trochę do tyłu i mniej więcej wiem co się tu działo kiedy mnie nie było. Widzę że rozmów było sporo i to bardzo przyjemnych :D za to nie krążyły wokół Filtrowni rekiny z przeszłości :P a sądziłam, że kiedy mnie nie będzie to będzie ich tu bardzo dużo:D Daa,wybacz, straszna ze mnie gapa, a nawet gapiszon. Wyjechałam w dniu Twoich imienin, nie składając Ci życzeń. Wybacz proszę i przyjmij proszę, spóźnione ale z głębi serca płynące życzenia. Pragnę Ci życzyć, wspaniałych ludzi na Twojej drodze, przyjaznych gestów, którymi będą Cię obdarzać. Bezchmurnego nieba w Twoich snach, Barwnej wiosny w Twoim sercu, śpiewu słowika w twoich marzeniach, oraz wiecznej młodości Twojej duszy. Nade wszystko Daa, życzę Ci zdrowia, zdrowia, zdrowia👄 👄 🌼 🌼 😍 http://www.kwiatki.org/kwiaty/bukiet-frezje-kwiatow-pieknych-roze.jpeg http://cdn12.ogrod.smcloud.net/s/photos/thumbnails/6773/kwiaty_na_walentynki_621x0_rozmiar-niestandardowy.jpg Calinessa, nie za bardzo zrozumiałam chyba, czy wczoraj zdałaś już wewnętrzny egzamin ? czy tylko zostałaś dopuszczona, czyli podano Ci termin tego egzaminu ? No, w każdym razie, coraz bliżej prawka i oby się wszystko udało. Widzę też że wczoraj miałaś podwójnego farta. Jednak złodziej mógł zostawić blokadę a odjechać na rowerze:( dobrze że wybrał drugi wariant, nie miałabyś czym jeździć do pracy. Nie piszesz nic, jak tam postępują prace z tym nowym sklepem gdzieś blisko Ciebie. Może pomyślisz o zmianie miejsca pracy ? nie trzeba byłoby dojeżdżać, praca bliziutko, same zalety. Dla Ciebie na przywitanie też mam bukiet kwiatuszków, mam nadzieję że takie lubisz. http://kwiaciarniamikolajki.pl/wp-content/uploads/2012/01/3.Tulipany-1024x892.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to mamy dziś 2 lipca. Imieniny obchodzą: Jagoda, Urban, Maria oraz Bernardyn, Bogodar, Bogudar, Bożdar, Bożydar, Eutyches, Eutychiusz, Juwenalis, Martynian, Niegosława, Piotr, Switun Przysłowie: „Gdy pająk w lipcu przychodzi, to za sobą deszcz przywodzi, gdy swą pajęczynę snuje, bliską burzę czuje” Mamy też dziś Dzień Dziennikarza Sportowego Międzynarodowy Dzień UFO To UFO przypomniało mi o tej pędzącej na nas asteroidzie:O Eh... lepiej o tym nie myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam, nie wiem dlaczego raz jesteś jako niezalogowany gospodarz, innym razem jako Saam, no ale i tak podziwiam że mimo okrutnego zmęczenia i tylu godzin pracy, jesteś w stanie pokazać się na Filtrowni. Mam też nadzieję że mimo nawału pracy i totalnego zmęczenia, znajdziesz czas i pykniesz, te wymarzone przeze mnie fotki, byłabym bardzo wdzięczna👄 Dla Ciebie i wszystkich chętnych kawusia, zapraszam. http://i.iplsc.com/dobroczynne-wlasciwosci-kawy-zaleza-od-jej-rodzaju-i-sposobu/00031I14G1PLR6HV-C116-F4.jpg http://organeoblog.pl/wp-content/uploads/2013/12/170797_filizanka_kawa_laski_wanilii_serwetka.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety choć mam tu spore zaległości, muszę już zamykać kompa. Jak się pewnie domyślacie, w lodówce pustki, więc muszę jechać na zakupy. Obiecałam też mamie, że ją ze sobą zabiorę więc będą podwójne zakupy :D Dziś będzie bardzo gorąco, więc jadę raniutko, by zdążyć przed upałem. Miłego dnia wszystkim życzę, chrońcie się przed słońcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dzień dobry ! o Ferdzi :) może w lipcowe noce mniej snu potrzeba? bo ja też już od 5 się przewracam z boku na bok i mnie coś tknęło by zajrzeć na topik. Chyba odebrałam telepatycznie, że ktoś myśli o mnie, dziękuję za kwiatki i herbatkę :) Pozostanę jej wierna a z kawą wolę nie eksperymentować bo wpadnę w nałóg i po co mi dodatkowe koszty i tak drogiego życia. Zwłaszcza że pewnie w niedalekiej przyszłości trzeba będzie jakieś autko zaadoptować ;) Dopiero zostałam dopuszczona do egzaminu. Dzisiaj się umówię na termin. Rzeczywiście teraz trudniej się robi prawko ale to wszystko w celu zwiększenia bezpieczeństwa i dobrze bo w miejskich aglomeracjach jazda to istny hardcor :D Sklep który powstaje niedaleko mnie to Lidl ale jest odrobinę dalej niż moja obecna praca i nie zamierzam się przenosić z deszczu pod rynnę zwłaszcza że w Lidlu robi się wszystko od przyjęcia towaru, obsługi klienta aż po sprzątanie. A u mnie jestem tylko przy obsłudze klienta i to mi pasuje. Gdybym miała zmieniać na inny sklep to raczej wybrałabym jakiś butik by sobie siedzieć z laptopem i nawijać na filtrowni :D ale tam z kolei z umową o pracę jest raczej kiepsko więc póki co muszę się trzymać tego co mam obecnie. Saam w nocy puścił gorące rytmy i może to nie pozwoliło nam spać dłużej :D Pisał że w telefonie nie ma yt więc pewnie z kompa co oznaczałoby że stał się posiadaczem większej wolności he he..:D czyli jest naprawdę saam ;) Ciekawe czy dzisiaj jest na urlopie na żądanie bo ja właśnie wczoraj miałam taki by załatwić już te dopuszczenie do egzaminu. o miłego wtorku wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wtopa😭 przecież dzisiaj czwartek!!! musze sprawdzić czy ja nie zakochana :P :D miłego czwartku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Hej kochane dziewczyny ,ja obudzilam se o 4:20 i juz nie moglam zasnac 😭.Praktycznie tak mam codziennie ,z tym ,ze czasem jeszcze podsypiam . Ferdzi ,bardzo ,bardzo dziekuje za zyczenia i cudne kwiatki ,uwielbiam je :-) i jeszcze taki duzy kawal ciasta tortowego ,nadmiar szczescia :-).I jak tu ma sie dusza nie radowac 👄 Ferdzi ,a co ja mam Ci dac w zamian ,moze tez cos slodkiego do kawki http://static.smaker.pl/photos//a/3/7/a372aa6d81e7931be4846cd9d80fbf7d_357945_538caccb1af92_wm.jpg ,takie zwyczjne ,a jakie smaczne :-) Cal :-) ,wczoraj oboje z M myslelismy ,ze jest wtorek i ostatni dzien czerwca :-) Saam to jednak nocny Marek i przed snem rozkreca sie goracymi rytmami (czytaj dziewczyami :-p ) Dobrego Dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam postawic kuszacy deser ,ale nie przechodzi niestety - spam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa :)eeetam, moich wczorajszych lodów nikt nie zauważył😭 chyba za dużo ,,żarcia,, wstawiamy i nie dajemy rady tego przejeść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×