Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Gość gość
nieapetyczna fasolka z suchą bułką fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka u mnie upał na całego, na szczęście trochę wieje, więc da się żyć. Do domu wróciłam około 10, tak długo trwały zakupy:O. Z mamą tak mam, niestety. Ona jedzie na zakupy, raz na miesiąc czasem na dwa miesiące. Dobrze że spisuje wszystko na kartce i ja dostaję kartkę i latam po sklepie, co chwilę wkładając coś do koszyka. Nie ma mowy, bym mogła w tym czasie zrobić zakupy dla siebie, bo dodatkowo, mama ciągle mi gdzieś znika między półkami i muszę jej szukać. Kiedy już przeszłam przez kasę z jej pełnym wózkiem, to wróciłam na sklep, po swoje zakupy, ło matko, jakie to dziś było męczące:O . Później gotowałam barszczyk ze swoich już buraczków, i ziemniaczki też, by w porze obiadowej tylko podgrzać i w 5 minut obiad. Dziś praca przy ogrodzeniu. Wszystkie 200 sztachet wymalowałam jeszcze przed wyjazdem, teraz kupiliśmy łaty i właśnie je malowałam. Są aż 4 przęsła do wymiany, to jest około 16 metrów do wymiany, czyli jedno przęsło ma jakieś 4 metry długości. Wiem, że teraz tak się nie robi, ale kiedy tato stawiał ogrodzenie , to słupki wkładał do ziemi tam gdzie wystarczyła długość łaty. Nie zmieniamy słupków, bo są betonowe, wymieniamy tylko wkład między słupkami. Kiedy to będzie gotowe, to już będę miała wymienione całe ogrodzenie w okół domu. Pozostanie mi jeszcze 2 x po 30 metrów do wymiany w ogrodzeniu dużej działki. Na połowę tej długości zakupiłam już siatkę, jakiś czas temu, ale tego sami zrobić raczej nie damy rady, musimy czekać na syna. On dopiero będzie miał wolne w drugiej połowie sierpnia. Może się więc tak zdarzyć że jednak i za to się zabierzemy, ale ja na to raczej siły nie mam. Sory, że Was tak zanudzam opisem, ale chciałabym byście wiedzieli mniej więcej czym się obecnie zajmuję. Daa, cieszę się że spodobał się bukiet, dziękuję za ciasteczko, choć teraz po pracy na tym słońcu to nawet na słodkie nie mam ochoty, więc zostawię sobie na wieczór, jeśli pozwolisz 👄 Calinessa, dziś serwuje fasolkę szparagową, i tu bym się skusiła, bo bardzo lubię. Moja jeszcze nie ma strąków, więc chętnie się częstuję👄 U mnie pięknie obrodził groszek cukrowy. Matko jedyna, jest go strasznie dużo. Sadziłam ten groszek pierwszy raz w życiu i nawet nie wiedziałam że to groszek pnący:O Musiałam kołki wbijać , dałam takie około 1, 20 a tu się okazało że to rośnie nawet na dwa metry:O . Sadziłam ten groszek dla wnusi a jej teraz nie ma i kto to ma zjeść ? Nie wiem co można z takim groszkiem zrobić, bo jego się je na surowo a co poza tym? Macie jakieś pomysły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,ja bynajmniej zwrocilam uwage na Twoje lody ,ale nie mam ochoty ostatnio na nie .Wczoraj ,gdy spacerowalismy z Zonklkiem na promenadzie ,to praktycznie wszyscy spacerowicze lizali lody w roznych kolorach :-p Fasolka komus sie nie podoba ? ,jest super pod kazda postacia :-) Ferdzi ,mnie nie zanudzasz opisami Twoich poczynan ogrodowych czy innych .Wlączam wyobraznie i probuje to zobaczyc :-),opisuj kochana wszystkie Twoje poczynania ,ja nie mam domu i ogrodu i nie mam poza moimi dolegliwosciami o czym pisac 😭 :D Musze i ja nastawic ziemniaki bo przyszlo malenstwo :-) i weszlo prosto do wanny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi ,przejrzalam internet odnosnie groszku cukrowego i znalazlam mnostwo pomyslow łacznie z zamrazaniem.Najprosciej to jesc na surowo lub tak jak fasolke szparagowa . Kurcze ,musze sie zbierac do pulmonologa ,mam skierowanie 'pilne' a mnie tam pilno nie jest,jestem przytloczona tymi moimi schorzeniami ,niech wszyscy dadza mi spokoj 😭.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja bym zjadła tą fasolkę,uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze że faceta ocenia się po tym jak kończy a nie po tym jak zaczyna bo marnie bym dzisiaj wypadł. Już popołudnie, i to dość późne. l dzień dobry! :), l cześć Ferdzi 🌻 l hej Celinko 🌻 l witaj Danusiu 🌻 l Żyję żyję .... ale jestem zarobiony. l Miałem dzisiaj wykładać ..... płytki na ścianę a jeszcze w pracy siedzę. Dzisiaj sajgon i Dzień pod Górkę. Nawet przerwy ustawoweh dzisiaj nie miałem. l Udanej reszty dnia życzę :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
to był ja :classic_cool: l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam czwartkowo. Na obiad czwartkowy juz podano fasolke. Kawa tez juz byla. No wiec ja sobie dzisiaj odpuszcze gotowanie. Dzieki , ze mnie wyreczacie od czasu do czasu. Dzien UFO zacheca do dyskusji. Wierzycie w zycie poza nasza planeta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
Kawa z fasolką?! UFO jest wśród nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeby mi sie chcialo ,tak jak mi sie nie chce 😭 Bylam u pulmonologa ,mam przyjsc w poniedzialek z wszystkimi badaniami ,wynikami .He,he ,zatargam mu 2 opasle teczki dokumentow ,niech sobie przesledzi .Bez sensu ,powinien mi zrobic badania tu i teraz . Piore 2 wsad i teraz bede piekla murzynka na wyjazd .Chcialam jutro piec z rana ,ale jest goraco i polewa by nie zastygla . Robie z podwojnej porcji i troche sie obawiam ,ze piekac na 2 blaszkach ,moga piec sie nierowno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Zuziu 🌻 chyba nikt nie wyklucza tego że życie poza Ziemią istnieje. Choćby dlatego że Wszechświat nie jest zbadany. W niedalekim sąsiedztwie jest kilka miejsc umożliwiających życie. Tylko że takie życie wcale nie musi być podobne do naszego. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danusiu :) jutro to już zastygła polewa może Ci się w aucie roztopić :D chyba że zabierzesz ze sobą lodówkę albo klimatyzację. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
Jak was czytam to wierzę w UFO! Bez kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór! Już wiem dlaczego są kłopoty ze snem, jechałam z pracy a na niebie księżyc jak złoty balon, czyli pełnia drogie kobietki :) bo to najczęściej kobiety są wrażliwe na pełnię. Na dodatek coś wesołego dzieje się u sąsiadów 3 domy dalej. Muzyka rżnie aż dudni, coraz głośniejsze okrzyki.... oj kiepsko będzie z zaśnięciem😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my wierzymy że program resocjalizacji zostanie wreszcie wdrożony przez redakcję kafeterii i że zacznie przynosić wymierne korzyści. Oby to się stało nim filtrownia przejdziedo lamusa l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my wierzymy że program resocjalizacji zostanie wreszcie wdrożony przez redakcję kafeterii i że zacznie przynosić wymierne korzyści. Oby to się stało nim filtrownia przejdziedo lamusa l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślem że tylko ja jeszcze nie śpię a tu Celinka jeszcze po filtrowno hasa ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam :) ja mogę sobie hasać bo rano nie wstaję, no chyba, że mnie znowu księżyc obudzi :D Ale na filtrowni już mówię DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jeszcze nie spie :-p Ale juz sie powoli zbieram na lulu Dobrej nocki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Daa :) co się nie ujawniałaś ;) ja już wyplumkana, muzyka i zabawy ucichły więc można gasić telewizor i dać nura pod kołderkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry piątkowo Dziś od rana słońce lampi na całego. Pewnie będzie kolejny upalny dzień, ciekawe czy z wietrzykiem czy będzie duchota. Dziś 3 lipca Imieniny obchodzą: Anatol, Jacek, Tomasz oraz Haralampia, Heliodor, Józef, Leon, Leona, Longin, Longina, Miłosław, Mirosław, Racigniew, Radomir, Teodot, Tryfon, Kamelia Przysłowie: „Gdy w lipcu słońce dopieka, burza niedaleka” Dziś też Dzień Czerwonej Ostrej papryczki Chili....hehehe ciekawe kto wymyślił takie święto:D Ja mogę uczcić ten dzień , posypując papryczką chili mojego dorsza, którego przewiduję na dzisiejszy obiad:D czy takie uczczenie papryczki wystarczy ? :D Na początek dnia to kawa musi być .. na taki upał myślę że najlepsza będzie mrożona, może na taką kawusię nawet Calinessa się skusi, po obudzeniu, ale gdyby jednak nie, to zostawię herbatkę mrożoną. Najpierw kawa; http://static.e-mieszkanie.pl/articles/10324f_mieszkanie-zdjecia_1_jpg_kawa-mrozona-coffeedome-com_main.jpg i herbata; http://2.bp.blogspot.com/-QITaC8aTud8/U5ltMKJPB0I/AAAAAAAAjYQ/DAx8GV_OEgo/s1600/herbata+mro%C5%BCona+z+cytryn%C4%85+(3).JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, czy to już dziś wyjeżdżasz ? Na jak długo ? Mam nadzieję, że masz klimę w samochodzie, to polewie nic się nie stanie, a może pojedziecie nocą ? Już mi się zrobiło smutno, że Cię nie będzie, ale pocieszam się myślą, że ten wyjazd dobrze Ci zrobi i wśród najbliższych poczujesz się naprawdę szczęśliwa👄 Saam, dlaczego, dlaczego , dlaczego?????? Nie rozumiem tego stylu pracy, tak długie przebywanie w pracy, jest pogwałceniem kodeksu pracy i przekroczeniem wszelkich norm, czy naprawdę warto aż tak nadwyrężać zdrowie ? Calinessa, dziś będzie odpoczywać, ale jednak po przepracowanej nocy, to człowiek i tak jest z lekka rozmiękczony. Muszę przyznać jednak że Calinessa, po takich nocnych dyżurach, często miewa bardzo filozoficzne podejście do życia:D ciekawe jak będzie dzisiaj? Niestety, nie pobędę tu z Wami dłużej, muszę do pracy, choć ja jeszcze przy kompie a żonkil już od 4 rano pracuje :D Twierdzi, że najlepiej mu się pracuje tak rano, bo jest chłodek, no ale ja na takie godziny pracy się nie piszę :D Miłego dnia wszystkim życzę 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam upalnie ;) o Ferdzi :) przecież w nocy dawałam nura pod kołderkę więc nie miałam dyżuru w pracy. Dyżury dopiero przedemną😭 Nie dam się skusić kawką a już napewno nie na pusty żołądek z rana, aż tak zdesperowana niewyspaniem nie jestem albo po prostu nie jestem uzależniona od tej używki :D wolę przegryźć kawowego cukierka w razie potrzeby ;) Jadę na zakupy bo trzeba kupić zamykanie rowerowe i bób, mamy w promocji 4,99 za kilogram. Po południu może już bobu nie być bo nagle wszystkim posmakował za te cenę :D Można uczcić dzisiejsze święto częstując się czekoladą z chili, jedliście? http://bloggin.pl/wp-content/uploads/2014/10/Wawel-wi_C5_9Bnia-chiliIMG_5816.png o Daa :) koniecznie pokaż się jeszcze przed wyjazdem :) o Saam :) Ty też daj znak życia bo wczoraj zniknąłeś bez dobranocki...co może nas niepokoić przy Twoim obecnym trybie życia :( o miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Jestem jeszcze ,jedziemy po poludniu . Cal ,wczoraj sie nie ujawnialam ,poniewaz bylam baardzo zajeta ,pieklam to i tamto :-) ,poza tym syn opanowal laptopa . Dzis dopiero polalam murzynki polewa ,mamy klime ,ale ze wzgledu na placek nie bedziemy tak mocno oziebiac samochodu . Ferdzi ,nie jade na koniec swiata ,moze a jesli obiecam ,ze tak to sie pokaze Wam z ziemi Gdanskiej :-) Wspolczuje ludziom ,ktorzy sie poca ,ja chyba pozbawiona jestem gruczolow potowych i z jednej strony sie ciesze ,bo nie smi.....ę :-),ale w to miejsce mam sucha skore ,co nie jest fajne ,musze tony balsamow wmasowywac ,a raczej to robi Zonkil :-p Uciekam do .....kuchni :-) Umiarkowanie cieplego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa :) miłej podróży i serdecznych spotkań rodzinnych🌻 Kupiłam 2 kg bobu(już się gotuje) i nototenie tusze do smażenia. He he....dałabym Ci bobu i rybki żebyś tam po drodze do Gdańska Saamowi podrzuciła :D o Ferdzi, wracaj z pola bo zostanie z Ciebie skwarek:D dzisiaj w tv ostrzegają, że można zasłabnąć na upale i że niektórzy dopiero się dowiedzą, że chorują na serce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,gdybym miala Saamowi podrzucic jadlo ,musielibysmy nadrobic kaaaawal trasy ,takze nici z tego :D Ale bedziecie puszczac bąki po bobie :D ,tez lubie bob :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,dzieki za zyczenia . Pomylilam sie dzwoniac do kogos i wybralam Twoj numer ,slyszalas jeden sygnal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak troche żartowałam z tym bobem dla Saama bo biedaczek nie ma już siły nic napisać😭 czyżby dzisiaj też był dzień pod górkę ? Tyle, ze już taka godzina, że raczej z górki :) nie słyszałam sygnału bo telefon w torebce gdzieś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×