Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

nocne hej l Nareszcie się wyrobiłem, ze wszystkim. Teraz już tylko prosta droga na poduszki. l Celince dziękuję za piwko a Zuzi za troskę o mój odpoczynek. Teraz już mogę odpoczywać, do poniedziałku rano. A tymczasem *D*O*B*R*A*N*O*C* l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze 3 godzinki i będę wyrobiona, tzn i tak prawie nic nie robię ale dyżurować trzeba. Póki co to dobranoc bo "dzień dobry" szybko zapewne nie powiem...miłej niedzieli na zaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
Na celebrowanie dzisiejszego święta szanse mam prawie zerowe. Ale na cud trzeba mieć nadzieję. l niedzielne dzień dobry ! l Na wstępie wielkie gratulacje dla Ferdzi z okazji okrągłej rocznicy. Na nowożeńcach taka cyfra pewnie robi duże wrażenie. Na mnie zdecydowanie mniejsze bo niezbyt daleko w tyle jestem. Życzę jak najwięcej miłych chwil w dalszej wspólnej drodze l Nadal gorąco ale już bez słońca. Schowalo się za białymi mglistymi chmurkami. l Udanego dnia wszystkim :) l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Późno wstałem więc trzeba się sprężać. Myślałem czy nie wyskoczyć nad może ale energii po wczorajszym na to chyba bym nie wykrzesał. Poza tym zostałem zaproszony na urodzinową imprezkę a odmówić młodej damie nie mogę. l Dzisiaj Dzień Łapania za Biust. Idę wśród ludzi, może chociaż jakieś "przypadkowe" muśnięcie się mi przytrafi ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam niedzielnie tych ktorzy juz wstali. Szampan w taki dzien pasuje idealnie. Ferdzi - ten torcik bezowy to Pavlova ? Milego dnia wszystkim zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry o Ferdzi :) wielkie gratulejszen!!!👄 i oby te rubiny wyzwoliły dużo dojrzałej miłości i obopólnego zrozumienia w Waszym związku🌻, z przyjemnością się poczęstuję tym co zaserwowałaś :) u mnie dopiero rok czy dwa temu, a może trzy:D (musze policzyć)chyba perły się sypały ;) o Saam :) skoro nie możesz nad "może" to spędzaj miło urodzinki u młodej damy. Tylko nie interesuj się jej biuścikiem, chyba, że już go ma :P to tak dyskretnie wzrokowo:P Pewnie torta i lody zaliczysz albo dwa w jednym czyli torta lodowego. W taki upał pasuje. o Zuzia :)jak się chłodzisz w ten upał ? bo ja się boję nosa wystawić na podwórko, chmurki się gdzieś rozwiały i znów praży słońce... o Ja dopiero obiad gotuję ale dość prosty bo warzywa na patelnie na podkładzie z udek kurczakowych. Już prawie jest bo zapach się unosi taki końcowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm...muszę jeszcze próbnego posta napisać bo jakoś dziwnie ułożyły się przerywniki w moim poście o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chwilowe było ;) te kółeczka którymi oddzielam znajdowały się przez chwilę po środku a nie na początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani ja troche z imnym tematem ,ale moze pomozevie ,ktos na forum ,szukam dokladnie gdzie ,gdzies na kafeteri napisal moj nimer telefonu masarz erotyczny ,mam sporo nie milych telefonow ,ja wiem ze kazdy moze wejsc****isac ale czy da sie znalesc kto czy skad ?pozdrawiam Wszystkich z roxlzsadkiem mozna ale to przegiecie ,bez logowania sie chyba jest nie mozliwe ,jak myslicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczor 🖐️ Moi Drodzy ,obiecalam ,ze napisze z Gdanska i jak mi Najwyzszy swiadkiem pisalam ,ale posty nie chcialy wychodzic 😭.Wkurzalam sie i ochrzanialam brata :D ,ze ma do duszy komputer :-) Bardzo dziekuje za mile slowa 👄. Ferdzi Droga ,zycze dalszego szczesliwego pozycia malzenskiego ,niech Wam idzie jak po masle :-) Nad morzem jest niewyobrazalnie tloczno ,bynajmniej na Wyspie Sobieszewskiej :-).Woda bardzo zimna ,ale nozki pomoczylismy :-) Ci odwazniejsi kapali sie brrrrr. :-).Mimo otwartych bramek korki na trasie do Gdanska ogromne . Choc mieszkam tu gdzie mieszkam juz ponad 30 lat to nie czuje tego co tam :-) ,tam jestem u siebie .Gdy maz pojdzie na emeryture to wroce tam :-).Gdyby bylo chociaz o polowe blizej ,to bylabym tam na kazdy weekend :-) Bardzo Was sciskam i ide sie rozpakowac . Do jutra Mili 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nocne hej l Trochę zabalowałem :classic_cool: a rano trzeba do roboty. dlatego na jednej nodze przeleciałem przez topik zaglądając co Ferdzi przygotowała na godowe swięto i co słychać u topikowych koleżanek. l Problem Gościa nie do końca rozumiem. Może ktoś ze znajomych zrobił chamskiego psikusa albo ktoś cbciał się zareklamować i po prostu pomylił cyferki.. l Za tydzień też nie będzie ani morza ani "moża" bo szykuje się kolejna imprezka. Ciekawe czy w tym roku w ogóle uda mi się wyrwać nad Bałtyk. l *D*O*B*R*A*N*O*C* l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w kolejny upalny dzień. Dziś poniedziałek, 6 lipiec. Imieniny obchodzą: Dominika, Łucja oraz Chociebor, Gotard, Ignacja, Lucja, Maria, Nazaria, Niegosław, Piotr, Teresa, Zuzanna Przysłowie: „Kto w lipcu patrzy chłodu, nacierpi się w zimie głodu” Chłód to nam w najbliższym czasie nie grozi, więc może i urodzaj będzie. Niestety, kiedy nadal będzie taki skwar i zero deszczu to wszystko zamiast rosnąć, uschnie na wiór. Wczoraj musiałam podlewać oba ogródki, nawet nie chcę myśleć jaki będzie rachunek za wodę :O W moich kalendarzach nie odnotowano żadnego święta, więc świętujmy to że wreszcie świętować nie musimy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calinessa, Daa, dziękuję bardzo za życzenia. Tak sobie myślę, że pierwsze 40 lat minęło kiepsko, to może teraz mogę liczyć na lepsze 40:D Oby tak było, jeszcze raz dzięki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, cieszę się, że jednak zaglądasz do nas👄 Wierzę Ci że tam czujesz się najlepiej i życzę Ci byś spełniła swoje marzenie o powrocie w rodzinne strony👄 Saam, ładnie zabalowałeś wczoraj:D Zamiast się wyłożyć na leżaku pod gruszą ...to Ty bawiłeś się cudownie w miłym towarzystwie, zaglądając paniom w dekolty:D:P i dobrze Ci tak :D Nie ważne w jaki sposób się relaksowałeś, najważniejsze że nie zmuszałeś się do żadnej pracy i za to bardzo Cię chwalę. Calinessa, podobno wczoraj Twoje miasto było najcieplejsze w całym kraju,współczuję. U mnie też dużo mniej nie było bo w cieniu 36 st:O ale u Ciebie podobno jeszcze więcej. Nie wiem jak dziś pracujesz, ale mam nadzieję że nie dziś idziesz na egzamin ani nie wybierasz się na jazdę autkiem, bo można się usmażyć w takiej temperaturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Ja w taka duchote po prostu nie zyje . W nocy byla burza i lalo jak z cebra ,teraz tez sie chmurzy . Za chwile musze znow jechac do pulmunologa i pewie nie dam rady dmuchac w rure :-) Zycze mimo upalu dobrego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wieczorem poświęciłem godzinę czasu na podlewanie i mnóstwo wody. A w nocy i rano padało. Jak tu się nie zezłościć dobrze że moja woda z tańszego źródła l poniedziałkowe dzień dobry! :) l cześć Ferdzi 🌻 dzięki za zestaw regenerująco - wzmacniający. l cześć Danusiu 🌻 moja rada: całą drogę do lekarza dmuchaj powoli do foliowej torby. Na miejscu tylko przystawisz wylot z worka do rury i jednym szybkim ruchem ręki przepompujesz zawartość do urządzenia. Zachowaj ostrożność co by nie rozerwało rury albo całego przyrzadu. l Rano było mnóstwo pracy a teraz jakby życie zakładowe zwolniło. Można spokojnie zjesć sniadanko. l udanego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj aż tak dużo alkoholu nie wypiłem, pogoda nie zachęcała do mocniejszych trunków. Głównie zimne piwo miało wzięcie. Poza tym wydaje mi się że piję zdecydowanie mniej niż Piotrek :p l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bóg całować każe i prowadzi przed ołtarze ....." l "Całuj, bez końca mniej całuj, czułości nie żałuj ....." l "A ty całuj mnie - to taka piękna gra" l l Ferdzi :) absolutnie nie mogę się z Tobą zgodzić, dzisiaj w kalendarzach Światowy Dzień Pocałunku. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukałem rymów wychwalających pocałunki a znalazłem sugestię dlaczego cmoków jest tak mało. Jakoś znajomo brzmi ten wiersz l Ludwik Jerzy Kern Jastrząb i kura l Pewien jastrząb, co życie całe spędził w górze, podczas jakiejś wyprawy zakochał się w kurze. Różne dziwy się dzieją, gdy w grę wchodzi miłość. Jastrząb z kurą w ogromną popadli zażyłość. Jemu jedno szczególnie przypadło do smaku, to, że kura jest inna od znanych mu ptaków, że spokojna, że cicha, że nigdzie nie lata, że poza swym podwórkiem już nie widzi świata... I to były, jak sądzę, te powody główne, że jastrząb wybrał kurę, a nie jastrzębównę. Jej z kolei ogromnie podobało w nim się, że w każdej chwili usiąść może gdzieś na gzymsie, i na wieży, i wyżej, wiele wyżej jeszcze, gdzieś na chmurach, co w sobie kryją zimne deszcze, a mimo to, wbrew swojej jastrzębiej naturze, woli dreptać po ziemi przy niej, przy swej kurze. Tak go zresztą po jakimś czasie opętała, że gdy wzlecieć miał chętkę, płakać zaczynała, jemu żal się robiło, szedł, przepraszał kurę i przysięgał, że nigdy nie poleci w górę. Dziś, po latach, gdy kura całkiem mu obrzydła, opuścić jej nie może, bo nie niosą skrzydła. Odwykły. Nic mu na to już pomóc nie mogę... Jastrzębie inne z tego niech mają przestrogę. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×