Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

dziś 8 lipiec, moja wnusia wraca z nad morza :D Imieniny obchodzą: Adrian, Elżbieta, Prokop oraz Adolf, Adolfa, Adriana, Adrianna, Akwila, Chwalimir, Edgar, Eugeniusz, Falibor, Hadrian, Hadriana, Jan, Kilian, Kiliana, Odeta, Piotr, Teobald, Teobalda Przysłowie: „Złe na Prokopa, jak zmoknie kopa” No to u mnie był deszcz, czyli kopa zmokła, co jeszcze zmoknięty Prokop przyniesie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj Saam, musi podpowiedzieć co świętujemy, bo w moich kalendarzach cisza. zapodam za to oczywiście kawusię; Pisałyście o czekoladzie więc może takie połączenie kawy z czekoladą przypadnie Wam do gustu ? http://vpx.pl/i/2013/11/23/102kawa_z_czekolada_-_Kopia.jpg bez dodatków też jest http://www.kawatopodstawa.pl/wp-content/uploads/2011/05/kawa_napis.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory, małe zakłócenia lokalne. Muszę mykać. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dien Dobry 🖐️ W pierwszych slowach ......:D Ferdzi to dla Ciebie 👄👄👄;) http://twojakwiaciarnia.com.pl/images/bukiet_100_roz.jpg Tak ,przylaczam sie do prosby Ferdzi i prosze Saam ,wrecz nalegam ,nie kaz mi klekac na kolana ,bo nie dam rady potem wstac ,pokaz nam fotki Twojego korytarza ,poki co :D Kurcze ,goscie ida .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o Ferdzi :) ale ożywił Ciebie ten deszcz :D u mnie też grzmiało i lało jak z cebra około 2 w nocy. Aż się przebudziłam więc uchyliłam więcej okna by pooddychać poburzowym ozonem i przyniosło mi to dziwny bajkowy sen...że wielka kula bukszpanu jaka rośnie na moim trawniku ma w sobie jakby wejście, wrota. Cała mokra w strugach wody deszczowej w mojej koszulince pchnęłam wrota i oczom mym ukazał się taki widok :D na ławeczce z oparciem siedział ciemnowłosy facet, lekko zarośnięty na twarzy, miał tylko jakąś materiałową opaskę na biodrach(heh, Daa :D Tobie śnił się sąsiad przepasany ręcznikiem:D). Mój był owłosiony tak jak lubię(cholercia:P) i nie mogłam oderwać oczu od jego ciemnych, pięknie oprawionych oczu. A on otworzył jakąś księgę na kartce której napisane było..."czas na zmiany" i nawet mnie to zaciekawiło, chciałam się zbliżyć ale wpierw zapytałam "zaraz, zaraz ale to ty masz na imię Adam ?" i wtedy chyba huknął piorun, bo jakiś trzask mnie obudził :( .....i koniec bajki :D nie wiem dlaczego Adam, nie znam żadnego osobiście .. a teraz myślę, że na zmiany to zawsze jest czas tylko trzeba chęci i motywacji na nie :D muszę to przefilozofować... o A ja się wyłamię i nie będę o nic prosić :P będzie mógł i chciał to saam pokaże :P (to o te fotki Saama) tymczasem zapodam jajecznicę z pomidorami i szczypiorkiem bo aż mnie skręca z ochoty na nią, lecęę do kuchni mniam, mniam :P https://lepszysmak.files.wordpress.com/2010/08/dsc_8661.jpg o miłego dnia pełnego dobrych zmian :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jajecznica już zaliczona, dobrze, ze mnie tknęło wybijać po kolei jajka do szklanki i dopiero na patelnię bo jedno było zepsute :-o tzn nie śmierdziało tylko było przyklejone do skorupki czymś ciemnym i nie chciało się wylać. tymczasem idę zmieniać ...pościel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie! padnę dziś ze śmiechu :D :D znalazłam inny kalendarz nietypowych świąt i co znalazłam? 8 lipca - Święto Żaby, Światowy Dzień Grzania Dupska przed Telewizorem i Komputerem, Światowy Dzień Bezsensownych Świąt :D:D:D jakby co to podaję adres: http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Kalendarz_%C5%9Bwi%C4%85t_nietypowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można to robić w złości, w odwecie ale także w chwili uniesienia. Można po głowie ale równie dobrze można zejść na niższe, wrażliwe części ciała. Aha, można też za uchem. Dotyczy to nie tylko ludzi. l Dzisiaj Dzień Drapania ! l dzień dobry ! l cześć Ferdzi 🌻 l hej Danusiu 🌻 l witaj Celinko 🌻 l Niechaj mnie pani o fotki nie prosi bo przecież pani również źle to znosi gdy nie gotową do czynu popycha jakiś napalony kawał oprycha. Chętnie by wtedy pani drapała bo pośpiech ... to zguba bez mała. Więc cierpliwe zostało nam czekanie aż się całkiem zakończy remontowanie. :D l udanego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinko :) ja jeszcze widziałem Dzień Powrotu do Dzieciństwa. Ale Dzień Drapania dzisiaj jest najważniejszy. Masz jakieś ulubione miejsce do drapania ? :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładowarka mi się właśnie popsuła a bateria na czerwono. Pewnie stracimy kontakty. halo baza ! .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładowarka mi się właśnie popsuła a bateria na czerwono. Pewnie stracimy kontakty. halo baza ! .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po gosciach:-) Cal ,a gdzie solidarnosc jajnikow :-o,nie jestes ciekawa jak Saam sie urzadza ? :D Poznalas w ubieglym roku Adama,a jakze :D ,moj M ma na drugie Adam :D ,z tym .ze nie posiada tak bujnej czupryny :D Wczoraj wstapilam do sasiadow (mieszkaja pode mna )i powiedzialam o moim snie .Chcialam wywolac usmiech na twarzy sasiada (bardzo fajni ludzie )bo on ma 'zaawansowana' depresje ,wspolczuje mu bardzo choc ja nie mam depresji ale nerwica lekowa to z jednej połki😭 Cal ,ta jajkownica wyglada bardzo apetycznie ,mniam :-) Ide pozmywac po gosciach . U nas deszcz zaczal padac tuz przed polnoca i byla burza,ale umiarkowana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z dwóch ładowarek zrobiłem jedną sprawną :classic_cool: Bateria jest reanimowana. Kontakt zostanie utrzymany. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa :) może jestem odmieniec jakiś? ale nie ciekawi mnie to, nawet opisów chyba już nie pamiętam tak jak Ferdzi ;), nigdy nie interesował mnie stan posiadania innych ludzi raczej sami ludzie:D i bardzo ciekawa jestem jak wygląda kawał napalonego oprycha :D czyli sam Saam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie, że już jest łączność z Saamem bo tak się zastanawiam co odpowiedzieć z tym drapaniem i nawet próbuję się drapać tu i ówdzie by sprawdzić :D i stwierdzam, że najprzyjemniej gdy drapię się po wewnetrznej stronie dłoni :)spróbujcie sami....i jak ? bo ja czuję lekki dreszczyk ;) :D ale pewnie jeszcze przyjemniej gdy kto inny drapie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wierze :D:D ,kawal napalonego oprycha :D:D.Cal ,dobrze sie czujesz ? :D:D. Co tyczy drapania ,to bylo to tak ,bociana drapal szpak ,a potem nastapila zmiana i szpak drapal bociana .I byly takie trzy zmiany ,ile razy byl szpak drapany ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D Daa, no przecież sam Saam tak napisał :D tak zrozumiałam, że o sobie :D w tym wierszyku na dzień dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az sie cofnelam do wiersza Saama ,fakt byl tam oprych ,ale obcy ,nie sam Saam :D Wszystko z Twoja glowa jest w porzadku :D Narzucilam sobie na dzis troche porzadkow i tak latam ,a jeszcze oka nie zdarzylam zrobic i co chwile ktos mi przerywa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro się mówi że z kogoś jest "kawał drania" to chyba równie dobrze ktoś inny może być "kawał oprycha" (oprych = duży opryszek). Drań mi nie pasował do rymu :p Nie należy pomijać faktu że niektórzy lubią bez przygotowania, na raptusa. Ale to zupełnie inny temat. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeżeli trzeba zrobić jakieś doświadczenie albo symulację to ja mogę wystapić w roli oprycha :classic_cool: oczywiście wszystko dla dobra nauki ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinko :) z tego co wiem to nadgarstki są bardziej wrażliwe niż dłonie. Podobno założenie rękawiczki sprawia że własna ręka wydaje się trochę obca. Spróbuj i zdaj relację ;) Tylko nie wiem z jakiego materialu ma być rękawiczka. W pracy mam tylko szmaciaki które nic nie zmieniają :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tu chyba popełnił błąd decydując się na jajecznicę. Drapania po jajkach dzisiaj nie będzie :D chyba że po służbowych. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdziłam, ja mam miło wrażliwe te dwie wypukłości dłoni i środek między nimi tuż nad nadgarstkiem :). Z rękawiczkami nie próbowałam bo moje nadgarstki muszą już lecieć do pracy😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tym sposobem doszedłem .... do południowej kawy. Takiej fantazyjnej jak Ferdzi to nie umiem zrobić. Napisu ani wzorka też nie potrafię w kawie wydrapać. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pracy też można sprawdzać ;) przy pieczywie są foliowe rękawiczki :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając do okołoremontowych odwiedzin to wydaje mi się że najlepszym pomysłem byłoby zamówienie firmy sprzatającej. Nawet małżowinka by się ucieszyla gdyby życzliwi donieśli że po domu kręcą się obce kobiety. Prawdziwym majstersztykiem byłoby zaaranżowanie tego sprzatania na wzór telewizyjnego programu remontujacego za darmo mieszkania :D oczywiście bez kamer bo nie znoszę filmowania :p W sypialni byłoby oczywiście najwięcej do sprzątania ;) To co, wspomnieć żonkilce że wysłałem zgłoszenie czy zrobić niespodziankę? l p.s. wartosciowych antyków poza własną osobą w domu nie posiadam l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo. Dzis obiadu nie bedzie. Cos sie dzieje z linkami jakje probuje wstawiac. Moze ktos inny ugotuje. Bedzie za to bajka na dobranoc https://www.youtube.com/watch?v=I4jjFLLkVzY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×