Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

oglądam sandały na allegro w rozmiarze 42 i powiem że ciężka sprawa. Nie dziwię się, że masz problem z zakupem ładnych butków Jolu. Jeszcze przy pełnych butach podają długość wkładki a już przy sandałkach nie :O i jak tu kupić via net ? Chyba jedynie ten sposób moich kumpelek jest dobry, tylko gdzie znaleźć sklep z taką numeracją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, ale mi nie kłapią ani nie spadają ;) no nic, wskakuję na mojego rumaka jednośladowego :D i do boju:classic_cool: tzn do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu, też od zawsze nosiłam wysokie obcasy a że konus jestem, tylko 160 cm, to dodawałam sobie 10 :D obcasami. Niestety po zerwaniu więzadeł pod kolanem, musiałam zweryfikować swoje zamiłowanie do obcasów. Jednak też lubię mały klin, taki na 4 cm, jest w sam raz. Kiedy jednak przede mną dalekie trasy do przejścia, to zakładam sandały trekkingowe albo buty i wtedy mogę przemierzać naprawdę duże dystanse. Kurcze, a może mogłam kiedyś :( teraz kondycję mam słabszą :( Calinessa, no to właśnie o to chodzi że nie każdy potrafi w takich butkach chodzić, Ty panienka z miasta, to masz lekką nóżkę, potrafisz a ja baba ze wsi z ciężkim kopytem 39 to jakoś mi nieporęcznie. Miłej spokojnej pracy w chłodzie Ci życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny rozmawiaja o bucikach :-) ,Cal ,ładne te butki ,a ja musze chodzic tylko w plaskich ,w ktorych nie wyglada sie fajnie do jakiejs kreacji ,na codzien to co innego :-) Bedac u syna ,po mieszkaniu chodzilam w balerinach zamiast kapci ,nie zabralam kapci poniewaz nosze zakopianki ,mam przewaznie zimne nogi ,ale w laczuszkach nie moge chodzic bo je gubie ,nie mam czucia ,no a nie bardzo wypada gdzies objezdzac latem w zakopiankach ,no i zrobil mi sie pecherz na palcu 😭.Alez w tym zdaniu jest miszmasz :-).Przed laty na tym saamym palcu tez mialam odcisk od nie nowych juz butow i wdalo sie zakazenie ,juz poszlo do polowy lydki ,odchorowalam to bardzo ,mialam wysoka temperature ,febre i wracalam bez buta do domu ,bo wowczas bylismy w Gdansku . Cal ,faktycznie worki nie tanie ,ja kupuje papierowe i place ok .1o lub 12 zl. Ferdzi ,alez oczywiscie ,dryndaj o kazdej porze :-) Jolu ,no masz problem ,wspolczuje ,ale pewnie w koncu trafisz na dobre ,tanie iładne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi od operacji kręgosłupa nie potrafię na calkiem plaskim obcasie chodzić , wydaje mi sie wtedy że lece do tyłu, takie głupie odczucie ale tak naprawde jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu, ale chyba nawet ortopedzi zalecają niewielki obcasik, właśnie taki 3-4 cm, więc jest w porządku, że w takich dobrze się czujesz, ja nie namawiam do chodzenia na płaskim, dla mnie to też było ciężkie do przełknięcia, płaskie zakładam tylko kiedy muszę. Daa, oj to sobie narobiłaś, mam nadzieję że tym razem nie będzie tak źle jak opisałaś wyżej:( Kurcze, a co Ci szkodziło zabrać te zakopianki ? Przecież tam nie widział Cię nikt obcy, tylko syn, który już Twoje zakopianki widział nie raz, więc nie rozumiem, co Tobą kierowało że ich nie zabrałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie zjadlam troche obiadu ,mam jajka w sosie musztardowym ,salatke z czerwonej kapusty kupna ale dobra ,z Unamela ,buraczki ,ogorki malosolne ,ziemniaki i maslanka :-) Ferdzi ,tez mam nr.stopy 39 . Wiesz Ferdzi ,rozmawialysmy o telefonie stacjonarnym i dzis dzwonil juz kilka razy i to do mnie .Kurier ,bo zamawialam ksylitol i pani ze sklepu medycznego i z takimi ofertami o ktorych rozmawialysmy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko jedyna, goście przyjechali, niech to muszę się ubrać :O eh...chyba ich spławię :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez chodze na 'cyckach':-) ,tzn .bez bluzki i gdy kurier dzwonil na domofon szybko sie ubieralam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie za oknem w cieniu jest 36 stopni ,to co dopiero od strony pokoi od poludnia ,chyba z 50 :-),az boje sie wystawic termometr .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam przed weekendem. Zapowiada sie goraco jak w Afryce. I kafe znowu zaczelo dzialac. Milego dnia wszystkim zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivier
Cześć wszystkim! 🖐️ 👄 Uff...strasznie dużo piszecie ...:D ale ogarniałem mniej więcej (berdziej mniej ;) ) zaległości ...;) Wyjaśniam, Ferdżi, nie pisze tu nie dlatego, że Ty jesteś (nawet tak nie myśl) bo to nieprawda :) Miałem urlop i w realu ...i wirtualu ...;) ...a Magda to nie wiem gdzie sie podziewa....:( jak kamfora no...pozdawiam jesli słyszysz ...:) Liness :) 👄 tak sie cieszę, a zarazem smucę z postępów w nauce jazdy tym czymś na czterech kółkach ...;) dasz radę! Tylko opanujesz jeszcze to, i tamto...i będziesz doskonałym kierowcą 🌼 Daa :) usmiech przesyłam :) Dawna :) widzę, że zaczęłaś tu pisać ...fajnie :) Saam, podasz rękę? ...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lol ,czy moje oczy dobrze widza ? :-) Witaj Olivier 🖐️,myslalam ,ze znudzilismy sie Tobie i przeniosles sie w inne klimaty :-).Dobrze ,ze jestes ,ale fajnie by bylo ,gdybys pszyszedl tu z Madzia za reke :-) Skoro znow przybyles do nas ,mam nadzieje ,ze i Madzia tu wroci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier ,przyniosles nam jakies prezenty ze swiata ?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coz ,Olivier wrocil i tylko ja go przywitalam :-p Cal ,dzisiaj na Ciebie nie poczekam ,ide przytulic sie do swojej ulubionej pusi .Saam bedzie czuwal :-) Dobranoc Mili 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l Jak już odebrałem auto to spędziłem w nim dużą cześć dnia. Ale zakupy spożywcze i remontowe zostaly zrobione. Szafki od stolarza też odebrane, cudem udało się je upchnąć do środka. Ja zmiesciłem się powiedzmy połowicznie :p Jutro trzeba je zamontować i ustawić. l Pozdrawiam dzisiaj piszących, zgubę Oliviera również l Czuję się mocno wyeksploatowy więc pomykam na realne poduszki gromadzić siły na kolejny dzień. l DOBRANOC ! l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie w domu. Ferdzi :) akurat te które wkleiłam to się dobrze noszą bo owszem też miałam takie które czasem spadały z nogi :D więc tu nr buta nie ma nic do rzeczy. Książki nie napiszę bo bym się wstydziła gdyby moje dzieci przeczytały :D niektóre sprawy rodzice przed dziećmi ukrywają... o Daa :) śpij, śpij bo to nie częste u Ciebie :) o Olivier :) dzięki za ciepłe słowa powitalne i dodanie otuchy. Wiem, że jeszcze wszystkiego nie wiem a sukces nadejdzie gdy już będę pewna siebie. Do wszystkiego trzeba dojrzeć ;) kurcze, akurat dzisiaj myślałam o Tobie, gdzie się podziewasz ;) o Dobrej nocy wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już prawie dziewiąta, tz zaczynam pisanie a zanim wyślę, to pewnie już będzie po dziewiątej a tu nikogo jeszcze nie było ??? Ja już wróciłam z zakupów przełożonych z wczoraj. Byłam tylko po spożywkę, ale kurcze, tak jak Daa, dopcham już szuflady mięsem na 100% zapełnienia, znów się nie mogłam oprzeć:D Kupiłam też dużo wody, bo upały nie odpuszczają , trzeba dużo pić a zapasy się skończyły. Jak wchodziłam do sklepu to na parkingu było może z 10 aut a kiedy wychodziłam, wszystkie miejsca parkingowe były zajęte. Czyli większość ludzi pomyślała tak jak ja że trzeba rano na zakupy, bo później upał, trzeba siedzieć w domu albo w wodzie :D Olivier, ależ się cieszę że jesteś. Mam nadzieję że ten urlop nie był przymusowy, choć tak mi po głowie chodzi że taki urlop może sprawić albo choroba albo więzienie :D No, ale oczywiście mam nadzieję że taki urlop był tylko i wyłącznie Twoim suwerennym wyborem. Z drugiej strony, to trochę bym Cię wyczochrała za uszy za to nie odzywanie się , przecież się martwimy o Ciebie, wiesz, rożnie w życiu bywa i lepiej wiedzieć że komuś kogo znamy, choćby tylko wirtualnie, nic się nie dzieje. Mam nadzieję że już teraz częściej będziesz bywał , zapodawał nam piękną jak zawsze muzę i wpierał dobrym słowem. Na przywitanie soczysty 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, dziękuję za wczorajsze rozmowy, miło było z Tobą pogadać 👄 Calinessa, rozumiem Cię, mam podobnie i pewnie dlatego tylko jeszcze się wstrzymuję:D Mam zaległości @ do Ciebie, ale może mi się uda to dziś wyrównać, wybacz, moje niedopatrzenie. Saam, aż mi się oczy zaświeciły, kiedy napisałeś że będziesz wieszał szafki, czyli remont jest już na finiszu a co za tym idzie wciąż mam nadzieję na fotorelację . Pytałam ile kosztowała wymiana rozrządu, odpowiedzi nie otrzymałam :( Jolu, jak dziś się czujesz ? jaka temperatura u Ciebie ? Zresztą po co pytam, pewnie wszędzie jednakowo gorąco. Moje dzieci są w drodze nad morze, mają jeszcze do przejechania jakieś 50 km. Przy dobrej drodze, machnęliby to szybko, ale jak się trafią korki, to będą stać w pełnym słońcu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrywam kartkę z kalendarza Dziś sobota 8 sierpnia Imieniny obchodzą: Emilian, Miron oraz Bonifacja, Cyriak, Cyryl, Dominik, Esmeralda, Jan, Joanna, Largus, Maryn, Maryniusz, Mirona, Niegosław, Niezamysł, Sewer, Smaragd, Sylwiusz, Szmaragd, Wiktor Przysłowie: „Gdy z początku sierpień częste grzmoty miewa, tedy też do końca takąż nutkę śpiewa” Dzień Transportu, Dzień Pokoju (Irak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybkie dzień dobry! :) l cześć Ferdzi 🌻 l Też chciałem wstać wcześniej i wziąć się za robotę z rana ale nie dałem rady. A to dlatego że w głowie pojawia się myśl "jesteś na urlopie" Ale już po sniadanku i zaraz się zabieram. l Ferdzi :) za auto płaciłem łącznie, było wiele spraw. Coś tam mi wyliczał ale nie zapamietalem. Gdybyś wcześniej powiedziała to bym dopytał. Za wszystko łącznie z przeglądem okresowym zapłaciłem tysiąc sto. l udanego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie, nie dokończyłam pisania bo jak to bywa, znów brutalnie mi przerwano. Saam, dzięki za info, u mnie pewnie tez będzie podobnie, tyle że przegląd mam dopiero w grudniu, więc przynajmniej ten koszt odpada. Mam nadzieję że u Ciebie chłodniej niż u mnie i dobrze będzie Ci sie dziś pracowało i dopieszczało korytarzyk. Życzę wykonania wszystkiego co sobie na dziś zaplanowałeś. A ja postanowiłam jednak przed włożeniem świeżych zapasów do zamrażarki ją rozmrozić. Następną lodówkę na pewno zakupię no frost, nie będzie takiego problemu. Przy okazji zrobię rozeznanie czego mam za dużo a co trzeba już zużyć, bo jak wszystkiego jest dużo to ciężko się połapać. Idę teraz do kuchni i będę tam działać przez jakiś czas, innych planów na razie nie mam. Czekam z niecierpliwością na telefon od młodych że już są na miejscu. Trzymajcie się w chłodzie , miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×