Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Aha co do rzeki Wisły to jest jej mało w samej Wiśle, le nie wiem jaki poziom wody był wcześniej bo lata w tych okolicach nie byłam, że susza jest u nas to wiadomo, nie pamiętam takich upalnych dni pod rząd od jakiś 15 lat jak w tym roku były :( Znów wszystko będzie drogie, ale cóż my zrobimy , takie jest nasze zycie ostatnio do kitu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) ale mi się ziewa😭, dawno nie miałam tak wczesnej zmiany. ale pewnie jako pierwsza melduję się po fajrancie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi :) dzisiaj dłużej w pracy bo tak wszyscy pracują. Kodeks pracy dopuszcza nadgodziny. Fakt że w moim przypadk*****sprawa jest trochę nietypowo rozwiązana. l Schody mam drewniane dlatego niewiele można z nimi zrobić. Malowanie ta jedna opcja. A że sa stare jak dom to wyglądu surowego drewna odkąd pamiętam nie mają. Maluję na najbardziej pasujący wszystkim olejny średni orzech. Ale to dopiero po niedzieli co by się goście sobotni nie przykleili i nie zostali na dłużej :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Celinko 🌻 ja wypiłem mocną kawę i mi się nie ziewa. Jeszcze dwie godzinki i też będę miał fajrant. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi :) tak, mam wszystko w jednym pakiecie ale czy to tanio to nie wiem bo nie porównywałam, tel, tv i internet mam za 130zł, no i ostatnio doszło darmowe wi-fi z liveboxa. o Saam :) moja najstarsza fotografia jest z chrzcin ale w sumie mnie nie widać tylko poduszkę-becik którą trzyma chrzestny przed kościołem i obok starej ,,warszawy,, przy mojej furtce na ulicy gdzie mieszkam. Jeśli chodzi o taką fotografię gdzie mnie widać to mam ponad roczek, jest lato i jestem na łące z babcią, moją starszą siostrą i bratem. Oni siedzą a ja stoję, taka pucata, z kiteczką włosów na czubku głowy, babcia mnie przytrzymuje ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hop siup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pierwszym na świecie trwałym zdjęciu jest widok z okna. I chociaż zdjęcie robiło się około ośmiu godzin :D to i tak jest niewyraźne. Powstało w 1826 roku na materiale zwanym asfaltem syryjskim. l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Calinessa witaj po pracy, nie dziwię się że ziewasz, tak wcześnie wstałaś:O Nie wiem jak to jest z tym pakietem od tepsy, może podejdź do punktu i zapytaj o możliwość obniżenia abonamentu. Moja obecność tutaj spowodowana jest przymusową przerwą w pracy, ciachnęłam sobie kciuka lewej na szczęście ręki, ale i tak robić się nic nie da z lalką na palcu. Nawet ciężko się pisze, muszę wracać po kilka razy :( Faktycznie Saam pytał o najwcześniejsze zdjęcie, to mam takie, nawet całkiem wyraźne. Miałam wtedy jakieś półtora roku i siedziałam sobie na motorze :D Siedziałam oczywiście przed mamą , która uśmiechała się pięknie z siodełka i trzymała kierownicę a ja wspierałam się na niej :D Drugie zdjęcie, pewnie było robione przez tego samego fotografa, a na zdjęciu ja mama i bracio, który starszy jest ode mnie o 2 lata. To zdjęcie zrobione było przed drewnianym domem, prawdopodobnie tym który spłonął a na jego miejscu tatko wybudował nowy w którym do teraz mieszkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wy gdzie się podziewacie? Dobry wieczór :) Ferdzi tylko usprawiedliwiona bo ma bidulka ciachnięty palic😭 a gdzie Daa, Jola, Olivier?Nawet Zuzia gdzies przepadła, o Meri nie wspomnę😭. Saam to wiadomo, zajęć ma po uszy i długo pracował, zresztą już zaznaczył swoją obecność. A ja miałam imprezkę dzisiaj z grillem, drinkami(tymi gotowymi), piwem i pokerem. Właśnie ograłam wszystkich karetą Asów, trochę chłodno się już zrobiło i przyszłam do laptusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo kiepsko z kamerami w Szczecinie, chciałam namierzyć Oliviera i się nie udało :P :D, żadna nie zadziałała😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby u mnie była kamera to byłoby widać że zawiesiłem karnisz. Oczywiście najpierw trzeba było pomierzyć i z dużego karnisza zrobić mały karniszek. Jeszcze dzisiaj muszę położyć kolejną warstwę lakieru na desce z której wkrótce będzie próg. Zdjęć niestety nie zrobiłem i teraz nie mam porównania czy to co robię wygląda lepiej niż przed remontem. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby u mnie była kamera to byłoby widać że zawiesiłem karnisz. Oczywiście najpierw trzeba było pomierzyć i z dużego karnisza zrobić mały karniszek. Jeszcze dzisiaj muszę położyć kolejną warstwę lakieru na desce z której wkrótce będzie próg. Zdjęć niestety nie zrobiłem i teraz nie mam porównania czy to co robię wygląda lepiej niż przed remontem. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wieczorem a właściwe nocą 🖐️👄 :D Liness :D właśnie niedawno tu przyjechałem ... wiec i tak by nie było na żadnej ...:D powiem Ci na ucho, że szukaj tej co na wałach Chrobrego jest (jesli taka jest) bo bardzo blisko nich nocuje i właściwie widzę z okna ...;) ładnie i tu nocą jest...wszystko podświetlone i ciekawie to wyglada ...:) Ferdżi ;) usta po prostu ładne i kropka. :D przeważnie słuzyły Im do mówienia ;):D Ale szczecinianki biją je co najmniej o głowę urodą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sie minąłem z Liness o włos ...:( Dobrej i spokojnej nocy Liness :) Może wpadnę tu do Was jutro 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
*D*O*B*R*A*N*O*C* l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czwartkowo Dziś kolejny słoneczny ale bez deszczowy dzień:( Wczoraj nie podlewałam wierząc że w nocy coś popada. Nasze kości, moje i żonkila mówiły o zmianach w pogodzie ale chyba to jakiś fałszywy znak, bo deszczu ani na lekarstwo. W dodatku sprawdziłam prognozę na następne 16 dni i jestem w szoku. Wciąż ma być sucho i znów mają wrócić upały. Co prawda nie 37 ale 30-32 st, masakra jakaś:O Dziś obudziłam się wyjątkowo wcześnie, około 4 30 i już nie mogłam zasnąć. Ale to całkiem dobrze, bo jestem rozbudzona i zaraz zbieram się na zakupy. Pewnie trochę mi to zejdzie, bo muszę podjechać do różnych sklepów na obrzeżach miasta. Trzeba się wyrobić w miarę wcześnie, bo u nas znów drogi w remoncie i straszne korki wszędzie. Teraz już uciekam, miłego dnia wszystkim życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! dzień dobry :) o Ferdzi jak zwykle już pewnie kawał roboty odwaliła i to dobrowolnie bez budzika :D w dodatku z kontuzją😭 o Daa :) proooszę się odezwać :), już wystarczy dochodzenia, miałaś wczoraj cały dzień na to ;) nawet puść swoją Abbe tylko zajrzyj tu :) o Dzisiaj 20 sierpnia ciekawe święta mamy, dla każdego coś dobrego :) Dzień Komara, Dzień przepieprzonych z hukiem lat, Dzień wyznawania miłości...he, he :) o Olivier :) dzięki za dobranocne szepty do ucha ;):D ciężko z tymi kamerami w Szczecinie bo są jakieś sterowane, muszę je rozgryźć:D ale Wały Chrobrego zobaczyłam ...może wkleję by wszyscy zobaczyli jakie masz super widoczki oprócz szczecinianek;) :) https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/a6/PolandSzczecinPanorama.JPG o U mnie też słońce od rana i błękit nieba, ziemia sucha jak pieprz... deszcze, nawet te przelotne omijają mój rejon szerokim łukiem. Ale wieczór, noc i poranek były bardzo chłodne. o miłego czwartku wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
dzień dobry! :) l cześć Ferdzi 🌻 l hej Celinko 🌻 l witaj Jolu 🌻 l Komara chętnie bym przyciął ale w pracy nie można. Żywe komary a dokładniej komarzyce w tym roku jeszcze nie zalazły mi mocno za skórę. Z wyznawaniem miłości trzeba ostrożnie bo to zobowiązuje, tym bardziej jeżeli już ma się zobowiązania. Ale trzeba szukać bo życie bez miłości może skończyć się celebrowaniem trzeciego dzisiejszego święta :D l udanego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ktoś ma w głowie lub pod ręką przepis na ogórki małosolne to poproszę. To znaczy ile soli na litr wody, jaka woda i w jakiej temperaturze oraz jakie dodatki. Podobno ogórki mają przyjść do domu a ja już ze dwa lata się tym nie zajmowałem. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Skoro tak prosisz Cal :D to sie pokazuje 👄 Dziekuje Ferdzi 👄 Dzisiejsze swieto 'przepieprzonych z hukiem lat 'z pewnych wzgledow pasuje do mnie jak ulal 😭,ale nie bede je celebrowala Dzisiaj bardziej od Abby pasuje mi ponizsza piosenka :-),tez chcialabym podobnie wykrzyczec podobne slowa ; https://www.youtube.com/watch?v=WKSgJ4lKieU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,ja daje na litr wody (gotuje i studze )czubata lyzke soli ,najlepiej kamiennej tzn tej grubej ,korzen chrzanu ,kilka zabkow czosnku i koper .Mozna tez dodac liscie np 2 wisni lub porzeczki ,lub inne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,wode trzeba smakowac ,musi byc wyraznie slona ,no bez przesady :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa :) witaj nareszcie;) dokładnie też tak robie małosolne tylko z wodą to różnie, ostatnio dawałam mineralną niegazowaną i dorzuciłam ziele angielskie a można jeszcze gorczyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×