Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Gość calinessa1
Machnę z rana na dzień dobry :) o mimo że gość anonimowy to jakiś znajomy się wydaje :) o witaj Jola :) kawa sie schowała ale akurat mi to nie przeszkadza :) o Wracając do wczoraj pozostaje nam podejść ze zrozumieniem do braku czasu Saama, pisał że do października...czas tak szybko leci że ani się obejrzymy :) pisanie tu ma sens jeśli jest na luzie a z musu to nawet przyjemność zaczyna być uciążliwa, dobrze mówię? o miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka wodna! nie mam czasu, z telefonu piszę a tu popychanie na nowej stronie :( może ktoś pomoże ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Na poczatku dnia juz pchanko ,loj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi ,tez juz byla .widze na podgladzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Cal juz wstala :-) ,dalej nic nie widac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mie pogoda jest okrona ,wieje ,ciemno od chmur ,pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz przeskoczylam . Ferdzi Droga ,nie mozesz brac malej aktywnosci Saama na siebie ,toz on pracuje za no moze 3 ,kurcze goscie ida ,pa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa :)oj też się napracowałaś przy skakaniu😭dzięki:) u mnie nareszcie pada:classic_cool: do czego to doszło :D radość z deszczu :D taki spokojny, ciepły deszczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam po raz któryś to co napisała Ferdzi i wciąż mam nowe odczucia. Jutro pewnie jeszcze inaczej pomyślę ale w tej chwili wydaje mi się Ferdzi, że się mylisz. No może gospodarz ma akurat taki czas gdy mało czasu a real przeładowany potrzebami i wydarzeniami. Pisał, że tu lubi bywać :) a nawet o ile przypominam sobie to zastanawiał sie kto mógłby go na taki czas zastąpić. Daa się ,,wykręciła,,zdrowiem ale Ty Ferdzi uzyskałaś nominację :) pamiętasz o każdym kto pisze :) myślałam, że my dziewczyny też dla Ciebie coś znaczymy... ech...sama nie wiem już co piszę, reszta jak w stopce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzę dopiero w południe bo dopiero teraz mam przerwę śniadaniową, to znaczy znalazłem czas na przerwę. Piętnascie minut, chyba że uda mi się przedłużyć A i tak w tym czasie były już trzy osoby ze sprawami. Dobrze że nie mam w zwyczaju częstować bo dla mnie zostałyby tylko okruchy :D l dzień dobry ! :) l cześć Agnieszko 🌻 l hej Ferdzi 🌻 l witaj Celinko 🌻 l siemka Danusiu 🌻 l Moja przerwa właśnie się skończyła. Celinka wie ile można zdziałać telefonem w kwadrans. Kto chce może sprawdzić. Analogiczna sytuacja może powtórzyć się wieczorem i często powtarza. l udanego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem, dlatego z pracy rzadko piszę bo jeszcze trzeba zjeść ;)tyle, że ja mam pół godziny przerwy ale za to jem z koleżankami i kolegami ;)którzy utrudniają pisanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Saam już nie jest sam i nie ma czasu na pisanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Saam.. a gdzie wzmianka jakie dziś święto :( To ja mówię: Dzień durszlaka i suszarki pokojowej (serio) haha Pozdrawiam.. ale jestescie wytrwali w pisaniu tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie po gosciach :-) Teraz trzeba pomyslec o obiedzie .Zostal jeszcze schab w kapuscie ,ale nie bede katowala trzeci dzien Ulana ,bo widze ,ze nie bardzo on mu 'lezy'.Zrobie makaron i sos pomidorowy z mieskiem mielonym . Pogoda nadal nie nastraja do 'radosci ',a wrecz przeciwnie ,przytlacza .Gdyby tak mozna bylo sobie strzelic wstrzemiennego ,zapewne chodzilabym jak szprycha :-).No niestety ,nie dla psa kielbasa ,tak mowia ,prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie mialam sprawdzic jakie dzis swieto i czy bedziemy mogli je swietowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sos do makaronu juz przygotowany ,nasadzilam tez 3 kwiatki ,tzn .3 odnozki Geranium :-)Teraz przegladam gazetke Praktikera i widze kuchnie 'Olek 'za 1o49 zlociszy .Podoba mi sie ,ma 8 szafek ,w tym 2 z ozdobnymi szybkami ,a ja zaplacilam ok 4000 ,co prawda mam wiecej szafek i byly robione na zamowienie .Nastepnym razem pewnie kupilabym tez gotowe bo pewnie material taki saam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Durszlaka ani suszarki niestety dziś już nie użyję😭niech odpoczywają jeśli mają święto :D musze już lecieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi :) moja zmiejszona obecność nie ma nic wspólnego z tym o czym piszesz na topiku. Mówiłem że zmieniłem pracę i że w związku z tym przybyło mi obowiązków.Byc moze na poczatku nie bylo tego widac bo to nowy zaklad i pracowal na pół gwizdka. W domu również przybyło mi obowiązków. A to dlatego że moja rodzina szkuje się do arcyważnego wydarzenia. Jednak szczegolow wolalbym nie przenosić do sieci. Wiem że nie ms mnie tutaj duzo ale biorąc pod uwagę warunki a także wiek i staż to myślę że nie jest tak źle. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla wszystkich pozdrowienia przesylzm z czerwonego autobusu którym teraz do domu przez lasy i pola mknę :classic_cool: trzeba było się wreszcie wziąć za te ABS-y l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejszy dzien minal szybko niczym mrugniecie powieka :-) Po poludniu zaczelam czytac ksiazke i przepadlam dopoki nie dobrnelam do konca :-) Saam jechal wesolym autobusem ,szkoda ,ze nas tam nie bylo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danusiu :) autobus niestety nie był wesoły. W sumie to nawet nie zauważyłem jaki był bo byłem zajęty pisaniem posta. Za to zauważyłem że trzęsie i że czasem słońce przeszkadza widzieć cokolwiek. I wcale mi się nie dłuzyła droga. Ledwie usiadłem a już trzeba było wysiadać. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,autobus nie byl wesoly poniewaz nas tam nie bylo :-) Kto wie ,moze kiedys nastapi taka chwila ,ze spotkamy sie np.w 'ogorku ' :D ,autobusie ogorku ma sie rozumiec :D Tymczasem Dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×