Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Dzien Dobry 🖐️ Ja tak na chwile .Chce powiedziec ,ze jestem chodzaca ,juz pralka pierze ,golabki sie odmrazaja na obiad (chce sie ich juz pozbyc z zamrazarki ,choc pewnie moi woleliby cos innego ).Tak tez sie zastanawiam czy skoczyc na miasto np.do Rossmana i do ulubionego warzywniaka .Pewnie sie zdecyduje .Ulan poszedl do fryzjerki :-),bedzie piekny :-) Zycze Wam szczesliwego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny; Daa Jolka Zuzanna Ja już wróciłam z zakupów i nawet wzięłam się za przetwory:D Żonkil zerwał wiadro brzoskwiń i coś z nimi trzeba zrobić. Część zostawiłam dla malej a część czyli więcej niż połowę, przeznaczyłam na dżemek, już się gotuje. Nie wiem co się dzieje, dziś bólu głowy ciąg dalszy:( i jakoś wszystko co robię, robię z wielkim oporem... Matko jedyna jeszcze tylko tydzień i zacznie się wrzesień...jak ten czas zapiernicza...ani się oglądniemy a będziemy się przygotowywać do świąt BN ... Coś mnie dziś świat nastraja nostalgicznie. Wiecie, mam pewien dylemat. Od jakiegoś czasu, choć bardzo rzadko, ale spotykam taką dawną znajomą. W sumie nie gadamy, bo to przelotne spotkania, w sklepie,czy autobusie ale ja zawsze jej z uśmiechem mówię dzień dobry a ona mi odburkuje -cześć- bez uśmiechu, bez jakiejkolwiek oznaki sympatii. Dziś też się tak stało i teraz moje pytanie. Czy uważacie,, że nadal powinnam jej mówić dzień dobry? (Jest ode mnie 4 lata starsza)czy poprostu uznać że jej nie widzę? Bo po każdym takim naszym spotkaniu i jej odburknięciu, czuję się z tym źle, myśląc, że ona ma coś do mnie a przecież ani nie mieszkamy blisko siebie, ani nigdy nic do niej nie miałam, ani nigdy się nie pokłóciłyśmy czy innych powodów też nie było. Nie ukrywam że mnie to gryzie. Pewnie jutro o tym zapomnę a ją spotkam za pół roku a może i później, ale teraz o tym myślę i się zastanawiam:O No nic, idę do kuchni, dopilnować dżemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinessa1
dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
szybkie wyjazdowe dzień dobry! :) witam topikowe koleżanki 🌻 l Ja właśnie robię jako ochroniarz i przewodnik po pobliskim mieście. Ld wczorajszego wieczora mam gosci w domu. Teraz zwiedzają sklep z ciuchamk wiec mam chwilke l udanej soboty wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Nie widac postow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się naskakałam że aż się zmęczyłam i zapomniałam co chciałam napisać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ale za to zrobilas tak , ze posty znowu widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mili Tak jak planowalam ,bylam do poludnia w Rossmanie ,warzywniaku ulubionym ,pasmanterii po odpowiednie guziki do spodni (musze doszyc guziki aby bylo ciasniej bo wszystkie portki mam za luzne ) ,w sklepie ogrodniczym po nowe doniczki i kupilam sobie margaretki biale i zolte aby oko cieszyly :-).Potem szybki obiad (te golabki do ziemniakow ),potem pranie ,potem polezalam troche na boku ,potem drugie pranie ,nastepnie tworzylam kruszanca z wisniami oczywiscie ,przed chwila polalam go czekolada i chce mi sie go sprobowac :D U nas teraz bardzo sie zachmurzylo ,a nie mialo niby padac ,zobaczymy . Ferdzi ,mysle ,ze najlepiej bedzie gdy nie bedziesz tej osoby zauwazala ,przekonasz sie wtedy czy jej zalezy na tej niby znajomosci .Jesli jej zalezy ,to powinna ona sie przywitac ,nic to ,ze starsza ,to tylko 4 lata .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę Daa, że jesteś na pełnych obrotach, kręcisz się dziś jak wrzeciono aż Ci zazdroszczę. U mnie do południa było jako tako ale około 15 zaczął się nalot albo inwazja bólu😭 zaczęło mnie boleć absolutnie wszystko😭 Nie wytrzymałam i znów wzięłam lek przeciw bólowy, tym razem Nimesil. Później się położyłam i dogorywałam w tym bólu jeszcze przez conajmniej godzinę. Teraz jest na tyle lepiej że usiadłam do kompa. Uczucie bólu zelżało, ale nie całkiem. Bożeszzzzz, marzę o deszczu, myślę, że kiedy spadnie, to ból minie jak ręką odjął, ale póki co nie pada, choć się mocno zachmurzyło:( Co do tej znajomej, to czasem się zastawiam czy ona czasem się mnie nie wstydzi :O Tz mam wrażenie że w ostatnim czasie strasznie się postarzała i może dlatego tak jest, a może inna przyczyna. Chyba rzeczywiście najlepiej będzie udawać że jej nie widzę, w końcu są to tak sporadyczne spotkania i tylko w przelocie, choć dawniej było inaczej. Ale co tam, nie będę o tym myśleć już, bo w sumie to nie ma o czym. Pewnie tylko moje ego odrobinę cierpi, bo uważam że skoro ja jestem dla kogoś miła, to ktoś powinien postępować podobnie, no ale ludzie się różni a każdemu nie dogodzisz ani każdego nie zrozumiesz. Niestety, muszę przerwać siedzenie przy kompie, czuję dość mocne zawroty głowy, muszę znów się położyć, oby się coś gorszego nie przyplątało 😭 Trzymajcie się zdrowo 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Czy to tylko u mnie kafre nawala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry mi nie wyszło bo w pracy koleżanki nie dały mi popisać na przerwie😭 Więc dobry wieczór :) już w domu... jakaś szalona ta sobota, u mnie bardzo mocno popadało w ciągu dnia ale trochę za krótko i mało co to dało prócz tego, że jest chłodniej. o Ferdzi :) może te Twoje bóle to jakieś bóle meteorologopatyczne? znajomą się nie przejmuj, może Ci czegoś zazdrości albo popadła w jakąś psychozę mam na myśli zdziwaczenie :-O o Saam :) fajną fuchę dorwałeś:D o ile wycieczka to interesujące osóbki :P o Daa :) Ułan czarujący po wizycie u fryzjerki, co? o ide legnąć trochę, jestem po pracy to mogę się pobyczyć ;) miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorowo . Zeby nie bylo ,Ferdzi nie zostawiam Cie saamej w bolu .Nogi mnie bola juz od niemalze 15 lat i ostatnio bol sie nasilil ,nie pisze o tym ,bo ja tu ciagle kwekam ,ale dzis po poludniu tak mi zaczely dokuczac ,ze sie polozylam i leze przy TV i na ten moj bol nie ma lekow (po radioterapii ).Coz ,od tego sie nie umiera ,chociaz prawde mowiac powinnam pojsc na badanie USG doplerowskie ,ale wciaz zwlekam ,bo mam po uszy badan i szpitali . Cal ,Ulan po wizycie u fryzjerki piekny jak z obrazka :D Ide sie wypluskac i bede lezec****achniec :D Zycze milego wieczoru i do zobaczenia jutro :-)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór ! :) l Wreszcie można znaleźć czas i miejsce aby wdepnać na filtrownię. Oczywiście na chwilę bo trzeba skorzystać ze stacji pomp a następnie udać się na odpoczynek po trudnym dniu l dobrej nocy wszystkim życzę :) l kolorowych chronionych ..... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! :) l cześć Zuziu 🌻 wreszcie jedno z Twoich marzeń się spełniło. Specjalnie dzisiaj długo spałem ;) czy coś jeszcze możemy dla Ciebie zrobić? Dziekuję za śniadanie i piosenkę. l Ja już włączam trzeci bieg bo do przyspieszonej sumy niewiele czasu zostało. A tu jeszcze kawa nie dopita. l udanej niedzieli wszystkim życzę :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Sam - skoro tak ladnie pytasz to do wieczora opracuje liste zyczen. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Lepiej pozno niz wcale :-) Do poludnia mi sie chcialo ,a teraz mi sie nic nie chce ,nic a nic ,tylko bym lezala ,no i tak leze i mysle ze za duzo tego lezenia ale palcem kiwnac mi sie nie chce .Jestem taka ,jakby to ujac ,lelum polelum i nie moge sie przemoc . U nas znow sie zachmurzylo i pewnie jak wczoraj nic z tego nie wyniknie . Martwie sie ,ze ani Ferdzi nie widac ,ani Joli 😭 Cal zapewne w pracy . Ide uwazyc popoludniowa kawe ,moze cisnienie mi podniesie i wowczas mi sie zachce :-) Zycze dobrego popoludnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też się zachmurzyło ale raczej nie będzie to miało wpływu na to czy coś wyniknie. Niedziela, zwlaszcza niedzielny wieczór sprzyja temu by coś wynikło ;) l cześć Danusiu 🌻 może powinnaś u/r/u/chomić łączność aby przekonać się co dzieje się u naszych koleżanek. l Ja już odprawiłem gości i mogę przejść na normalne tory. Ale szybko zbliża się wieczór więc niewiele czasu zostało na niedzielne leniu/c/h/owanie. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o Daa :) nie jestem w pracy, dopiero teraz włączyłam laptopa😭, niedziela, wszyscy w chacie i ja też bo mam wolne. Do południa gotowałam rosołek a potem na drugi koniec miasta na imieniny teścia. Na szczęście jechaliśmy na dwa samochody(tyle nas :D) i podróż nie była taka straszna gdyby trzeba było jechać tramwajem.Junior miał imieniny w tygodniu a do seniora trzeba było dzisiaj pojechać. Ale już po imprezie, zdążyliśmy już wrócić i z nieco młodszym juniorem wylać wodę z basenu, teraz się suszy przed złożeniem. Muszę jednak wziąć się za czytanie lektury obowiązkowej bo egzamin za tydzień a mam wrażenie, że dużo szczegółów odfrunęło gdzieś z mojej głowy :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz widzę, że jeszcze chwila a rozesłane były by listy gończe :D może Ferdzi i inni też się saami odnajdą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×