Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zabawa w "gwałt"

Polecane posty

Gość gość

Czy Wy też macie na to ochotę? Jestem dziewczyną, ostatnio mam straszną chcice i mogłabym uprawiać seks całą noc... nie mam chłopaka, ale "kolege" :) jak mu napisałam że chciałabym spróbować i strasznie mnie kręci gdyby mnie zgwałcił to powiedział że też by go to strasznie podnieciło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madroe
Jestem chłopakiem i też się z moim chłopakiem czasem tak bawię:) Super sprawa i urozmaica życie seksualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My się tak zabawiliśmy z chłopakiem jest teraz moim mężem,ale na wspólne nasze życzenie.Zaprosiliśmy jeszcze dwoje kolegów i we trójkę chłopaków i ja się bawiliśmy całą noc.Na zmianę mnie rżneli a mój chłopak mnie mocno trzymał nawet gdy probowałam się cofnać pośladkami to je mocno przytrzymywał.Bardzo mocno mie trzymał,a mnie i jego to mocno podniecało.Rano nie czułam cipki bo, każdy z nich mnie przeleciał kilka razy.Było wspaniale,ale więcej nie mieliśmy takiego seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bawię się tak czasem z partnerem :D używamy całej masy zabawek i dodatków z sex shopów, mogę Wam to polecić w 100% :D życie seksualne staje się czymś ekstra :D często przeglądamy oferty sex shopów online i wybieramy co nam się podoba, najlepszy wybór jest na Pokoju Rozkoszu :D Do tego jakaś fajna bielizna i jest serio super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×