Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jakie macie nosidełko dla dziecka

Polecane posty

Gość gość

i czy jesteście z niego zadowolone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama achima
Boba Carrier. Jestesmy zadowoleni, ale Tula tez by bylo super i do tego polskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama achima
Ogolnie jak masz jakies wybierac to wybieraj wlasnie ergonomiczne, w ktorych nosisz dziecko przodem do siebie, a nie do ulicy dlatego, ze lepiej sie w nich ukladaja biodra (sa szersze w kroku). Maja dodatkowo kaptury, ktore sie podwiazuje do naramiennikow w momencie gdy dziecko zasypia, zeby mu nie leciala glowa na boki i zeby mialo oslone odgraniczajaca go od otoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maxi cosi easia, ale mały w ogóle nie chciał siedzieć. wydaje mi się, że to jednak kwestia dziecka, bo na rękach też specjalnie nie lubił w takiej pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tula. Bardzo zadowoleni a zwlaszcza mąż bo chusty nie ogarnial :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam mei-tai, typowe ale żadnej firmy bo szyte przez koleżankę. Sprawdzało się świetnie, można było zrobić z niego mały zwitek i wrzucić do torebki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam easie z maxi cosi i bylam zadowolona, bobas byl znacznie lzejszy, bo ciezar rozkladal sie na biodrach, no i wygodna pozycja dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tu reklama maxi kosi, kolejnego badziewia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Chicco Sofr&Dream. Dostalam w prezencie,ale niespecjalnie mu ufam. Jakos nie wydaje mi sie,zeby takie wiszenie na dupce od narodzin bylo korzystne dla malego kregoslupa :/ Nie uzywam,raz zalozylam po domu. Dziecko glowe ma podtrzymana,chyba nawet corci sie podobalo,bo od razu zasnela,ale tak jak mowie wydaje mi sie,ze jednak dla malutkich dzieci sie nie nadaje. chyba,ze w pozycji lezacej- ma taka funkcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tula, jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilaaa998
ja kilka - chustę i 2 rodzaje nosidełek. najbardziej jestem zadowolona z Britax Baby Carrier:) ja kupiłam trochę na ślepo, bo przez internet - http://www.2o2.pl/category/nosidelka-niemowlece, ale okazało się dobre;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia

Ja nosiłam najpierw w chuście, a następnie w Tuli. Wiele osób mówi, że Tula jest najlepsza na rynku. Nie wiem tego. Sądze, że poprostu ważne jest, aby nosidełko było ergonomiczne. Tutaj jest to wyjaśnione https://wypozycz-nosidelko.pl/tula/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann

Cybex yema tie. Bardzo wygodne dla mnie i dziecka, łatwe w wiązaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila

my na lato mieliśmy takie wygodne i dość przewiewne nosidełko od kinder hop model multi grow air, nosidełko ma siateczkę, dzięki której nie poci się skóra dziecka. No i jest mega mięciutkie, maluszkowi jest wygodnie, bo ciągle śpi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×