Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zarabianie na studiach

Polecane posty

Gość gość

Zaczynam 3 rok studiów i myślę o usamodzielnieniu się. nie wiem od czego zacząć za jakie zajęcia się wziąc, co jest w miarę dochodowe... liczę na wasze pomysły i pomoc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj z lepszą ofertą. bardzo fajna tematyka, sama sobie ustalasz godfziny pracy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na stuadiach dorabialam w wydawnictwie (ankiety, na ich imprezach, redagowanie tekstow itp), odprowadzalam dzieci ze skoly do domu, pracowalam dla firmy consultingowej (ankiety o gazetach wsrod ich czytelnikow), ale najbardziej dochodowe byly korepetycje i w koncu robilam tylko to. najpier tylko matmatyka, pozniej fizyka, a pozniej to juz wszystko (rodzice chcieli zeby im pomagac przy pracach domowych)dla dzieci z podstawowki, gimnajum i liceum). ustalalm godziny pasujace mi i dzieciom, mialam uczniow codziennie, calkiem niele pieniade tego byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz spróbować copywritingu, jak znajdziesz sobie stałego klienta, który potrzebuje tekstów to można z tego wyciągnąć całkiem dobre pieniądze. Jak potrzebujesz miejsca do pracy to zawsze możesz skorzystać z biura coworkingowego, np. tutaj: http://ideaplace.pl/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich serdecznie. Chciałbym zaprezentować świeży projekt alexa master. Wystarczy mieć włączoną odpowiednią stronę w przeglądarce internetowej, a ona będzie wyświetlała odpowiednie reklamy za które są nam przyznawane pieniądze. Minimum do wypłaty jest bardzo małe i wynosi 1 dolar, więc dosyć łatwo jest to zarobić. Ja osobiście w tym programie zarabiam około 7$ tygodniowo, mając włączony komputer kilka godzin dziennie ( podczas normalnego korzystania z komputera). Dodatkowo KAŻDY kto zarejestruje się z mojego linku dostaje 0.3$ REJESTRACJA : http://system.alexamaster.com/earn.php?Master=2116

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×